Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Jó, hát ilyen kisebb szitálás mindig van, az ellen ha véd ok, dehát azt lehet tartani is simán. Igazi büszke becsapkodást nemhinném, hogy megfog........
Ebben nincs igazad
(kivételesen )
rúgd már le a rendszámtáblatartót
hát az egy vicc volt az a délután:)
Nagyon jól szórakoztam.... Amit Bence és a csajok itt levertek.. Veled vagyok Bence jó voltál
Legközelebb jövök előbb aztán beszállok én is
köcce
hát akkooo jósok örömöt hozzá és jószerencsét ami a technika ördögét illeti
fogalmazási és helyesírási készség egyenlő a nullával azt nenézd
hútököm nemtalálom lusa voltam leírni de na leírom.

Mivel mindig baszogatott faterom meg mamámék meg stb stb hogy nemvigyázk semmire , úgymegyke mint egy eszetlen, akármikor meniakartam valahova kikelet sírnia kulcsot mostanság.meg mindent megmondtam meg álldnaüna felbaszták az agyam hogy nemvigyázokrá nekem szamárlennejó meg ígyúgy amúgy kurvára untam hogy mindig bepofáznak a vigyázásról dolgokat meg a motorosási stílusomról. már rg elhatároztam hogy veszek valami saját pénzből. nemérdekelt mienlesz cska sajátlegyen és attóla perctől befogja mindneki hogy jaj ide nemmehecc nemadom oda a kulcsot és anélkül nemtudok menni.mindne alkalommal átlett nézve aamotor hogy csináltme vele valamit.egyszóval elegemlett gyüjtöttem dolgoztam mint a hülyegyerek kapóra jött eza szekér és megvettem. és mostis mondják hogy nemvigyázokrá de ez ilyen mostmár csk annyitmondok rá hogy leszarom, kulcs az nálamvan éndolgoztam megérte énjárkálokvele, másnak beleszólása nincs.mindig büntetvevoltam és lebaszva mert nagytudású mamám már adta a drótot hazafele vagy valameik okon hogy hogymegyek. nemtudom mentem e 50-60al netán 70el amikor hazaszóltak hogy kanyart aligtudtam bevenni úymegyek mint egy eszetlen. lényegébe ennyi.rs 125 powa meg forever meg minden más nemis érdekel
ott elvesztettem a fonalat ahol a Csongi Bencce és Norbi heves udvarlásba kezdett két fórumozó hölgyeménnyel
bemásolomneked hogy legyek olyan jószivű
húfiam te akkor elég durván lemaradtál
hmmm... asszem én kihagytam valamit. Mi is ez az R1-esről RS125-ösre váltás?
kutyát rögzitsd ha elindulsz
Hogy mégjobban untassalak titeket a szekérrel
hidd el sokat jelent, volt bnőm rsén (ami még lórié volt anno) azon se volt a kormányvégsúly rajta, néha eléggé becsapkodott mikor hajtottam, enyém érezhetően biztonságosabb a súllyal.
azé egy 25ös nem szitál annyira...egy 50es meg főként...nekem egyszer szitált csak be eddig tüzérke
Hát rakni kell rá. Ezek a súlyok beszitálás ellen nem védnek sokat.
lehet
Veszel rá ilyen fóliát vagy matricát vagy mit szerintem autósboltban van ilyen.
lehet többetérek télleg ha leveszem a gyárit, átfújatom ,és karbonoztatom.De hol lehet karbonoztatni
elvileg azért van rajta hogy egyensúlyozza a kormányt, én mikor levettem rs 50röl rázott mint az állat, rsen meg nincs kormányteló ugyebár:)
Hát ugy van ugyebár a 2t rezonanciája elég nagy, és mivel nincs kormánytelól a kormányt ezzel a végekkel egyensulyozzák ki ezáltal kisebb lesz a rezonancia a kéznél. Ha kisebb a súlya a kormánycsutkának akkor jobban fogja rázni a kezedet a kormány és hamar elzsibbad, meg védelmi célja is van.
Hát sztem ezek a kormánysúlyok semmit nem érnek, max disznek jó...
Mi, az, hogy rázni fog enélkül? Nem értem. ÉN motorom nincs is ilyen, nem is lehet rá rakni. Vanrajt kormányteló aztán kalap kabát.