Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Ezer koszonet bence. De eltudnad kuldeoí a mustad kukac freemai5re,? Korz telorol irok azert ilyen
ja nem mégsem... visszajött a levél:)
elküldtem a joci200016-ra... a 37. oldalon van. mondjuk elbasztam mert nem azt a csavart kell kiszedni amit mondtam, de a képen ott látni fogod:)
nem vészes. kell valami amivel fent a kart kicsavarod, ez van h megy kézzel is, aztán kiakasztod, nem para. utána leveszed az oldalsó idomot és a blokk oldalán a jobb felső csavar talán ami műanyag azt kicsavarod. és látni fogod ah ott bent van a bowden másik vége beakasztva. egy csavarhúzóval kicsit előre húzod és szerintem egy csipeszt vigyél magaddal mert én anélkül nem tudtam megcsinálni. qrva ideges leszel mert elég pöcsölős munka. ha megadod az email címed átküldöm az rs manuálját ott van rajz is h kb mit kell látnod!
Sziasztok. Elszakadt a kuplungbowdenem. Mennyire bonyolult ezt az ut szelen kicserelni? Milyen szerszamok kellenek?
oks legyen
azért mert elmaradott vagy csak vicceltem.
Értelemszerű h ezt a címet adták neki utólag, hisz a heineken tette picit híresebbé. De ez akkor is AliG filmzene :))) Buyakasha!
nekem így van meg ahogy leírtam
dejódejó kötöszködhetek.
Ez a szám már akkor rajta volt az AliG soundtrackon, amikor a heineken még nem is hallotta.

éppen ezért,

10-backyard dog-baddest ruffest (radio edit).mp3
Ennyi
Mennyiért árulod?
Áhh ze nekem is megvan vmi mixben
áháá köcce atta
Baddest Ruffest - Heineken
tudom hogy abba a reklámba van benne de nekem baszottulteccik
A Heinekken reklámban volt benne nagyon fain
Sajnos a címét nem vágom, de jó lenne ha valaki megmondaná...
http://www.sportmotor.hu/motor...

nemtudja valaki miez a szám?
lementem a garázsunkba és kitúrtam valamelyik polcról .. régen a kocsinkon volt .. dee amúgy pár ezresért lehet kapni asszem brico store-ban .. de amúgy érdemes lenne benézned vmi aurós boltba is..
ehunn szerváltad és mi pénzér?
jáá jááá
ilyenre gondolsz?
off: oylan kis projektoros első fényszórót,amit páylaidomba szoktak befaragni kb. mennyiért / hol lehet kapni?
Szerezz rá hengert és meglátod még egy darabig jókis moci lesz ez
neröhögj nem mondtam komolyan :)
csak fullon ideg vagyok nonstop.

egyébként sokan segítettek nekem mostanában itt a fórumról, hengert szerezni vagy bármit, nekik ezúton is köszönöm :)