Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

ja ok
az normálisnak minősül
normálisan?:D nekem tetszettek azok az 1kerós vidik:D
Szerintem meg 17 évesen simán lehet r1 el mászkálni ha észnél vagy.Én nemvok észnél úgyhogy jobbis hogy nincs r1 em Deha lenne akkor inkább észhez térnék és nemhajtanák
Maximálisan megtudlak érteni
szted ő ideakarta adni? faszt. amikor ismerősöm gixxer k2 600ával mentem és kihívtam aházelé nézzedmár hogy hogymegyekvele lesett és utánna engedett menia miéneklis. uccába oda visza.uccába oda visza többször. boltba néha utána meg ahogy szoktam hozzá úgy puhult.mert őneki semmit nemlehetett kisírni mert lehet a kis 180as runnerután lecsücültem volna vele a földre motor 50méterrel előrre
hát érthető...de azért apudtól is rendes hogy odaadta az r1két.én tuti nem adtam volna oda a 17éves fiamnak nem irigységből meg mert összetöri hanem mert egy r1 sztem nem 17éves gyerek kezébe való...amúgy látszik abból hogy még élsz meg a motor is egybe van hogy normálisan járkáltál vele meg minden de azért érthető amit írok nem?
sőt 150.000ért még pályaidomot is kapsz hozzá hát ez egy visszautaisthatatlan ajánlat és nem 120-ért levizsgáztatni
elmondom de maradjunk itt annyiba hogy rs lesz a SAJÁT motorom és nekem nemfog beleszóülni sneki hogy hogybányakvele meg kulcselvétel stb mert már kurvára unalmasvolt.Nemúgymegy az ahogy láccik hogy jaj elmegyek valahova már zúzok is . a faszt. naaaaaa mindjrt jövök neféltsedmár.ezt azt amazt csináld meg aztán mehecc. volt amikor fellet baszva az agym nemehettem bnőmhöz amikor kicsit összebalhéztunk elakartam menni hozzá. nemlehet mert így úgy amúgy. elmentem biciglivel 16km.nyáron nagy döglemegbe Mivel ez az utolsó fillérig saját pénzbőlvan amit nyaranként összekerestem meg szülinap meg ienek így elmondhatom hogy ez fulra saját motor és semmi beleszólása nincs senkinek abba hogy jaj ákoska most nemmehecc mert kevés a benzin meg hidegvan meg tökömtudja. meg óra múlva legyél ithon meg átnéznia gépet neme összebasztam valamit. meg jönnek a mamám spanjai hogy megyek 50-60al és eszetlenül mentem aligbírtam bevennia kanyart. előbb tudta faterom hogy micsinálta mint hazaértem és minden alkalommal lelettembaszva hogy ennyit érnekem ígyvigyázok valamire stb stb. unalmasvolt és inkább szenvedtem ki a pénzt minthogy állandóan mindenkienk aszarságát halgassam
Felesleges. Kis tuning aztán megy az ha üldözik a rendörők pl 160-as henger arrow rendszer és egy 34-es karbi most szettbe 110.000-ért megkapok
Énis
én biztos járkálnék az R1el :)
Mértlófasz?
És mértnemfox vele járkálni? ha szabad iylet kérdezni
msnen elregélhetnéd
de nemmmmmmmmmmm rs 125 lett minden és azzalfogok járkálni.ezekután lofasz r1.története megvan
am az kéne ez mivel 50esenként van használva megállítanak, igazoltatnak, cska az órára ránéz hogy 200 azmár szopacs. ígymeg lehet egy fokkal jobb inkább ez minthogy megbasszanak agyonra
Énis erre gondoltam...
ennyi erővel r1el is járhatnál annak szép a műszerfala
hát jahm 43 áfa nélkül 52 áfával kurva annyát. rendszámot nemhiszem vagy enmtudom aztmondta ts hogy rendszámoztatni kb 120ból lehetne de áhh
ennek az árából nemhogy vennél vmi fasza rendszert vagy rendszámot
Hááát nekem fáj a térdemn rendesen ilyen hidegbe, ha sokat mászkálok... DE nem bírom, a simson használatba van most is Mert ha nem, akkor minden bajom van
jó de a műszerfalat látja motorozás alatt szal az fontos.hát látjah...ha ránéz de azért fontos na
Sztem inkább a teljesitmé nyt fokozd mert ezt a kutya se látja majd és pályára tökre felesleges vagy b verzió sponzorálj engem
sziasztok
segítség kéne
a kuplungbówden megoldódott
de:
ha power alatt motorozom. akkor tök gyenge a gép, nem reagál a gázadásra stb. ha felmegy power fölé huz mint állat. ilyen döcögösen megy néha alatta. mi lehet a baj? létezik h ragad a power?
mindig kinyit ott ahol kell!
ötletek?
Hamarosan