Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

természetesen úgy értettem, hogy a lift terhelhetőségét nem úgy adják meg,hogy 4 kurva kölök ugrál bennne:)
Nemtom, szerintem az rs nem fér be egy normál liftbe, annó a riga meg a simson naponta utazott a 8.-ik emeltere, épphogy befértek:)
Ok, csak azért kérdem, mert a Minden Motorban 34 LE van írva, nemtom mennyire igaz!?
165-170 az szép.
Neked ilyen mocid van?
Hallottam, hogy egy bizonyos km után fel kell újítani! Ez igaz?
Mennyibe kerül fenntartani (kb) egy hónapban?
Mennyit fogyaszt?
Bocsi, hogy ilyen sokat kérdezek, csak nagyon érdekel, mert épp az "igazi"-t keresem!
kb 30 -32 le
de ez lehet több persze de akkor már nem gyári. 50 kg os ember alatt? sztem kb 165-170km/h
help
cseréltem powerbowdent de ez a bowden amit vetttem ez hosszú. mármint a külső fekete háza rövid. hteljesen kicsavarom a power állítóját még akkor se nyitja ki teljesen. még ugy is marad holtjáték. ötlet hogy oldjam meg?
Helló!

Csak érdeklődnék, hogy mi már régóta nézegetjük az rs 125-öst és érdekelne, hogy valóban 34 lóerő-e, mint a papíron vagy több, és a végsebessége egy kb. 50 kg-os ember alatt mennyi lehet?
Dinamikus terhelésre is méreteznek....
figyi, nyilván butított a kipuffogó a katalizátornak köszönhetően, nameg az újabbakon már 28as karbi van. Az én futurám (hiába szinte már keresztbe járt benne a dugó) mégis volt olyan erős mint az RS.
ezek a folyott rsek hát talán nem mennek úgy mint a folylylylylyltatlan rsek. lyúúúúújjj
Tyt a te mocid hogy megy? szerinted ha egymás mellé tennénk egy 98as és egy 06os Rs-t mejik lenne a jobb? persze mindkettő full gyári legyen. mert sokan azt mondják hogy az uj mocik nagyon levannak folytva. ha igaz akkor hogyan? és mit lehet velük csinálni?
felénk nincsennek ilyen nyalánkságok(lift) életemben max 2x ha mentem lifttel
mi ilyen gané lakótelepi 10emeletes házban a liftbe raktunk be egy sráccal egy öntöttvas kádat. Nem volt egyszerű mutatvány beférni vele... A végére úgy voltunk vele h ledobjuk :D:D:D deaztán csak sikerült
talán 4
vissza a témához... hány rs125 fér bele 1 a liftbe?
beleraksz 1 gránittömböt azt 4 tonna...
Gyerekek, tegnap szarrá robogóztam az agyamat, 3órát nyomtunk, teremben. Annyit estem, mint még soha életemben. Lebaszott a hiup :D
mákotok van h megfogta a fék :) am szép sztory :D
Háát, nekünk-gyerekkoromban- a haverokkal elég simán sikerült leszakítani egy 400kg terhelhetőségű liftet, merthogy ez statikusan van érteve, mi meg hiába voltunk összesen csak 250 kilo körülbelül, de ugráltuk benne, azmeg dinamikus terhelés:) Egyxébként észresem vettük, hogy leszakadt, mert a mágnesfék megfogta, viszont hetekig nem volt lift utána a 10 emeletes házban, amíg szervált a házmester egy másik drótkötelet:)
Azér figyelemreméltó h Tyt így hű marad az rs hez Más már rég eladta volna...De nemkell ezt eladni,ha megragad megkell csinálni és mehet tovább.Jómotor ez
köszönöm :))
Bocs hogy beleugatok, csak olvasgatni szoktam. De bizony meg lehet pakolni 2t-val. A biztonsági tényező elég nagy. (csak nem üzemszerűen)
Nem szabad / nem is lehet úgy megtervezni hogy 600 kg és kész. 610-nél már szakad. Annak sokkal többet is ki kell bírni.
Általában nem is tudod megpakolni annyira (fizikailag nem fér bele), hogy leszakadjon.
Mégegyszer bocs.
Legyen is. Szurkolok neked!
de lesz, csak kontráztam dadisra
Nah mibaj? Nem lesz henger?