Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

sziasztok srácok az lenne a kérdésem h. most szeretnék másik bukót venni néztem 1 agv t 60ért(80-ról leértékelve) és 1 uvex et 60ért 90ről leértékelve(yamahánál) pontosan nemtudom h. milyen ennek a tipusa (de mind a kettő sportmocissisak) hogy mi a véleményetek télleg túl drága az agv ahhoz képest amit tud és hogy nem basznak e át azzal az uvex izével amiről őszintén én még soha nemis hallottam,de állítólag pro sisak.
Nah télen nagy felújítás lesz szal gyűjtöm az infókat.. az RS első telójába melyik oldalon van a rugó? miért jó hogy csak 1 van benne? yah meg a másik.. ha dugócserénél kicserélem a csapágyakat meg a tűgörgöket csak egyedül a hajtókart nem.. akkor annak mi baja lehet? szétszáll vagy mi lehet a tré vele?
nekem is vashüvelyes a hengerem a cagiván, 6 e km-nél szét lett húzva és semmi jelét nem mutatta annak, h galiba lenne, már 10e környékén fut..és nekem is megy úgy,ahogy kell..
ok akkor sorry
A minőség megifzethető áron felénk azt jelenti hogy korrekt áron kapsz minőséget.
Egyébként nekem az rémlik, mintha a Tibi azt mondta volna, hogy gokartokba is szerelték őket és bírták a strapát. De ez kérdőjel. Halál pontosan nem emlékszem, de tudom mielőtt megvettem körbe érdeklődtem itt-ott.
arra már nem emlékszem, de 20ezer körül volt az egész, nsr-nek meg kx-nek csinált.
Mennyi nála egy ablak?
Most már tökre kiváncsi leszek mit hozol ki belőle Én adtam 2 alternativát az egyik 50-ből megvan a másik 80-ból és faszán működnének
Van Vásárhelyen egy pali aki csinál hüvelyt! Na oda el ne vidd a hengeredet. 2 Haveromnak is csinált és mindkettő szar lett. Nem pontosan vágta ki az ablakokat. Gyárt a Wiseco is perselyt, sztem ott vegyél ha azt akarsz bele.
te írtad rá h minőség megfizethető áron, úgy vettem le h nem jó cucc
azert a tyt az tyt marad hulla RS mellett is
Idefigyelj töki!
Ha nem tudod milyen miért kérdezed hogy nagyon szar?
Sokat nem mentem egyikkel sem. Igényes kidolgozás.
Az egyik szerelő azt mondta hogy rakott már össze vele több sross motort és nem volt semmi panasz rájuk.
csak azt nem tom a műszaki fősuli valami kamu menedzser szakkal mióta gazdasági fősuli :)
én legalább joggal mondhatom h gazdasági egyetemre járok :)))

figyelj ő a gazdasági főiskolán tanul, csak tudja
azt h mi a faszért nem veszem meg a legdrágább helyen a hengert 150rongyért ,mert mi a faszért nem veszem meg hozzá a legdrágább helyen a dugót 50ért.
meteor dugót parilla forgalmaz igaz? nagyon szarok?
ő már 2 éve mondja,hogy SZAR az egész
SV 1000 a garázsban a menő
Vedd meg a hengeremet és intézek hozzá 12500ért Meteor dugót.
Minőség megfizethető áron.
Csak azt nem értem hogy az aprilia mért nem hívja vissza ezeket a motorokat. Ez egy kicsit szerintem nagy blama nekik...
Szerintem meg várjuk meg Joe-Z-t h ő mit tud mondani a problémára!
jogos
Egy szónak is száz a vége, majd ha véletlen azé akad össze mert az alsó tűgőrgő széthullik, kidobtad az új henger árát az ablakon.
Lehet nem hullik szét. De ha mégis?
Lutris.
Egyébbiránt ne keseregj itt is van egy új RS májusban vette a gyerek és már 2szer szorult meg, de már megint végét járja...
ez is aprilia, csak valami rsw, vagy rsa, vagy mi:)
nyomik
Tyt meg már azt sem tudja,hogy most milyen motorja van és mit is kell cserélni rajt
EZ MINDÍG IS AZ ENYÉM VOLT!