Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Egyébként van kép a hengerről? Megnézhetem?
sztem örülj hogy csak ennyit buksz rajta
ja és gondolom evidens, az ár az arrow nélkül értendő :)) vagy az plusz péz
inkább kölcsönadási szerződéssel kéne. De úgy h leperkálják az árát.. az nem előleg ha már ott van nála a motor. nekem a teljes ára kell :))
addig csak bérbe adód vagy előleget fizet vagy tudja a franc...
ja ez zsír. Csak nem szivesen hazárdírozom ilyesmivel. az Apeh keze mindenhová elér :)
és írhatnátok szerződést hogy a 60hónap leteltével Tyt átfogja iratni a vevő nevére
de most komolyan. így ahogy vna, fos hengerrel dugó nélkül 890 fix ár, viheti aki nem akarja átiratni :D
hát ha nem kell átiratni én eladom neked. csak az apeh rá ne jöjjön :)
HJaja ezt szereti a kormánycsapágy, a villa, hja, és a motorblokk is Jól meggyepálod szegény motort....
Háát hallod szerintem már beleörülsz az Rs-be és ez most nagyon komoly, ilyenekből lesznek a pschiopaták, inkább add el nekem valami korrekt áron és abbol a pénzből vegyél valami jó is 600-ast
baszdki remélem nem komolyan írtad, mert agyvérzést kapok...
HÁt akkor nosza add el az rs-ed
Vazelinnel!
3. ELNÉZÉST! Fizetem a fotocellás ajtót!

CSak poén, ne szívd mellre. Régen énis féltem, hogy parkolóban kiütöm valamelyik kocsi alol a hátsó hidat :D
Értelek,de azok a házak is kb 5 méterre vannak a vízparttól,megelégednék azzal,nem szabad telhetetlennek lenni Ok,felkerültél a vendéglistára
már körbe is jártam a tavat. mondjuk én vízparti házra gondoltam!
de ha veszel a sétány tuloldalán oda is meghívhatsz
Voltál már Tatán? Kb 2-300 méter hosszan vannak házak, közvetlen a sétányt szegélyezik,azokból lehet szemezgetni
ezért:
A tó a világ legfontosabb vízi élőhelyeinek védelmére született nemzetközi, ún. Ramsari-egyezmény hatálya alá tartozik: a félénk vadludak Európában sehol másutt nem éjszakáznak ilyen tömegben egy város közepén. Az őszi-tavaszi madárvonulási időszakban 10-15 ezer vadlúd gágogásától hangos a környék.


de adja az Isten!
Miért ne lehetne? Csak pénz kérdése
Hangosan gondolkozom: ha olajjal,ráég,ha tömítővel beragad
Részletek Talma motorjából




Persze, nem a világbajnoki blokkal adták ki...
nah majd ha lesz akkor hívj meg a lakásavatóra mindenképp! de sajna ott soha nem lehet házad.