Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

hééééh tudom hogy szépen tudsz fogalmazni, de hozzákölteni nem kell...
Ehh télleg hupsz Ezekszerintmégis megvette? Hihi
Figyu! Én azt mondom, 11 e km -nél rakd rá simán az új dugót, hengert, kész. Aztán hallgatózz! Ha kiüti, azt megteszi 2 e km alatt, és szépen fog hangosodni,a végén mint egy kávédaráló, na ha erősen hangosodik, azonnal szét kell szedni! De ezt meg fogod hallani, ha így alakul!
Nálam sokkal okosabb/többet látott ember vázolta ezt már neked a multkor...
ez a henger zotyáé
Most csak a képek a fontosak, és a felömlők száma

Egyébként emlékeim szerint te is meg akartad venni, aztán elálltál a vásárlástol amiatt az "apró" húzás miatt....
Legyen!
Trakee, hát ez nem is hangzik rosszul.

Zotya, aszondod kéne új hajtókar? 11ezer km után? az a 2 szorulás hivatalosan csak 1, mert az elsőnél mint mondtam, csak szépen leállt a moci, nem volt semmiféle csikorgás meg vészkuplung.
Én ezt már ecseteltem a múltkor...
Kicsi pénz NAGY SZERENCSE!
Ismerem aki árulja ezt a hengert.
nekem több km van a főtengőmbe mint tytnek, új hengerrel meg új dugóval nem ártott neki szerencsére. szal nemtom, legyen igazam:)
hát igen, szal itt van a kezembe és frankó amit atta mond. ez Gilardoni 1es, mégis 6+1es.
Hát a vashüvely legfőbb baja, hogy folyamatosan kopik, és szépen hordósodik, ellenben a nicasillal... DE a tapasztalat az, hogy 20-25 e km-t így is szépen elfutnak, akkor felfúrják 0,25 mm-el nagyobbra, és újra mehet... SZerintem bátran vágj bele, sokkal jobb, ha egy új vashüvely van benn, mintha egy kitudja milyen bontott nicasilos henger!

Ráadásul ha ez szorul meg, egy fúrás, 3-4 e Ft max, új dugó, és repül tovább! De nem fog megragadni csak azért, mert vashüvelyes!

(Muszahasié is olyan, és kérdezd meg, milyen fordulatokat leforgott neki tartósan! AZ övé le van átételezve, mint állat, és folyton visít, mégis bírja! )
Csak úgy en passant
rotax 123nál igen így van, de 122nél ugyanannyi a felömlők száma az 1 meg 2es hengernél
Csak kettőnk közt szólva lehet a 125ös hengerhez sem ártana új hajtókar... Ennyi km és ennyi akadás után.
hát őszintén szólva az 5 év rs-ezés miatt már most féltem tyt-nek az idegeit.... mármint komoyan.
agyis itt megnézheted:
http://www.kepesmotor.hu/motor...
Hát legalább használod és azt odaadom 30-ért és vatta uj aztán téped a száját és kikötöd a szar olajzásod de ha vársz hozatok külföldről mindenféle kitet és akor lehet lesz dugom is hozzá
ott a pont :)
elrepülne sitty sutty ha lenne 1 jó mocim, és nem rohadna le állandóan :))
így viszont rohadt napszámlálás van hónapokig. és az nagyon fos.
ez az 1-es, 4+ 1 felömlővel (enyém):
http://bikepics.com/pictures/4...

ez a kép pedig a kettes 6+1 felömlővel:
Degeci vagy :D
hány dugót fogyasztana el tyt 5 év alatt?
az az 5 év sitty sutty elrepül