Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

nah srácok. mivel kenjem be a powert mikor rakom vissza?
kis törékeny alkat..
régi szép emlékek...
(1. gáázzzzz 2. fékkkkk )

Ha majd egyszer lehet egy házam a tóparton akkor elértem életem célját Én is nagyon szeretem,sajna Tatabánya egy retkes,sittes,szar óriási tuskókkal az élén...
Jaja, érdemes lenne a nyelvet megtisztítani,még nem csináltam ilyet,szóval érdemes lenne vkit megkérdezni,de nem nagy cucc sztem
már vett
ŐŐŐ nemtudom ,ez a yamaha gyerek rs t akar venni R 1 mellé.De lemarattam egy két sorozattal ,de mér akar rs t venni ? csak kérdés......................fikázást nem kérek csak magyarázatot,habár az se fontos mindenkinek a maga dolga
jah jó az a tatai kép! imádom Tatát:http://www.geocaching.hu/cache...
az lehet hogy beragadt!mikor baszogattam a bowdent akkoris azt néztem mintha be lenne ragadva! az mitől van? vegyem ki? pucoljam meg? bekell azt valamivel kenni mikor visszateszem?
Kb mintha beragadt volna felső állásban,nem lett alul hangosabb?
nah srácok a hozzászólásomhoz ötlet amit nem rég írtam? mitől csinálhatja ezt a gép?
HELP PLEASE!
Kirakatmotor, ilyen is van. Jó menjen amerre akar, de lehetőleg ne jöjjön szembe velem, hátha eltéveszti a nagy izgalmában a sávot.
Rs forever na mentem jóéjt mindenkinek
Zsóti egy percre tudnál jönni msnre?
nah hagyukmár így eregy úgy eregy RS és kész
én is féltem tüzérkét mégis volt kakucson meg parkolózni...azé van hogy használd...ésszel de használd...
nah bazd meg egy 145 lóerős motorral tényleg kurvasok ész kell ahhoz hogy kerekezz vele,így nem csodálom hogy faterod nem adja oda...
áhh hallod én mondom hogy első kanyarba lenyomna mint a szart 2kanyar után elveszteném a fonalat.ez van sajnos nemnagyon vlt alkalmam se kakucsra se Hringre kimenni másik meg az hogy kurvára fltem a mocit nem a pörgetéstő hanem ha akármelyiket bezúzom nemlesz másik az tuti
Andersen
Az nem az ő stílusa.
De ha az lenne el bújhatnál mögötte a kis ZXR400-addal.
Neki R1-ese van, nehogy azt hidd hogy ákármivel meg lehet egy olyat verni...
arcom nicns de pályázni nemtudok. eccerse voltma még a ringen. erről enyit.inkább kerekezésre meg ide oda mászkálásra fordítottam az udőm az meg amásik hgy sztem else mehetnék:D az rsel meg nemmegyek. sztem akárki lenyomna engem nemaztmondom hogy énvagyok rossi
gixeres csókával eccő találkoznék pályán..
Vajon ringen is ekkora az arcod az ős r1-el?
280-85 és kampó de am nem inkább a kigyorssítás híve vagyok meg kerekezés.kisfaszikám zxr 400al avgy 250tökömtuja meg a sok runneros nagyon mennek.cska amikor 1be ottvagyunk hogy jaj már lassan kilo30felé váltanikéne2be azmeg pakolgatja 3ikba meg assetuom élemég mert nemlátomhovatűnt kicsit gáz. de nembaj lelombozni a sok kis arcost jönmelletem kerekezik lerakja hőúzzaneki figyel engem . még midngi figyel lehagyott mint a szart begurulok mellé pirosnál beállok melé mutatok egyet hogy jóvagy öcsém angyonmegy a járgány megköszöni.és megint aztsetudom hogy ez húztaneki vgy kifogytt a benzin és leáltneki mert úgylemarad.de am velemis ugyna eztcsinálták.van nekünk m.g egy kívéj mátrix robixunk az téle boltbajáró fateromak regelente azzalmegy. elmentme vele motorozni és kiröhögött a gixxeres csóka pirosnál amikor intetem neki . a pofámról amjdle égett a bőr
De remélem szoktál 299 el hasítani autópályán Szerintem még azis belefér a normális közlekedésbe
2rákuplung 90nél tiltás előtt 2000el lerak hogy ráhúzni a gázt hogy necsapjale 170felé lerak ha helyzetengedi sztem ful normális átlagos najó azért a vidin nemvolt egy szép lerakás mert majdhogynem összement a teló:DDnajó azért nem de nemlandolt egy puhán