Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Mien szemét szar, egy CBR 600 F-az hol szemét szar meg a Fazer, lehet nem a te stílusod de nem rosz gépek. F-es CBR 5-10 lóerővel gyengébb mint az RR szal nem olyan rosz motor az. pff
meg GSR vicccc.....
oyan qrva unalmasan mennek, igy huzod és iyen szép egyenletesen gyorsul, hát nem tom.
soha semmi pénzért nem ülnék iyen szemét szarokra mint GS, fazer, , CBR F-ek, meg CB meg gsx-f meg mittudomén...
joe mindig akkor jön fel a fórumra, ha van valami új képet amit ki tud tenni magáról
Ejjj barátom kiverte az intelligencia a biztosítékot
De monthatjuk így is
Ebbe légyszi ne menjünk bele erre háklis vagyok .
ez azert van mert kisebbseg vagy el kell fogani
ata nem vagyok felháborodva de ha valamit szépen kérek lehet ti más kifejezést használtok de .....nemá akkor is ki kell forgatni vagy belekötni érdekes ,nemtom hogy mér mindenki ilyen ellenségeskedő.meg mindehol nemcsak a sportmotron mindenki kötekszik mindenkivel én már ezt nemértem
te mondasz irtó nagy faszságokat és még te vagy felháborodva?
Köszönöm sztopi csak látod SK ból vagyok nem nagyon használjuk a matrica szót bocs most akkor mindenki lemond utolsó parasztnak jóvan előre is kössz.mégeccer kössz a Matrica dolgot
Próbáld meg érthetően kifejezni magadat.

Ha matrica érdekel akkor azt kérdezd. Egy komplett gyári matricaszett sztem simán bennevan 80-ba.
De ha van egy kis eszed akkor elmész dekoroshoz ....
az isten faszát szépen kértem ................erre mia válasz
matricara gondol a professzor ur ugy velem
amúgy mi a gondod buzerant? na mindegy inkább haggyuk .
Ragasztók :Aprilia ,RS,125 ...........ilyenek gyári festést kell csinálni
Mi az a ragasztószett?
Faszért nem tudsz helyesen írni te faszcsúcs.
most melyik milyen? rs hez nemsokat értek
Itt má tényleg nem lehet kérdezni semmit (ez csak az ilyen tökömöknek szól)amúgy tisztelet a kivételnek.
Attól függ hogy pillanat vagy technokol érdekel ...
Vagyis hozzá, összevissza írok, sokat koppantam tegnap :D
Nálam van benne ragasztó szett. Kikell venni a vizleeresztőt és elmenni vele motorozni.
Légyszives mennyibe kerül RS re gyári ragasztószett? csak körülbelül is elég
előre is kössz.
Scoefield: igen, tapétával foglalkozunk nagy és kisker szinten.
Monnd mi érdekel