Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Agytágitó pályázott sport proval, amiben polini volt. Alul használhatobb, mint a 125cc henger. De simán felrakható kis karbival.... CSak megkell etetni :) Nekem spec miton volt a polini 28assal, 6-7ezer km-et mentem el vele, minden baj nélkül. És volt benne ring is.
yaaa.. de azt hozzáteszem hogy az olajozás kivan kötve
nem tudom mit fosol nekem 32-es karbi van rajta sőt szar a beállítás is és mégsem ragadt meg a 160-as polini.. szal ennyit erről.. és a hengerfejem nekem is az eredeti..
fene a szádat Csombek, igazad van má" megint. de rohadjak meg motorozni akarok... :(
a másik meg h egyáltalán nem 100% h lesz 2 hónap múlva új henger. Ez csak feltételezés. Nem akarok úgy járni mint most, h 2 hete minden percet számolok vissza h mikor lesz henger, aztán meg nem lett :( na érted

Inkább mondd azt h szar a polini :DD

télleg, ha van valakinek tapasztalata ezzel a polini dologgal, az raj lenne. Mert ha van hozzá hengerfej 6 ruppóért, akkor nem gase. Csak 34es karburettor kéne hozzá, anélkül nem merném rárakni. MIsoc te tudsz olyat? :)
szerintem egy 2T-től nem lehetetlen
Ez fentvolt használtmotoron is nem?
Ha valami faragott bicikli, az más -csak ezt nememlítetted- abban akármi is lehet...
Hát nem gyári a gép! Madarason street 400-ba elég jó eredményeket ért el!
ezt láttam tegnap nagyon jó volt
Télleg nem g"cizésből írtam, csak picit megszaladtak a számok... Az Ivánuska, aki Győrfi Alen motorját faragja, neki a kittes 250-es szokott picivel 50 alatt lenni hengerenként, szal a 40 valahány pöttyet tulzás.
Én egy szarrátuningolt rs 250 ről hallottam hogy 75 ló keréken ,de az nemkis mértékben volt tuning...A 85 sztem is sok
Az a hihetetlen, hogy pl az mc 21-es modell 45 pacal, valamelyik másik meg 65, de 85 ös nemigen van.
ha lenne eszed megvarnad azt a 2honapot addig ugyis szar ido van nem kell itt extrem arcoskodni h te hoban motorozol sportmotorral.
Szerintem más az égéstere a gyári hengerfejnek,ami jót nemcsinál...És a 34 es karbi is tutira kellene rá...De megelhet próbálni deha keveset kap a kis karbival akkor ezis megragad.Gondolom most sok ujdonságot nemmondtam.Ha marad a kis karbid abbameg túlnagy fúvóka hát nemtom...
Hát hogy mennyit megy igazán nemtom! egyik barátomé a motor! de mi ebben a hihetetlen? 85 ló igen!
NA írtam neked egy kisebb regény sok alternatívával
van 160-as pollini hengerfejem
ár=6eft
kel csinálok rola képet is.
"eladó egy NSr 250-es 2T 85 ló"
Ja, és gondolom 250et megy:)
köszönöm a gyors választ
Fucky, írtam neked mailt a aprilia-rs-racing@hotmail.com-ra. Holnapig válaszolj plz. Holnap olvasoom :)

Valaki tényleg írhatna valami okosat ezzel a hengerfej dologgal mert ez így unfrankó :(