Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

ne haragudj hayabusagirl de te vagy nem akarod érteni amit mondok, vagy tényleg nem érted mert valami gondod van!
még 1x utoljára megkérdezem: van gyerekem? nincs! neked? van! van oyan felelősségem mint neked? nincs. ennyi. és ezzel befejeztem mert semmi kedvem vitatkozni oyanokkal akik nem értik miről beszélek.
báááááááááááááá, és ezek után kiosztassz egy családanyát a hobbija miatt,, aki minden nap bevásárol, és megföz a családjának, csak azért mert ezt szereti csinálni?
csatlakozom az elöttem szolohoz ,GYEREK vagy te még bence
Ja,még egyvalami:a barátnőm fia 46 naposan meghalt!Szerinted ő is túrázni járt?És a szüleiben nem volt elég felelősség?Ilyen a világ sajna
Nem a motorozás ellen megy a vita, itt senki nem fog lemondani semmiről,de akárki akármit mond rohadtul veszélyes a közlekedés többi résztvevője miatt(főleg)! Biciklizésben is meg lehet halni,csak kb 100-szor többet kéne tekerni ahhoz,hogy uolyan statisztikát produkálj. És néha eléggé elgondolkozom,mikor meglátom,hogy vki Hayabusán hozza-viszi a gyerekét itt tb-n(kék)
Száguldozz csak a leállósávban!Eszed megvan hozzá! És még te beszélsz itt?
Amúgy meg szerintem itt az a legnagyobb probléma srácok, hogy képtelenek vagytok beismerni, hogy 1 nő igenis tud igazán JÓL motorozni és basztat titeket, hogy hayabusagirl nagyobb motorral nyomja, mint ti.
Itt akadt el nálatok a téma.
Nem tudjátok elfogadni, hogy ma már férfi és nő tökre 1enrangú.
Csak irigyek vagytok!
Szerinted az én gyerekem visszamaradt valamiben?
Hol tart a vita emberek?
Látod Hayabusagirl, én +mondtam...
Én is így jöttem ide, ebbe a topicba dumálni, mint te és látod: ezt kapja az ember, csak mert néhány 20 éves srác azt hiszi magáról, hogy ő itt az atyaúristen!
én nem beszélek a motorozás ellen. és nem beszélek arról h rizikó nélküli életet kéne élni. életemben nem nyúltam oyan sporthoz amiben nincs meg legalább annak a veszélye h lebénulj. egyszerűen nem érdekelnek az iyen szarok mint tenisz meg foci. mindig is az hajtott h minnél magasabbról ugráljak minnél többet pörögjek, keressem a parásabbnál parásabb korlátokat a görivel, meg sível is. miután gerincemet törtem azután sem változott semmi, leszarom, csinálom tovább amit szeretek. de MAJD ha lesz gyerekem akkor vissszaveszek magamból és a saját boldogságomat elé azt helyezem h a gyerekem normálisan felnőjön. ennyi. mi ezen a furcsa? főleg h pályázni szeretek amnugy is. ettől függetlenül imádok az autóályán a leállósávban száguldozni mint egy fasz.
Asszem ezt a vitát nem én kezdtem...
basszus kihagytam a felsorolásbol a snowboardot, meg a hard endurot, meg romaniacsot,
Szerintem eléggé értelmetlen ezen az oldalon a motorozás ellen beszélni. Ha nekem lesz gyerekem és bírom pénzel akkor biztos, hogy tovább fogok motorozni. A dohányzás több ember halálát okozza egy évben még is egyre fiatalabb korosztály lesz dohányos. Szerintem sokkal rosszabb végignézni ahogy rákban elsorvad az Édesanyád.(Még mindkét Szülőm él és 10 éve leszoktak a dohányzásról )
Nekem is pontosan ez a parancs lett kiadva,letakarodok az utcáról és mehetek pályára Sajna már ismertük egymást mikor a balesetem történt így túlságosan félt
Felesleges sztem ezen vitázni, úgyis mindenki a saját igazát hajtogatja... De kinek a pap kinek a papné...
mondom h nem értjük egymást. van gyerekem?
görizel?:D
én is, ott van a adatlapomon:DD
ennyi....
...és boldog vagy gondolom ...
Akkor Te mit keresel itt,mint motoros?Ülj be a 4 fal közé,zárd be az ajtót,ott nem ér semmi baj.És különben ilyen veszélyes világot élünk sajnos,mindenki tisztában van ezzel
ez jo, én kayakozom is, söt vadvizi kayakozom is,és kite -ozom is jégen ,havon, söt görkorizom is,,talán nem szarul, :) és mégis élek
Mitudom én:D De annyiból ott is lehet ilyen, ha kicsit reálisabban nézed a dolgot... Tény és való h biztonságosabb, na de azért azt ne mond, h ott sose lehet semmi baj...
Nekem meg már kész tervem van a nyárra:Franciaországba fogok motorozni a férjemhez!És micsoda élmény lesz!
jó mondom, felesleges vitáznunk, főleg ezen. olvass el egy statisztikát jó? de nem kell még ujságot sem kézbe venni ehhez, elég ha belekukkantasz a ghost rider elejébe ahol egy felirat ismerteti az arányokat.
lehet hogy ez furcsa, DE az élet ilyen képzeld el még TE SEM fogsz örökké élni, és ÉN sem, meg senki nem él örökké, hogy mikor jön el érted a kaszás és hol, és hogyan azt nem te választod meg,,, viszont addig is azt csinálom amit szeretek,,,
tény hogy a motorozás veszélyes, de ami a fontosabb ,az az hogy ezt az emberek ésszel tegyék,,attol még késöbb is lesznek véletlen és kiszámithatatlan balesetek, viszont ez elég uninteligens hogy elkezded itt osztani az észt egy nönek arrol hogy ne motorozzon már ha van gyereke, meg az apák se motorozzanak ha van gyerekűk, és hasonlo bölcsességek,,,