Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

a racinget csak tankba teheted....
az agip speed 2T van pumpába... én azt teszem és csak ajánlani tudom, nekem 2 év alatt nem ragadt meg:D . lóri is, és ő qrva nagy olaj meg keverékképező mester:). ha tudod h téped neki meg pályázol akkor adj a tankba is. én szoktam adni neki oda is egy fél decit. meg a pumpán is többet szív mint amennyi a gyári. elég gyorsan el is fogy az olaj... de inkább ez mint uj henger meg dugó meg minden...
okés, köszike :)
Tyt! Találtam neked egy másik szettet. Nekik is írtam, hogy milyen a dugó, ha jobbat adnak akkor azt vesszük meg. Ha kapok infót szólok!
komcsi?

amúgymeg csak nem olyan szar az a meteor dugó ami a pakkban van, hisz a német moccosbolt garanciát vállal rá (megszorulásra), ha ők szerelik be. /valszeg nem ők fogják beszerelni most /
AGIP RACING-et bele.
inkább azt mondjátok meg milyen olajat vegyek, általában motul 710t rakok bele, na ehhez még tankba ment castrol 2t fullsynt faszság (kaptam ), de mostmár páran szidják a 710 motult, szal na most akkor mivan ?
90nél amúgy kevesebb csak szándékosan nem írtam pontos árat.
üdv,
nekem most az a lényeg h a henger vacsiúj és gyári. MOst senki sem tudott nagyságrendekkel olcsóbban sem meg sehogy sem új hengert. Vagyis 160as lett volna, de mind1.
Legrosszabb esetben is csak max eladom a meteort és veszek egy assot, ha annyira szar ez a meteor cucc :P
Ja és ebben a tömítések is benne vannak, szal az is péz. Állítólag a tömítés is van vagy 9 rongy külön + posta. A dugó 13, 60ér lenne legolcsóbban henger postával, de majd csak később Talán.

Úgyhogy aszondom E hogy jó ez
Egyébként meg nagyon okos vagy, ha ezt a hengerszettet megveszed meteor dugóval 90papírért.
12900ft a dugó és nagyságrendekkel olcsóbban árulnak új hengert egyesek mint 70...
De te tudod.
Eleve meghüvelyezéssel is sokkal olcsóbban jönnél ki...
Állíttólag az árához képest jó...
Légyszives olvass vissza!
mien papirokban? max 50es biztosítás van, semmi egyéb 50es papír...
srácok, mondjatok már valamit erről a meteor dugóról... a szetthez ilyet adnak, állítólag vmi versenydugó, én nemtom.
Mennyire gase? Mert akkor inkább eladom a meteort, azt rendelek bele assot. vagy maradhat ezzel?
hmm... még gondolkodom rajta
..legfeljebb ha gáz van, kpm vizsgára belevágsz egy simson blokkot...
"garázsért" nem bezsólni mamámnálvan már cska ottférel de ha jóidőlesz itthonlesz
na ezzelmost angykő eset le a szivemről de azért még bennemvan
Én pályaidommal használtam néha és nekem se votl indexem sőt még jogsim se és még itt vagyok szóval no para
á nem de komolyra fordítva a szót sztetek vészes?
arra gondoltam hogy valahogy megkéne bütykkölni hogy két bicigli gumit alá. hátsó az lehet picit vastagabbis 2centivel a dizájn érdekébe.Nemhszem hogy beleköt hogy verem a gixxer kilo90es gumiját
ja és nemvolt forgalomba még magyarországon
De ennyi erővel a mito evora is mondhatná a zsaru hogy 250 es mert 220ig mér az órája.Szerintem a 200as órád miatt tuti nemfog szólni max a hátsóguma...Tegyél rá 130 asat
hát jó de 150es hátsógujma meg ienek:D 200as óra kcisitse feltűnő:D de már elterveztem hogy ha leálítanak orral álok szembe velük a két kesztyűt betömöm a kmóra elé hátsógumit meg neis lssák hogy mien vastag hogy nem egy 50es tipus:Dnéztem am vagy lehetb rosszul láttam de ha a rendszámtartót leszedem jö vele az index is. aztmeg kkor nicns hova rakni. kétsó lábtrtók levannak szedve azzal nincsbaj