Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

tessék ott is a duplázás

NA én mentem egykor kezdődik a villamosságtan gyakorlat, be kell menjek mert letilt a csávó.

csaoooo
De tudom. Én.
Német a vállalat. A Német van nagyobb súlyban, természetesen kell az Angol is de azon lehet javítani.
tanulom....
A saját vállalkozás megvan a családban De mivel engem az autó-motor érdekel igazán ezért abban állapodtunk meg h megpróbálom a saját utam csinálom ha jó akkor maradok ha nem akkor pedig beszállok komolyabban a kereskedelembe. Elvégre apám révén ebben nőttem fel benne van a vérembe a bussiness
logisztikát kened vágod mester?
Audi Kurva jó azé küggyé majd képeslapot meg egy két szervíz kulcsot...
nem ott van a pénz,nem ott van a pénz!
saját vállalkozás kell jó könyvelővel meg adótanácsadóval és elcsalni mindent még a szomszéd feje fölül a tetőt is
Nekem most nagyon úgy néz ki összejön a gyakorlati évem az Audi hungáriánál beszerzési területen. Ha ott jól teljesítek akkor diploma után irány a központba Németországba.

A rosszmájúaknak megjegyezve azért nem Olasz autómárka mert nem tudok olaszul és nincs kedvem megtanulni
igen tényleg a kapcsolatok számítanak. apám anyám külön céget vezetnek mind a kettő nagyon befolyásos a piacon, akármikor elheylezkedek. de jó a kapcsolatuk apénzügyi szektorral is, ami engem jobban érdekel azért valszeg arra felé megyek.

tyt én a helyedben a motort beletölteném egy hurkába és megenném és drágán RS-hurkaként eladnám... az árából vennék egy labádt meg egy régi gsx-r-t
Nem is ócsároltam az iskoládat ! Tudom h nem szar iskola de ami talán mindennél fontosabb a kapcsolatok. Ha nincsenek jó kapcsolataid akkor feldughatod a diplomádat ha csak nem vagy valami nagy tehetség a szakmában. Bár ez igaz mindenkire.
mellesleg a SZTE GTK-ra mindent lehet mondani csak azt nem h kamu.
Főleg hogy az ország legbefolyásosabb és leghúzósabb gazdasági egyeteme.
a BMF nem közgáz :D
Most miért nincs igazam?
Jóhogy garázsban áll, hideg van, nem ragad a gumi. Vágod husi ez már nem 30Le
Milyen kamu műszaki menedzser te fasz? A BMF Keleti Károly Gazdasági Főiskolai kar az szted mi? NAgyokos előbb tájékozódj és utána ugass. Meglátjuk ki-hol fog dolgozni diploma után aztán majd elválik mik is a kamu szakok.
Most nemtom mi bajod, vigyázott rá, szervízkönyve is meg van, oszt ezé" ennyi!:)
jah bocs az eleje lemaradt
50millió 650ezerért
TZR 50 650,000ért eladó.
ha stimmel az AF-1 ével, és elvileg stimmel, akkor 6206 -os a csapágy, a szimmering pedig 28x38x7 -es mondjuk jobb lenne, ha kivennéd, mielött megveszed, hátha rosszul emlékszem.... Úgyse 5 percig lesz szétszedve....
az enyém drága. 410.
árakat is irjatok ne csak annyit hogy eladó
HI!
Valaki megtudja mondani RS-nek a fötengelycsapágy és a szimmering pontos méretét?
Pls Kösszi
Látom neked pálya rs-ed van!
Megkérdezném hogy van ez a pályamotor,
elméletileg lesz egy de szerinted,szerintetek mennyit érdemes adni egy ilyen motor ért?,
Olasz import és nincs forgalmi.....de új

Elég parán hangzik,nem sok kedvem van ilyen dolgokhoz,de megvárom mennyit mondanak rá..
én is eladom