Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Nemá tényleg nemtud senki első telót vagy legalábbis mennyibe kerül?
02 es rs re kéne.nagyon fontos.
Bocsi hogy itt hirdetek de eladó egy NSr 250-es 2T 85 ló szépen fényezett pálya idommal a legjobb cuccok mindenből!4 eladó Ára 550ezer!
hogy áll a géped? kész van már?
Mitogeri, írtam neked pár napja mailt, tudnál válaszolni? Kibebaszott fontos lenne :(
"meg a rotax 123-as gyujtás tunig célra sokkal jobb jobban vezérli a powert,és nincs bene egy luk 7000-8000 fordulatszám között,mind az uj gyujtásokba."

te miről beszélsz?
van egy aprilia rs 125-ös 2000-valahanyas nem tudom pontosan.
ezstétikai hibákkal,hobby célra,50-es pairal eladó=
ár=325eft
hát ami gyárilag 11kw az tuti folytott,de egyébb márka kereskedésbe kéz allatt lehhet kérni powerszelepel is.
1999-ig összes rs poweres meg áltt 34-es karbival vannak,és nincs katalizátor.
meg a rotax 123-as gyujtás tunig célra sokkal jobb jobban vezérli a powert,és nincs bene egy luk 7000-8000 fordulatszám között,mind az uj gyujtásokba.
hello:akor hivj fel 705377495
vagy küld el a cimed emailbe:misoc160@freemail.hu
ja csak ora szerint mert többet mér 10-15et az ora.
valosan 165-170 az már jó eredmény egy 125-ösnek.
hogy hogy csak 3000 van benne?
Amúgy meg nem kell ennyit szenvedni ezzel, itt az én gépem, 2004, 3000km (nincs visszahajtva, ezt jópáran tanúsíthatják), ajándék pályaidomszett lefújva, nem fojtott, magyarországi
Azért pontosítsunk: mind, ami nyugatról lett behozva...
ha kell a mágnes 4500árt tied.
ok
még úgyse...
180? max óra szerint
misoc azt küldd ami a képen van ... az adatokat 1eztetjük és akkor sztem 1 hónapon belül be lessz szereltetve! ha nemjó akkor megy vissza...
sztem igen me faternak nemtetszik, h. vágott
hellosztok:
akinek folytott rs 125-ös e van az szerintem ugy célszerü kinyitni:
_powerkit
-kipufogó
-34-es karbi
és igy 180-at kéne meni.
de annak nem sok értelme van hogy csak a power nyitják ki,jobban fog menni de nem lesz az igazi.
hidegbe nekem egyik mocim semm mert ugy mint melegbe.
ezzel a rs-sel mi mentünk 140-150simán.
nekem volt egy pálya rs-125 gyorsulási versenyre nyártam vele és hidegbe közel nem azt tudta mint 20-fokba.
állt 2002-es utáni rs-ek mind folytotak,de mindet ki lehet nyitni rajta van az összesnek a power helye
hello:igy néznének kia power kitek több is van összeálitva csak nins mindegyikröl képem.
a polini matrica az hülyeségrajta csak mondom ne érdszd fére.
Akkor az enyém tárgytalan? mert akkor megy a mágnes másnak..
küldhetnél róla fotót...
most írták le előző oldalt akinek van. bekukkantasz a hengerhez, kipufogó felett, ha ott a nyelv akkor meglehet csinálni, ha nincs kiképezve a helye akkor felejtős szerintem
Vagy tudod mit?vegyél fel msn re az enyém az adatlapodon,a tiédet nemtalálom