Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

vedd vissza a futurád
ha bármelyik jogtan hallgató kollégának, vagy bárkinek lenne bármilyen ötlete arra, hogy hogy lehet kikerülni azt h visszaigényelt áfájú motort csak 3 év után lehet továbbadni ?
kezdek besokallni agyilag, már ott vagyok szívem szerint h eladnám a picsába, mert ezzel nem fogok motorozni még :((((((
nem neked szántam konkrétan, csak ebből adódóan írtam annak aki a gyárit akarja rárakni
hát nem ezt mondtam? egyébként még azt is mondtam hogy nem én raktam így össze, amikor eladtam nemsokkal vétel után akkor új dugóval hozzáigazított henegrfejjel, új tömítéssel és új olajjal adtam el, na meg a kipuffot lefestettem, és ugyaannyiért sikerült csak eladni qamennyiért vettem
Nyugi semmi gond De akkoris hülye neved van
Oké srácok,nem akarok untatni senkit!
Tényleg csak úgy gondoltam valakit talán érdekelne, de
azért ne egyetek meg egyből!
Tényleg bocs mindenkinek.
Ez nagyon igaz Az rs 50 fórumba kéne hirdetni...
sztem ne itt hirdesd mert itt mindenkinek van rs-e és senki se akar megint rs-t venni főleg nem az ujat 1 misiért, abbolr 2 zxr 400-ast vesz az ember
Kemény vagy papa!
Hülyébb nevet nemtudtál magadnak kitalálni?
Eladó egy gyári és szalon állapotban lévő aprilia rs 125 típusú motorkerékpár, magánszemélytől! Magyarországon vásárolt fél éves motor, szervizkönyves(1000km-es, 4000km-es kötelezőszervizek megvoltak, márkaszervizben), rendszámos(a1-es jogosítvánnyal is vezethető), garanciális(4.5fél évig), törzskönyv, forgalmi, pótkulcs, gyári szerszámkészlet, használati útmutató(teljes leírás), garantált kilométer futás leellenőrizhető(városban használt, pályán nem volt, bájáratása szakszerűen történt)gumikon még megvannak a szőrök! Új design-os! Gyári extrák:E-H tárcsa radiális 4dugattyús féknyergekkel, hátul állítható rugóelőfeszítés, fedélzeti számitógép(digitális kijelzőn:köridőmérő, óra, napi km, össz km, motorhőfokmérő+...)! Hitel megoldható! EZ AZ ÁR CSAK DEC 5.-IG ÉRVÉNYES!, UTÁNNA VISSZA TESZEM AZ ELŐZŐ ÁRAT! EZ SZERINTEM TELJESEN KOREKT ÁR EZÉRT A MOTOR ÉRT!(GYAKORLATILAG ÚJ MOTORT KAPSZ)! Alkalmi vétel!06-20-391-9664 ÁR:1.000.001FT

Srácok elszeretném adni ha tudtok valakit aki ilyet keres szóljatok neki!

Köszönöm
hali. nincs véletlen valakinek 95-ös rs50-es pletyója vagy egy oldal címet ahonnan lehet rendelni azt megköszönném. az ez előtti trapézlámpás típusra kellene
Megkaptad az e-mailjaimat?
Jön ma valaki Talma bulijára a Symába ?
szio felvettelek msn-en és megbeszéljuk a dolgot
Okés de ha nagyon kell az a 34-es karbi lehet megválok az enyémtől mivel Dt-n csak 28-assal lehet menni
Jaja, a kisebb furathoz való fej élén vígan detonálni fog, ha úgymarad.
ha gyárit akarsz rátenni mindenképp esztergálni kell...
Hát nekem gyári hengerfej volt a 180as polinihez , de elvittem műhelybe és széppen megoldották a problémát egy ezresből , nekem kis karbival nagyon kicsi főfúvókával sem akadt meg(így vettem) de aztán kapott nagyobb fúvókát akkor már elég jól ment pedig csak 28as karbija volt...
Enyém még véletlenül sem akart besülni, de ki tudja...
Asszem ma áttfaragom am mocimat 1személyesre
Addmeg a cimed lécci, nemakarom itt mindenki elött leírni, hogy mennyi lenne. motodadis@hotmail.com az enyém, egyszerübb, ha felveszel :)
Van
Köszi A sebessége nagyon jó, de az idő nem annyira
hát, Te tudod... Csak nehogy sírás legyen majd a vége megint