Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

NE DUZZOGJÁ" MÁ"
rád megint mint szóltam?
egy szót nem szóltam a gyerekére. vagy azt sem lehet már kiejteni h gyereke? iyeneket mondtam max h biztosan állítja h a gyereke mellett lesz később is? ez sértő? miért h kérdezzem meg ha semmit nem értett abból amit mondtam. vannak akik legalább tudják h mit csinálnak. pl ronis vágja ha nem isazt a véleményt mondja amit én h para. de hayabusagirl azzal jön h akkor az utcán is fejedre esik a tégla meg az autó is veszélyes? ezzel mit kezdjek ha valaki nem érti h mivel mennyire van kitéve. akkor ugorjon le bazmeg a háztetőröl is, abba sem mindenki hal bele.
ne duzzogjá" má" bencus
Kipróbálnám én. CSak nem fér bele a költségvetésbe. Ittvan a Triálbringa, a zxr, meg majd most egy hiup.
vettünk most egy páran haverok ilyen triált, kátai ,végh, enyedi, mindenki elsö osztályban megy, az eggyik srác elötte bringázott tiz évig , ö azt mondja több köze van szerinte ahoz,, amugy nekem nagyon tetszik, jo kisjáték, ha akarod probáld ki,
nem azért buziz, meg taknyoz, mert beállítottad valaminek, hanem mert piszkáltátok nem kis szinten a gyerekét és ilyeneért egy anya gyilkol, ezt tudhatnád.
Felidegesítette 1-2 értelmes "haver" és elszakadt a cérna. Ennyi.
Mert minek.
de neked se vele, se velem nem célod jó kapcsolatot áplni...
Csak tudnám miért...
én tök nyugodt vagyok
ÉRtem. Biztos jó lehet, bár énmég triál motort nem próbáltam :) De bicajjal egész jól megy.
bencce ne idegesítsd magad feleslegesen!
ez csak 1 fórum, ti mondtátok nekem a múltkor!
én nem csinálok főellenséget magamból. talán több embert ismerek meg több emberrel vagyok jóban élőben is a fórumról mint 1esek. továbbá nem célom mondjuk hayabusagirl-lel jó kapcsolatot ápolni. én nem állítottam be semminek mire ő elkezd buzizni meg taknyosozni mert kemény 4 évvel idősebb.
nem igazán ismerek bringásokat,,, ezt a triált is még csak tanulom ,
Akkor átengedem a marketinget, ha az jobban teccik
bencce állítsá má" magadon!
te csinálsz magadból (a te szavaiddal élve) főellenséget így!
szerintem neked sokkal több eszed van ennél!
nem szeretem az EU-s tárgyakar meg semmilyen nemzetközi intézményrendszert sem:))
geci nagy tapasztalatod lehet a plussz 4 éveddel tényleg! azt sem tudod miről beszélsz keresztbe kasul magyarázol, oyan dolgokat hozol fel amiket nem is említettem. ennyi eszed van. leszarom h ki mellett nő fel meg azt is h csinálod. én saját magamat hoztam fel h én nem iyen leszek. Mondtam neked egyszer is h ne motorozz? kiejtettem a számon is h tedd le a motort? nem. akkor menj a a qrva laza mivoltoddal túrázni. nekem qrvára mind1 h te mit csinálsz.
Almádi fasza, oda egyszerübben jutok, mint Vp. Szabó Andrást ismered? Ő is triál bringázik ott. Átmennék szivesen, aztáne edzhetnénk együtt. Bár gondolom városba nem szivesen mész.
bencce helyettem meg vizsgázz már le 7főn EU integrációból
pontosabban balmádiban lakom, fent az öreghegyen, ott mászok lépcsöket,
Na ezzel 1etértek!
az az igazság h a számvitel nem az erősségem de big4 céget vettem most célba diploma után, január után megírhatom neked :) de mikro, makró, pénzügy meg banküzemtant bármikor:)))
Utolsó szavaim:nem egy kis taknyos buzigyerek fogja firtatni hogy a gyerekem ki mellett nő fel.Nem mindegy az neked?
Ronis, látom veszprémi vagy. Énmeg triál bringázok. Mehetnénk együtt edzeni....
is=és