Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

jahh, de annak a villanyak berogyott nem?:S
költöttünk volna rá még 200.000 max és akkor lehetet volna még 1 versenygép vagy utcai és akkor eladhatam volna az én régi rs-em
Pfff... Ekkroa parasztokat...
pfff:S mit akartatok felhasználni belőle? blokk?
megütöm azt az embert aki eladta pénteken megbeszéltük vele hogy megyünk érte vasárnap 100% és amikor siófoknál jártunk felhívtuk hogy hova kell pontosan menni erre aztmondta hogy már eladta
bassza meg az ilyen a jó büdös kurva anyát
van egy sejtésem, egy srác egy pár oldallal visszább keresett hűtőt, első felnit, lámpát...
nem tudjátok ki vitte el azt a törtöt új Rs-t ami 250.000 volt ?
Jocirs a te Rs-edet láttam ma a Mázsatérnél? majdnem hogy biztos vagyok benne hogy a tiéd volt
A tulaj elmondása szerint csak azér jobb a vashüvely,mert nem ahengert basszsa szétt és ő versenyenként generálozza a mocit...amúgy őaz...És szerintem meg utcára teljesen megfelel a vashüvely
Az enyemis elado! Dugoba 1200 km, es a hengerbe is!
Azokat nem inkább újra szokták nicasiloztatni?
Nah akkor az olyan "verseny Rs" lehetett...
Minek neked 160 as polini?Vashüvelyt a 125 ös hengeredbe + új dugó és tökéletes lesz az meglátod...Verseny rs en is találkoztam már vashüvellyel.Hameg megragadna azis akkorse bassza össze a hengeredet csak max a hüvelyt szal jóaz
Hja és én úgy vélem h ő még azok közé tartozik akik értenek is a munkájukhoz! Amit vettem tavasszal svalbit egy kis nosztalgiamotor , hát eléggé melléfogás volt, de úgy helyrepofozta a főtengelyemet h 6-7e km és semmi gond se volt vele. Ja és a fúrás, új dugó, főtengely javítás másnapra készen volt.
Vasperselyhez: Annyival nem rosszab a nicalisnál, 20-25e km-rt sztem is simán elmegy vele.
Én vásárhelyen egy újvárosi esztergályosnál csináltattam meg mind a 2 hengeremet. Semmi gondom nem volt velük. Igaz csak 50-esek, de másoktól se hallottam még panaszt felőle.
Ha kell cím megnézem neked.
Az enyém is eladó ha megfizetik...´
ÉN
Vagyishát csak rajtad múlik hogy mostanában vagy nem ...
ki adja el mostanában az Rs-ét kéne nekem egy
Hali emberek!
Köszi a segítséget még a multkoriért! Most olyan gondom van hogy az RS 6.ban nagyon szar zörgő recsegő hangot ad ki. a szerelő azt mondja lánc, faterom is. De én a motortér felől hallom a zajt! Szerintetek mi lehet a gond?
Nekünk nem sikerült kiszedni. Azért érdekelt volna. Ennyi.
Ha a Shox.hu /webáruházról rendelnék dolgokat oan 130 000 értékbe odavan írva hogy az árak bruttók + postaköltség. Mennyilehet a szálítási költség ide Egerbe pestről kb? így mivel vennék oan 4-5 cuccot sokkla többlenne mint alapba pl 1 plexinél?Vagy akármeyit rendelhetek a postaköltség ugyan annyi
honan vetted hogy rugót akarok cserélni? csak olajat akarok cserélni benne és gondoltam megkérdezem a sok okost hoyg melyik oldalon van a rugó és miért jó hogy csak 1 van benne és nem mind a két szárban.. puszat kiváncsiságból...ne nézz már ekkora madárnak bazd...
ha agv-böl a stealth-et nézted ,akkor az jó választás, nekem is az van meg fuckynak is, jó kis sisak, én 59ért vettem tavaly, 84röl volt leakciózva
Miért olyan nagy szám azt cserélni? :D
Ha az első telóban ki tudod csaerélni a rugót akkor azt feltétlen oszd meg velünk, hogy csináltad.