Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Van msn-ed?
Megvagyok, most meg vagyok fázva kicsit Beszélhetünk róla, jövő héten meglátom hogy állok. addig számold össze az anyagi dolgokat hogy mibe fájna a dolog.
semmi.. mi lett volna?
http://www.kunmadarasmotorspor... tess soma:D Grózinger Zsolt ment ezzel az nsrel, hát nem 11,7et ment
11ezer km van a mociban, annyira az nem vészes. Az első szorulás csak egy szimpla hőőőőő és leállás volt, semmi komoly. Nem úgy mint a második :S
Mi a helyzet soma? Jövő hétvégén van kedved robogózni egyet pesten? Mert egyedül nem bírnám lenyomni a 3órát, és akkor megyünk felesbe! Atitól van hiup.
Azért azt vedd figyelembe hogy a 160-as hengerrel jóval nagyobb lesz a kompressziód, és a motorodban már jópár ezer km, igy a hajtókarod nem biztos hogy sokáig fogja birni... Főleg úgy hogy már 2szer megragadt a gép...
köszi az infót :)

Dadis, nem a polinis evo volt az ami megszorult neked elég nagy tempónál kanyarba? mintha úgy emlékeznék, de tudom h az a fos szivattyús olajzás miatt volt.
hát most csupa pozitivakat kapok a poliniről :) és ez jó. még az is lehet h meggondolom a dolgot. Azért lenne célszerű, mert nem erőlködne annyira a kis 125ös hengerrel, meg könnyebben repitené a habtestem.
No meg lehet az enyém lenne az 1etlen újidomos rs, ami polinis :D jeeee
na nemtom, majd diskurálunk Faterral, azt mondok valami okosat Fucky.
Elhiszem én hogy elmegy 28as karbival, de azért nem árt neki a nagyobb :)

Jamal, és nem volt semmi cink a gyári hengerfejjel? amúgymeg ha 6rongy a polini hengerfej akkor az nem olyan vészes. Összeraknánk igy ahogy van, lenne benne nagyobb fúvóka, aztán meg ahogy van letta, menne a 34es biztos ami biztos.

szegény fórum már tisza tyt rs blog, sorry ezért mindenkinek. csak ti értetek hozzá, máshonnan honnan szednék ilyen okos rses csávókat?
Méér, én nem voltam udvarias? Csak nem szeretem ha baromságokat irkálnak, ennyi...
Én is ezt mondtam, csak némileg udvariasabban,de ha a gazdi szerint 85, akkor 85:) Ez kb olyan, mint az rs huszonötös ami 180-at megy, meg a kis cbr ami 140 fölött:)
(na, asszem lesznek beszólások, hogy "huja kotschög az enyém igenis megy száznyócvanat, monnyá le:")
Jaja, végülis nyiltnapozni nem rossz még mostsem Nade nem offolok tovább.
Azér én megelégednék vele
Merthogy xar volt Vagyis jó volt, csak öreg egy kicsit pályára
Vakvágány? Merthogy?
Köszi. A GSX-R az egy vakvágány volt
Látom van izlésed a mocik terén grat Énis elfogadnám mindet
És mik azok az "elég jó eredmények" street400-ba? Én 4 évig gyorsultam NSR-el, 2szeres nyugat M.o.-i versenysorozat győztes vagyok, az adatlapomon látható motorral, legjobb hivatalos időm az MC21-es NSR-el 200m 7.78, 400m-en 11,75.
Akárhányas MC, akkorse lehet annyi, sztem ha 65 van már örülhet neki...
Főleg, hogy MC18as.
85lovas NSR250 Ekkora baromságot...
Nekem inkább kéne egy jól kihegyezett összevissza reszelt 125 ös henger jónagy karbival meg jó kipuffal
Tyt, Geri csak jövő csütörtökön lesz itthol, azért nem válaszol
De a Zsoltinak 34-es karbija volt fenn.
ÉS AZ FUTURA VOLT!
Ennyi de ugy látom nem akarsz neke hinni