Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Az enyém Af1 de a blokkja majdnem ugyan az nekem az 5-nek volt hangja de nem recsegett csak fütyült meg jobban rezonált a blokk. Most hogy szétszedtem a blokkot a fogaskerék és a tengely között lévő tűgörgő görgői keresztben álltak.
jahh.. ha mást nem,akkor simsonnal..:D de hiába van hideg, most h csak csüt.től vok ottohn, és ráadásul 2 hónapig be voolt vonva az A korl.om, amint kisüt a nap, nem bírok magammal...
Thx az infot.
mér fújná el :D az én kombim is maszsív kis gépezet,főleg mióta leültettük nyáron kapja is az 1.3as motyót ha minden jól megy,azok simán menek 150-160at
Hát,ha csak 6-ban akkor az nem lehet lánc,mivel a főtengely felújításnál szét lett húzva a blokk lehet nem jól lett összerakva
Menet özben 6ikba. Semmelyik másik fokozatban. Mondjuk alapjáraton is elég érdekes hangja van olyan csatogós. Augusztusba lett cserélve dugó meg lett furva a henger + főtengely felujitva. Azota ilyen.
Menet közben motortér felől? Kislánckerék? Vagy álló helyzetben?
nyilván van valami a motorban ami zajt csinál
Hali emberek!
Olyan gondom van hogy az RS 6.ban nagyon szar zörgő recsegő hangot ad ki. a szerelő azt mondja lánc, faterom is. De én a motortér felől hallom a zajt! Szerintetek mi lehet a gond?
jaja itt mindenkinek szívügye a téli motorozás. :)

italymot, annak hogy valami jó helyre bekerülj, a kapcsolatok csak szükséges de nem elégséges feltétele. Nem árt megtanulni írni sem :))
akkor esso kút,mind1 .A kém marad mert jó szolgálatot tesz
csak kinyögted amit akartam hallani
kocsibuzi
Komolyan akkora ügyet csináltok ebből...
Én úgy tom 500as v4 es forgótárcsás de aztán kituggya énis csak olvastam,sajna sose láttam még
Cordurába nem fázol még minusz 10 fokba se de a kézre muszály keriteni valami takarot mert az necce
650000Ft
Majd amikor pár év mulva nemtud lábra állni, mert anynira fájni fog a térde ettől a hidegtől, akkor ráfog jönni, hogy faszér kellett ilyen hidegben, minuszban, motorozgatni.

Elöbb még pont te mondtad, hogy hideg van, és elvan rakva a vas garázsba, mostmeg véded? Ne viccelj már.
Nem láttam még rg öccázat belűlről, de egy 4 hengeres moccot nem kicsit bonyi forgótárcsásra megcsinálni, hacsaknem v 4-es, és eccerre gyújt, de azért az akkor sem eccerű, pl az rd 500 membrános, ahogy a gp moccokis azok voltak.
Nézd már meg az előzményt te fasz. :)
jobban bejön neki mint a vanddaaa
Botond sv szerelmes lett?
Hát persze azzal énis 1etértek hogy valaki félti a mocit pl énis féltem.Szal a legnagyobb hóviharban azér énis buszozok
Nemakarok megdögleni és föleg nem összekurni amotort. MAjd pont te fogod megmondani ki a fasza gyerek 18 évesen nem? HAgyjuk Dávid hagyjuk....

Azért motoroznak még mert biztos nem akarnak BKV-zni
Kimaradt a normálisan...