Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

150 kiló mióta számít nehéz motornak?
Rólam.
Nem fényképeztünk. Nagy volt az izgalom. elfelejtettük. Rómal nincs véletlenül képed?
Mindenfajta fórumozáshoz jelentős türelem, és humorérzék kell, mivel nemlátod a metakomunikációt, amit ha látnál, nem is kapnád fel a vizet, de mivel nem látod, NYUGI, senki sem nézett le, nem kezelt le.
Ha nincs több év motoros mult mögötted, jólteszed, ha könnyű, és nem nagy teljíesítményű motort veszel, tha túrázósabb vagy, akkor cbf 250-gs500 , ha pályázósabb, akkor rs, vagy nsr-tzr, de ha nyugodt életet akarsz, akkor megvárod a yahama yzf 125r-t, vagy veszel egy kisciberét. Ezekkel ugyan nem 200 ról fogod venni a féktávot a valamelyik ringen, de jól elszórakozhatsz egy nagyobb gokartpályán, pl kakucson, a kecsóringen, vagy gokartlandon.
Jó nyomon jársz, csak ne legyél ilyen mimóza:)
en is mentem mar GS 500al jot lehet rajta aludni az RS tobb meglepetest tud okozni
az meg h neked nem tanulni kell akkor te biztos valami ostehetseg lehetsz ha az RS nem nyujtana ujat
előzmény
bocsmá hogy nem olvastam vissza két oldalt
amugy azén képeim nem kamuk ha az lenne akor mit árulnék?
Mellesleg csak úgy megsúgnám, hogy vezettem már GS 500-ast is, csak túl nehéz lenne HOSSZÚ TÁVON de gratulálok annak aki a kioktatás élvezetéért jár ide!
Ha visszaolvasnál rájönnél h itt mindenki eladni akarja a motorját
Gondoltam, hogy ilyen értelmes válaszokat fogok kapni! Gratulálok!
Azért megnézném kinek van itt igazából motorja és mennyi a beállított kép!
Én bevállaltam, hogy jelenleg motort KERESEK, nemtom ez mér ciki!?

Mellesleg ha nem tűnt volna fel, megírtam, hogy NEM TANULNI KELL (a gyengébbek kedvéért!)
igy igaz lehet sok lenne szal már viheted is az 50-es rsemet


Lehet még a 13 is sok lenne... Jah és nézz utána, h milyen nehéz egy RS...
lesz ott még hamarabb is dugócsere...
ez igy igaz énis felteném a lányom de ha ez elöt nem vezetél még akor elég lesz egy 125-ös maximum. de jo lesz kezdésnek egy 50 vedd meg az enyém alig használt. csomo cuccom van még +ba pályagumi másik dugo ami 0 kmes... gondold meg
Miért is?
Csombek: BP Késmárk utca
NSR 125! rsel neked sok bajod lenne...
Ezen gondolkodom én is...
Csak féltenek otthon, az egész család ellenzi: "Nem kéne, mer mégiscsak nő vagy és 34 ló... bla, bla..."
De nem nagyon érdekel.
Vezetnek más nők is akár 600-ast is. Az aztán meg már nem 34 ló...
igen . na jo viceltem vegyél inkább RS 125-öst az azért csak joban húz
Ööö...
Ezt most nekem írtad?
nemek van egy jo ötletem vedd meg az 50es rs-emet 2500 km van de már több mint 1 honapja nem hasznolom és már nem is fogom. mi most vettünk egy új RS 125-öst és nekem 18000km enként kel dugot cserélni legalábbis nekem anyit montak de a 16000 sincs tul messze töle
ez zsir hol toltatok?
Dávid meg a csizma oldala is kopott igaz? Ti nem fényképeztetek?
Mind1.
Én valahogy nem találom az igazit.
Jövőre akartam venni egy mocit, de ez még húzódni fog.
Nem tanulni akarnék "kis" motoron, csak kicsit (ccm) és erőset akarNÉK...
Nézegettem a cbr 125-öst, de mit kezdek 13 lóval? meg az új Ninja 250r-t is, de az meg túl nehéz lenne már (152kg)...
Esetleg valami ötlet?
hát a gyár 16 ezer km után írja a dugócserét.
sokba kerül fenntartani 2t
nekem 5 litert eszik de én kímélem ettől általában több