Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Az enyém már nem eladó
igazad van zsolti!
minek vitatkozni.
amugy nemnagyon érdeklődnek az rs ed iránt?
Bazd meg 16 éves vagy és már problémák vannak a memóriáddal...Oka volt annak hívásnak ha jól emlékszem de ha valaki visszaolvass egy fél évvel ezelőtt megtalálja az ominózus beszélgetést,röhögésre meg nem nagyon emlékszem hogy lett volna de ezzel nem vagyok egyedül olyan is ezt mondta akivel utána te beszéltél, úgyhogy erről ennyit, ez meg hogy arra büszke hogy 20 éve Rs meg Af1-et szerel látszik hogy fogalmad nincs miről beszélsz...
részemről befejeztem a dolgot
Bazmeg marha nagy baja lehet annak az RS nek...agyon hirdeted,de mégse viszi el senki...
és megölt?
Mennyi a 2007-es tax ára


Esetleg ha az enyémra tud valaki mondani azt hálám üldözni fogja
Naaaaaaaaah ez azért nem teljesen így volt
Ha te 5.-ben felveszed kerékre akkor besz@rok....
Ja és ha hitelre viszitek, az nem azt jelenti hogy 10 évig fizetni kell az aprót,
minnét többet bele nyomtok annál jobb hitel feltételeket kaptok
és mivel a motor 2007-es nagyon kedvező a hitelrá mert magas a tax ára.
Sziasztok!

Az rs-em már csak péntekig eladó és most 970000ft (hitelre is) utánna nemsokára jön a
tavasz és 1100000-ről fog indulni!
A motor 2007 04 ,30le,full gyári,magyarországi,5050km,összes papír+szervízköny+pótkulcs.....
Ennyié ilyen rs-t tuti nem kaptok!

Ja meg mennyi-rá a komplett pályaidom
és hol lehet beszerezni(ha esetleg kéne)?
nah fenyegetőzött? erről az oldaláról nem ismerem :)
de kinézem belőle. nekem igért 1 rs--t. felhívott h megvan a moci(jah hozzá kell tenni hogy kb 100 e ft al olcsóbban adta volna a piaci árhoz képest!) én meg hulyegyerek módjára az akkor robogóm eladtam ár alatt (minusz 50 e ft) csak hogy tudjak menni az rs ért. aztán kiderült hogy még a blokk sincs benne. 3 hétig ígérgetett hogy meglesz csinálva meg stb. meg h Olaszba van azt közben anyukája lebuktatta h nem. nah 3 hét után meguntam a buszozást aztán vettem ezt. így buktam kb az eredeti árhoz képest 200 e ft ot...
fasza
Jujj, télleg, azok a régi szép idők.

Kb 1 hete volt meg a Tuono és nem tudtam hogy Rotax 123-as vagy 122-es blokk van benne.
Persze hogy 20 év rutinnal a háta mögött tud (tudott) olyat feltenni amire nem vágtam a választ. De szerintem helyből tudnék én is olyat kérdezni tőle amiről fingja se lenne.
Meg megfenyegetett Mondta hogy megölet azt amíg magyarázta hogy fog megölni röhögtem neki a telefonba .... Komolyan vettem ám
Ezúton is üzenem neki, hogy még mindíg várom hogy megverjen!

Persze a szakmai tudását nem kérdőjelezem meg. De vicces hogy arra volt büszke hogy 20 éve RS-t meg AF1-et szerel és jobban ért hozzá mint én ...
Stoppie, nincs vita :D
éás akkor most dede vagy Stoppie a hülye?
mielött vita lesz én nem védem. sőt. de szerintem hülyeségeket nem írkált ő ide. Sőt Ő még ide se jönne. Tudtommal Olaszo. ban tanulta a szakmát a Ferreri iskolájában. vagy valami ilyesmi. de Zsoltit kéne ezzel kapcsolatban kérdezni.
csak azt tudom, hogy nekem 1x tuningolt 1 robogót, f12-t és nemkicsit ment az a szar. megvertem vele a spanom régi nsrjét.
Felhívta stoppie gyereket. LEmagyarázta neki mit merre hogyan:D Tegnap is azon röhögtünk :D:D
Talán épp a szaktudásáért mert van itt pár "hozzáértő ember" aki jobban tudta nála. Valami ilyesmi rémlik.
hét nemhiszem. Kurva jó szakember szerintem. max csak azért olthatnák mert kamus, eteti az embereket. én 2x szoptam be miatta 1 Bp-Hajdúszoboszó utat...
Nem ő az akit régebben mindenki leosztott itt a fórumon?
Mondom én bazdmeg!
Bal lábbal keltél dávid
Piötrö neked olcsón tudok szerezni arrowot, vadi újat! De jollyt is vagy tygat. Msn: rdani8@hotmail.com
Dede gecijóarc. Tegnap vele robogóztunk. CSicskákat télleg leszarja.
elérni? hát sajna már szinte sehogy :9
milliomos lett aztán leszarja akis szarokat mint mi...
mondjuk én is leszarnám ...
mitora is jó?