Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

valoban igazad van nagyon sajnalom ha kellemetlenseget okoztam
fenyegetes ha nem hasznal szolsz stoppienak es ha o sem hasznal ami persze kizart akkor szajba kell kempozni
igen , ez a tema engem is regota nem hagy nyugodtan
Ha nem tűnt volna fel kedves Csombek, vannak, akik normálisan is tudnak hozzám szólni és azokhoz én is.
Mellesleg benccével dumáltam, csak hogy észrevedd magad!
Amit keresel, meg fogod találni, ha nem velem foglalkzol!

Bencce: hát tudlak sajnálni!
Nekem is ilyesmi dolgaim vannak mostanában, ráadásul még gyakorlatra is kell mennem a Minden Motorhoz jövő héttől... Időm semmi.
azon gondolkozok h most beírtam a wiw-re h bencce és rajtam kivül még valakit kidobott... lehet be kéne fenyegetnem h nagyon gyorsan írja át a becenenvét mert erre allergiás vagyok :DDDD
meg mondjuk nem ártana tudni h mi a helyzet Tyt hengerével! milyen dugó lesz végül benne (meteor, prox) illetve mennyibe kerül? szettben van-e valahol hozzá kedvezmény?
ja igaz
és ha nincs akkor misoc ette-e meg
magam reszerol rendkivul orulok h ilyen frappans valasszal tudtal szolgalni ennek a sok bunkonak akik teged szekalnak ok nelkul, de ha megtenned h elhagyod a topicot rendkivul boldog lennek hisz van eleg hulye itt rajtad kivul is koszi. raadasul sokkal fontosabb temanal tartottunk mig nem jottel maig nem derult ki h van e mr yamahanak powerszelepe!
Dimplomámat írkálom egyébként nem sok érdemit tudnék hozzáfűzni az ottani a beszélgetéshez, mert cbf-fel semmi pozitiv élményem nem volt olvastam ott a 110-es utazót, amit ugy képzelj el h ezerrel rezonál alattad a motor, és parázol h szétesik... akkor már a cbr.
Mi van veled, hogy így le vagy lassulva?
Éppen kajálsz?
Értem.
Nem téged "piszkállak" amúgy, nem értsd félre!
Nem jössz át "hozzánk" dumálni? (naked )
Kiváncsi voltam csak.
Nem, miért kérded?
Te Anita vagy?
Bazeg, ezt nem hiszem el....
Ti azon élvezkedtek, hogy a fórumon le mertek ugatni egy NŐt? Gratulálok, igazán nagy bátorság kell hozzá...
Csongi, én nemtom, hogy te fiú vagy-e, vagy lány, de még a gimibe volt 1 Csongi nevű LÁNY osztálytársam, annak is kb annyi esze volt, mint neked.....
Nemtom, mire vagy úgy oda, a többiek legalább adtak meg adatokat magukról!
(én azért nem, mert NINCS motorom, de nem is vágok fel a nemlétezőmmel! )
Kemények vagytok, csak így tovább!
meg lehet szokni. bár a rizst nagyon utálom és 2-3 hetente egy sültkrumplis hét befigyel:) de egyébként nehéz tartani. főleg nálam h 1 évig ezt csinálom és rámjön egy év alatt 5 kiló... na mind1.
versenyszezon előtt majd visszafogyok 60 kilóra, h jól menjen a zxr alattam:)
Elég unalmas lehet az étrended barátom
Azt nem vonom kétségbe h edzéshez nélkülözhetetlen mielőtt le próbálsz hurrogni
azért itt nem mindenki RS-es
na jöttem köcce a linket mindenkinek. aza rs racing nagyonbejön de aza kék világítós kormánysúlyis de sztem ez inkább látványra van mint súlynak
igy elolvasva a hozzászólásokat azt hiszem nem fog változni a véleménye az rs-topicba írokról
mivel ő is edz ezért ő is azt eszi:)
Jóéjt csúnya "kimotorozomazistenfaszátis" lány.
Jólteszed.