Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

ledes... egümotors.hu-rol rendeltem , 5ezer volt
rsata! neked milyen hátsólámpád van a Simón ?
kéne nekem is ilyen
nem msnezek. :))) amúgymeg most lépek el gép elől :(
de ha bármi hozzáfűznivalód van, vagy válaszolni szeretnél bármelyik kérdésemre, tyt@vnet.hu-ra írsz és frankón válaszolok holnap :) akkor is írhatsz ha csak szimplán meg akarsz győzni h ezt vegyem meg mert jó :))) na írjál és kész :D::D:
mi az msn-ed? vagy vegyél fel és megbeszéljük adatlapomon van az msn-em
ezzel még nem magyaráztál meg semmit Fucky :) Itt az a gondom, amit Atta is mondott, szal ezért ésszerű h nem jó rá a gyári hengerfej.
A másik az h ehhez 34es karbi is dukál, de az megint sok pénz.
figyelj elhiszed nekem hogy 40-50 rs 125-után 3 év allatt a faxom tele van az egész rs-sel
egyszerüen nem érdekelnek már.
és cross-supermotos vok inkább.
a régi fajta gyujtás az sokkal jobb hidd el könyebb is és jobban vezérli a power elektronikát.
én mentem egy olasz verseny rs-sel 200-fölöt megy jo de 500-eft csak a tuning.
ha kell 150-ezerft veseny olaszba készült hengert ami valos 40le,fokolt gyujtás
38-as karbit,egyedi kipufogot stbbbb
inkább beszéljük meg msn-en ok vegyél fel mert már kiutál minket a nép
hát ugy hogy ez ugye egy tuning Rs-re és ezáltal a hengerfej is passzol mind két hengerhez
http://www.kepesmotor.hu/motor... tessék itt van a henger azért látszik igy mert a benne lévő olajat nem törlöm ki
akkor sem értem hogy kompatibilis a gyári hengerfejjel, magyarázd már el :)
a másik meg hogy a 28as karbim pont kurvaszar lenne erre a célra :D
na mind1, ezen még elgondolkozom, esetleg addig dobhatnál róla belső képet a tyt@vnet.hu -ra :)
Hát ez sztem abszolut nem igaz csak nem vagy hajlando kiköttni a retkes olajzásod és amugy én különolajzással használtam és semmi pedig pályán is mentem vele szóval ez a henger sztem nem ragados ha meg igy gondolod kb 2 számmal nagyobb fuvókát teszel bele és csumi
csak assot kapsz a polinihez gyári hengerfej meg rámegy csak éppen az égéstér egy picirit kissebb nem gondolod?:D
gyári hengerfejjel hogy kompatibilis?
Meg az is járja hogy a polini ragadós.
basszdki, ha már ennél is ragadósabb lenne a mocim... :))))
Amíg nem probáltad ne itélkezz Sztem nagyon faszántos henger és soha se hagyott cserben ha tehetném visszaraknám de az akkor versenyen csalás lenne de te tudod ahogy érzed
Fucky, semmi bajom a polinivel, csak az hogy itt van pár ember akitől nem hallottam szépeket róla. És asszem értenek is hozzá :)) pl. Zsóóóti :) neki asszem hihetek azért.
Ha ennyire kell henger vedd meg a polinimat és mivel van arrow rendszered azért szépen fog szólni a kicsike. dugót meg olyat veszel bele amilyet akarsz, és a gyári hengerfej rámegy az ára 40.000ft full jó állapotban
baszdki 16000futott henger hááát....

30ért nem tudok hengert, de nem sokkal többért tudok vacsiújat, csak még vagy 2 hónap múlva.
30 egy 16ezret futott hengerért sztem korrekt ár.

Helyileg hol a faszomba vagy megtalálható? le ne írd még1szer a falu nevét, attól még nem leszek okosabb.

nem csak a híreddel van bajom, hanem azzal amiket írsz...

"power elektronika"..."7-8 között fojtás a power miatt" ......

"nem megyek egy métert se az eladásra szánt mocikkal".... "mr yamaha, a tiéddel full lazán mentem 140-150et"
ne néz már hülyének!
ez egy üzemképes 16000-km futott mocin van még fen.
30-ért hol kapsz henger?
ha komolyan érdekel gyere el és leszedjök a hengert,és viheted.
van 2-3 hengerem is.
koplet blokk nem érdekelne?=75ért
eljössz ki probálod és kiszereljük ha kell.
attól mer jó hirem van itt ne ittélj meg.
na igen, a másik. Nicasilos egyáltalán? ha igen, sérült a nicasil? Csak azért ,mert mint írtam, szar hengerem már van, arra nincs szükségem.
Az meg a másik hogy a nicasil sérülése relatív dolog. Van aki picit karcosan még visszarakja a motorba, van akinek az már kuka.
vannak kétségeim a hengereddel kapcsolatban.
Mutatnál kb. 5 darab digitális fényképezőgéppel készült, jól megvilágított, nem homályos, éles fényképet a henger Belsejéről?
A dugó rohadtul nem érdekel, használtan meg főleg nem, de ez evidens. A henger is necces, főleg amilyen jó híred van itt ,és főleg amilyen jó tapasztalatai vannak az embereknek itt veled :)
Hát ha be tudod bizonyítani nekem hogy az a henger tényleg olyan kurvajó, akkor érdekel, de komolyan :) Dugó nélkül, 30 ruppóért.
na?
hello:nekem van teleszkopom.
2tello+villahiddal=40eft jó álapotuak kelll küldök képet is.
hello:
nekem van egy jó állapotu 122-es hengerem+dugó=50eft
nincs, és mostmár kb. soha nem is lesz kész úgy érzem :(((
RsAta által tudtam volna új hengert, fullon korrekt áron, de sajna hiba került a gépezetbe, ezért előreláthatólag ebből a forrásból leghamarabb is január környékén lesz (talán!) új henger. Természetesen ez nem Atta hibája, szal nehogy elkezdjétek szidni :D

Szóval.
kurvanagy szükségem lenne rotax 122es HENGERre, újra, vagy hibátlanra. Bárki aki tud, csipogjon, mert fontos lenne. Ilyen 120rongyokért énis tudok, szal annyiért kurvára nem kell. Bárki aki értelmes áron tud ajánlani valamit, az zsír lenne. Ezért írtam Gerinek is, mert nemrég hirdetett vacsiúj hengert fulljó áron, és ha valamilyen kisebb csoda folytán még lenne neki ilyen, az kurvajó lenne.

Henger nélkül nem áll össze a motor, motor nélkül nincs motorozás, motorozás nélkül meg még hónapokig olvasgatni fogjátok itt a siránkozásom :(