Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Van egy eladó üléspúpom Gsx-R 600/750 k4-k5
10.000 ft.
600/750 k4-K5-ről származó gyári dob. Használt, de új állapotban van karcmentes 30.000 ft! tel:0630/4057638
ok
Ha mégis akkor szólj
sajna most nem hallgathatok a szívemre, hogy majd lesz valahogy, 10-szer át kell gondolnom
Dehogynem, de nem biztos hogy belefér a költségvetésbe , és még a másik is itt van, egy kis fényezés kéne rá, és vinnék, mert vevő van rá, de... sok minden van, amit kellene csinálom, és az nem kis lóvé, hitelt hitelre meg nem akarok, mert még az unokáim is azt fizetik majd , ha tudják fizetni, még lehet én sem...
Akkor téged nem érdekel a moci-m?
hello nekem van eggy mongus bmx em street 2 kormánnyal +3 felnivel +hajtokar és lánckerékkel nem adom drágán olyan 20 25 körül ha érdekel vegyél fel msn-re kingadamkaka@hotmail.com
Asszem nálam is az lesz... egy idősebb konzervdoboz, meg egy kilencvenakárhányas bike, csak nem tudok dönteni, ho milllen...... 1,2-es bandithoz nagyon húz a szívem...
eladó egy újszerű B-star condura nadrág:
http://www.kepesmotor.hu/texti...
jerr el oszt nédd meg.
használtautóponthu, randomkép, letölt...
Halihó
Bridgestone BT-002 használt gumák eladók.

120/70-17 racing street 15000.-
190/55-17 racing type2 endurance 25000.-
190/55-17 racing type3 soft 15000.- (ajándék)

Ha az első kettőt párban viszed a harmadik (soft hátsó) ajándék
Elérhetőségeim az adatlapomon
képképkép?
Továbbra is bontódik Cagiva Elephant 125 ccm típúsú motorom.
Karburátoron kívül minden megvan ÓLCSÓN adok mindent.
Vagy esetleg egyben VETERÁN motorra cserélném.
Dugó kell hozzá,ha tudsz érte adni veterán motort akkor kerítek hozzá karburátort is.
Érd.:Adatlapomon található elérhetőségen vagy itt fórumon.
eladó egy teljesen új gerincprotektoros hátizsák:
http://www.kepesmotor.hu/motor...
azóta már 3 motort vettem meg és adtam el..
Hát igen,sztem nekem is ez lesz,de még nem most mert az anyagi helyzetem nem engedi meg.....
én ezt úgy oldottam meg, hogy olcsóbb motor, olcsóbb kocsi de mégis működnek rendben
lehet a hónapon is csak akkor több lesz a törlesztő ami forditva is igaz,de még igy is kedvezőbb mint a mai forint és egyéb hitelek!Ja és ugye nem kell min 25% kezdő befizetés ami ugye eltűnik a mai hiteleknél vmlyik bankár zsebében végül

Helyette egyenlőre vmi autót szeretnék venni csak még nincs meg hogy milyen vagyis van csak amig megvan a motor addig nem gondolkozok nagyon rajta!
De tudom hogy ha elmegy a motor akkor egy kis idő és megbolondulok nélküle

A barátnőmmel való komolyabbra változása miatt kell autó
mondjuk a hónapon már sokat nem lehet variálni gonodolom és mi lesz helyette?
eggyet má csak megveszel majd
keresnék akkutöltöt.
elsösorban olyan érdekelne,ami 6-12v,és szabályozható a töltöáram.pl a régi orosz töltök ilyenek...
a most kapható szar bauhausos,tescos,auchanos nem érdekel.!
kawazoli@gmail.com-ra kérnék képet
Postai utánvéttel érdekelne!
Még 95 hónap van hátra,havi 26,250 ft-al kell fizetni!
Nem kell befizetni semmit se 0-tó viheted csak átkell vállalni!
A futamidő és a havi összeg tetszés szerint választható!
Újmotor hitel van rajta mert újjonan vettem igy kedvező!
Eladás oka autó vásárlás!
Ha részletesebben érdekel akkor csörgess meg a 06 20 450 69 11-s számon és visszahivlak!
a hiteles suzuki hogy áll most anyagilag? mennyi az annyi? érdekelne..