Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

jaja

attila.hunter@gmail.com irj es egyeztetunk mindent.
akkor kérem. többi privi?
Pedig sűrűn megszoktam fordulni ott :) meg úgy egész borsod megyében mindenhol :) hááát ööö rendszám...menetszél levitte :) :P
Nem láttalak még vele. Rendszámod neked sincs, ugye?
Hát egy ideje már megvan Encsen ez a motor :) köszi a segítséget, én is a karbi tisztításon agyalok.
Jéééé! Pegaso Encsen! üdv a szomszédból . Hosszabb állás után leragadhat a karbi aljára az olaj (ha ősszel nem járattad ki belőle leállítás előtt), fúvókák lehet, hogy elkoszolódtak. Tudom, hogy azt írtad, hogy kap benzint, de szerintem egy próbát megér egy karbi pucolás. Aztán pici benzin a hengerbe és indíts rá. Ha nagyon nem megy, akkor kérj meg valakit, hogy segítsen betolni, mert egyedül hamar el fogsz fáradni.

u.i:

Az én Pegasom eladó, ha valakit érdekelne, keressen fel és vigye!
125os tuaregen, af1en, pegason teljesen ugyanaz a kuplungkar es konzol van meg a bowden is stimmel...
Hali!
Valakinek tudna nekem segíteni, hogy miért nem akar beindulni nekem a motor?!
Ősszel leállítottam és most be akartam indítani és valamiért nem akar beindulni, pedig benzint kap, gyertyát is próbáltam cserélni(3-al is próbáltam), szikrát kap...és valamiért nem akar sehogyse beindulni. Próbáltam kiégetni is a gyertyát, hogy melegen hátha de úgyse volt jó.A hengerbe is raktam egy kis benzint úgy hátha, de mikor próbáltam indítani akkor a gyertya benzines volt előtte is ,szóval kap benzint.Már bikázni is próbáltam, hogy huzamosabb ideig indítottam rá.
Ha valaki tudna segíteni azt megköszönném.
mármint közt :D
szia
sajnos nem sikerült meló miatt a motorhoz jutnom. Amúgy van valami különbség kuplung és kuplung köszt? A fékkarban van azt tudom.
Sziasztok! Eladó a képen látható motros bőrkabát! (2 belső zseb, kívül 3 zipzáros zseb) 20eFT, Komárom-Esztergom megye, Ács
Tel.: 06 70 318 52 37
valakit valmi alkatrész érdekel?

http://www.kepesmotor.hu/teles...
Üdv,egy kisebb esés következtében kicsit elfordult a kormány a kerékhez képest (kb 1 cm) hogyan tudnám ezt korrigálni? kilazítottam a telók összekötőit,próbáltam rajta állítani,de egyből visszaugrik alap helyzetébe.esetleg ha meglazítanám a csapágynál? ,nem nagyon értek hozzá,ha valakinek van valami ötlete kérem ossza meg velem.
oksa. a pontos reszleteket mint ar, szallitas majd megbeszeljuk privatban ha megfelelo lesz szamodra az alkatresz
szia
megnézem hétvégén nekem milyen van és visszaírok. Amúgy mennyi postával?
jah bocs pegaso-t akartam irni. :D
ez a fajta kuplungkarom van af-1 re ha ilyen kell.
attila.hunter@gmail.com
Eladó Mitas C-02 Cros gumi motorral együtt vettem, én nem használom, más biztos nagyobb hasznát venné.
Árban megegyezünk.... :)
Eladó két nagyon jó állapotú gumi Aprilia pegasohoz!satellites88@gmail.com
sziasztok
kuplung kart keresek, nekem a trapéz lámpás modell van
Sziasztok!

Eladó motoralkatrészek, ezek vannak feltöltve a vaterámra, de ennél - a csillaggal jelölt motorhoz - több alkatrészem van.... (Kattints az adott motor linkjére és megkapod a linket az alkatrészekkel, leszűkítve az adott típusra.)

- Aprilia Pegaso 125
- Aprilia RX 50 (AM6)
- Aprilia Tuareg 50 (RV3-4)
- Honda CRM 125
- Honda HM CRE 50 (AM6)
- Honda MBX MTX 50 80
- Honda MTX 125 (olasz és japán)
- Honda NSR 125 (kör és kockalámpás)

Posta előre utalás vagy befizetés esetén esetén, csomagra 20kg-ig 1150Ft, ajánlott levélre, kis méretig és fél kg-ig 650Ft. Utánvétesen 1750Ft 30kg-ig.

Érdeklődni:
- email: honda4022@gmail.com
- tel.: 0630-7255588
Hello!

Nekem van egy RX első pár telóm, érdekel? LINK

Ha érdekel, írhatsz ide is, vagy írj emailt: honda4022@gmail.com

Üdv
Sziasztok.

Keresek pegasso 50mm fordított első telót komplett, nem baj ha újítani kel csak ép legyen.

Előre is köszi...
Sziasztok
A segítségeteket kérném, A következő a gond a motorral, beindul, megy pöc röff, húz ahogy kell . Megállok este mennék tovább megint indít semmi csak búg. Aztán egyszer csak beindul megint minden ok, megállok a lámpánál és leáll. Indítom semmi, és megint egy isteni szikra és beindul. De utána minden lámpánál leáll. Marha idegesítő, főleg azért, mert eddig üzem biztos volt a moci, most meg reszketek, hogy mikor hagy ott.
eladó! LEÁRAZÁS!
hütő csövekel együtt! 4e
duda 500ft
müszerfal km ora nélkül 4e
légszürőház 1e
olajtartály érzékelővel 1500/db
sp. hátcsó lámpa 1e
aksitartó 500 ft
fordulatszámérő óra 1e
feszab ducati 5e
első féknyereg 4e
hátcso fék csővel 2 fékbetéttel 5e
1 lengőkaros hátcsovilák 1e/db

rotax 123:
válto 4e (2 fogaskeréksor léptetől meg minden!)
vizpumpa 2e/db
önindito 3e/db
2 blokfél 3e csapágyakkal
lánc takaró idom 500ft
gyujtásfelöli dekni 500ft
aksi tartó 500ft
pover : elktromotor 3e
felujitásra váró főtengely 1e/db
sérült henger 2e/db
zárszet 5e
kuplung komplet 6e/db
és még van jópár alkatrész!
tel:06307316232
msn:czegledi_zsolt@freemail.hu
facebooko
n : zsolti czeglédi