Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

ja igen, dehát a polinivel az a gáz h ahhoz mán" hajtókar is kéne, fojtott meg nem kell :))))
uhhh tényleg kezdesz belehüyülni ebbe a dologba
vagy nem értem. hüvelyezett hengered van és ingyér ideadod? vagymiii? :D
jah jah a polini meg egy folytott rs- henger
Mikor en kerdeztem aztmondtak h tovabb kell melegiteni. 50 e bol megvan dugoval egyutt.
mid van 2? :) Henger?
az van nekem is 1, az bőven jólenne hüvelyeztetni :)
olyan kibebaszott jók ezek a szájbabaszott közhelyek, de annyira elcsépelt már h "neeeeeem leeeeeeeeeheeeeeeeeet ellllllladdddddddniiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiii"

lehet még több is mint 3 év. Visszaírt a Jogdoki, szolgált nekem egy paragrafussal, és ott valami 60 hónapot emlegetnek
adok én neked van 2-m is és motorozhatsz annyiért amennyiért meghűvelyeztethetnéd
Ha sporolni akarsz vegyel 4utemu motort.
Trakee!
Jaja, gilardoni 1es figyel rajta! Én is csodálkoztam, aszittem 2es lesz. De nem :)

Egyébként henger van, akár holnapra is, csak több mint amit meg tudnánk fizetni. Tudom ne sírjak, a motorozás drága. Dehát azért igyexik spórolni az ember ahol tud, én meg főleg ilyen vagyok.

Egyre többet gondolkodom ezen a vashüvelyes megoldáson. Mármint h meghüvelyezni ami benne van, azt elmenne az nikaszil nélkül is.
Mi a hátránya a sima vashüvelynek? Nagyon ragadós? Mondjuk az én arányomon már rontani nem tudna. Meg a hüvelyezés lenne a legolcsóbb megoldás, valahogy nincs lelkem 100rongyokat kiadni egy szaros hengerért :))
nemtom hogy ugyanaz e... de am múltkor volt nálam egy gilardoni2es henger (2003as rsen van) nem volt rajta több felömlő mint az 1esen... itt néztem vagy 10 percig és semmi különbséget nem találtam rajtuk, nekem is 1es van.
Iggen? Ugyan az, mint az AF-1 -eken? A 4 + 1 felömlő, nem 6+1, mint az újabb RS-eken? VAgy csak a számát írták át?
nekem is wössner van
gilardoni1 van rajta
Vááá ne mond ezt! VAgy mond, hogy jó olcsó, és máris megyünk érte Mikeyval, 1 héten belül már brümmögne is

Viccet félretéve! Nemár, hogy ne lehessen kapni hozzá hengert! Vagy bátran hüvelyeztesd meg azt, ami benn volt, és kész! (nekem is van hüvelyes henger az apriliahoz a polcon, és ha elszállt volna az eredeti, tuti az megy rá! Egyébként a Vertex nekem is megakadt, ezt szívesen elmesélem mailbe, de itt hosszú, és nincs kedvem...)
MEg szerintem bátran tegyél rá Gilardoni 1-es hengert is, nem sokkal rosszabb az! Nemár, hogy az a szép motor ne menjen! (egyébként most én a wösnert javaslom, Muszahasi is azt tett bele, és asszem már keni neki, és az övé a kipuffnak, és a karbinak köszönhetőleg eléggé pörgős, és bírja!)
www.szatuna.hu

picit még alakitani kell rajta! de nemrossz!
Hali ha valaki tud Borsodban olyat aki főtengelyt tud felújítani az jelezze, kösz.
hát a csipesszel kéne seítened kiakasztanod a bowden végén lévő kis bucit abból a karból. nem tom mi a nevük. tehát vékony legyen h meg tudd fogni. hosszuságra mind. nincs messze attól a luktól aza a kar, csak azt kell elérned.
hosszu + keskeny:D
Es milyen csipeszt vigyek? Hosszú rovid keskeny vastag?
nincs vkinek eladó hátsó féktárcsája?
Eladó Shox bőrruha és Onza csizma!
¤ S ű r g ő s ¤ ! A ruha Full protektoros és koptató van rajta!
Tel: 30/6802519 Ár: a kettő együtt 120,000Ft
Melózóm majd holnap
egyébként ha annyit tudsz h valah meghúzni és kettesbe betenni akkor told be aztán haza... csak mondjuk minden piros lámpánál para van. én is jártam igy szerencsére pont a szerelő közelében voltam ugyh átcsurogtam...
elméletileg elment... angol, gondolom annyira nem para.