Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Igaza van ZSótinak, tegyél bele hosszabb állítócsavart... Ha jól emlékszem M6 -os, olyat hosszabbat pl simson SR50 (robesz) gázbowdenjének a közepén találsz, mondjuk nincs felhasítva, így ki kell vágni körülötte a bowdent, de a gyári aprilia sincs felhasítva... Vagy találsz ilyet valami haverodnál, leszedettet, és így ingyen lesz, vagy elballagsza mofakerbe és kb 350 Ft -ért veszel egy újat, és abból kioperálod....
Ja mellesleg 955000ft
odadom csütörtökig
Ilyen ajánlat szerintem nem lesz egyhamar!
csáó
Ennek az rs-nek semmi baja papa,de
mielőtt ilyeneket kijelentesz mások előtt
kérlek gondolkozz egy kicsit...
Ha belegondolsz tél van senki nem akar még motor venni,
én sem akarom most nézegetni a garázsba ezért gondolom most
eladom ennyiért,de látom ennek most füst,tavasszal meg ennyiért
nem adom oda inkább beleteszek még 5000km és utánna eladom 950ért júliusba
A másik meg hogy nem egy olcsó motor(sem fentartani,sem meg venni)
Akinek nincs az azt mondja szar, mert állandóan széthullik!
Akinek van az meg imádja mert tényleg a legjobb 25-ös!
Aze elismerhetned h nemvoltal teljesen korrekt.
Ha kicsit visszaolvasnal kiderulne h nem ellened beszeltem. Sot! Amugy meg a munkaval kapcsolatban heti 4 x 15 orat melozom. Es nem sajnalok toled semmit!
joci nem vagyok milliomos és nem szarom le az embereket. messzire állok a milliomostól és amíg te gépezel
a stopie haveroddal addig én dolgozok, ezért ne sajnáld tőlem a pénzt. venni akartál egy rst amit nem jött össze megvenned tőlem és már osztani akarsz itt mindenki előtt. igen,nem raktam össze időben mert sokat voltam olaszban neked meg sürgősen kellett motor és vettél mástól. ennyi. stopie-t meg nem értem mit akar velem kötekedni, ha valami baja van mondja el vagy szóljon a rendőr anyukájának. bekaphatja a faszomat minden buzi, aki az én életemmel foglalkozik! nézzen szét inkább maga körül!
azt hittétek,hogy nincsenek barátaim és nem szólnak, hogy pár gyerek oszt a fórumban úgy ,hogy kb 1 éve be sem léptem?
nem tudom miért foglalkoztok velem a stopie gyerekkel
hiszen egy kamus szerencsétlennek tartotok
szeva joci. dede pisti vagyok az otto gépéről
kamu az a műsor!
én is bejelenteném..
:DDDD
bnőmnek épp bejelentem h jövőre versenyzek
baszki.. most lett vége a viasaton a sofőrök műsornak.. hát ez gecci dúrva ennyi sok bamba balfaszt.. iszonyat jó műsor.. annyi ökörszem van benne és egyiksem tud vezetni.. felkötöttek egy bicót egy swift tetejére nekimentek egy út fölé belógó fának és leszedte a bicót a kocsiról
nekem van utánfutóm Lindának Hívják. ott a képe az adatlapomon :)
vagy egy nagy dobozba bele rakják a forgalmiját a futónak
elképzeléem ahogy a nappali közepére bekúrnák a karácsonyfa alá az utánfutódat.. az lenne ám a meglepeté ééés
mondjuk azért megnézem mit csinál egy thai boxos egy kozaróczy tiborral:) szoktam néha vele edzeni és pfffff én ha igy ugy tudnék boxolni akkor is elmenekülnék előle....
Hidd el Stoppie egy thai-boxos körülbelül 10 másodperc alatt kivégezne bármekkora is vagy, a gyúrástól csak izmosabb leszel, erről ne feledkezz meg!
Szerintem egy fegyvert te se mernél használni erről meg ennyit....
Ja és nem a levegőbe beszélek mert én is thai-boxolom! Comb terén már én sem érzem sokat
ja... vagy essen a qrva hó. két dolgot várok h építhessem a hóugratómat meg h pályázhassak...
karácsonyra kapok utánfutót mármint nyilván nem basszák be a fa alá, de február végén veszünk:)
áhh én nem merek kiállni ellened .. inkább menjünk ki pályára csak legyen már tavasz
nem hát nyilván amikor lekörözlek akkor elengedsz sportszerűen:)
ez mind nálunk is van:)
és mit csinálsz ha földön vagy he?:)
na ha jössz tavasszal OB-re akkor leet 1 csoportba kerülünk.:)
Körözésnél? :D