Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

300 -as láda, + 600 as erőlködő... a kettő együtt 30 papír....
Hát ez gyanúsan nem ZZR-é.
nemtudom. yamaha felni. supermotonak jóság
Szia! Az első fékmunkahengert ami a képen van mennyiért adod? köszi!
Motorkerékpárra

Eladó!

Árban megegyezünk!
hátez mihő való-e ?
Sziasztok !

Eladók:

B-star cordura kabát, Fekete, L-es, Kivehető termo bélés, karban derékban szűkíthető, kb. 15 alkalommal volt rajtam, makulátlan állapot 15.000 Ft

B-star cordura kabát, Fekete-szürke, XS-es méret, Kivehető termo bélés, karban derékban szűkíthető, utasként fél szezont használt, hibátlan 15.000 Ft

Lazer Sirocco, S-es méret, karcmentes plexi, fényezés, felhajtható külső "napellenző", kivehető belső, fél szezont használt makulátlan állapotban 20.000 Ft

Lazer Vertigo, XS-es méret, utasbukó, még újszagú , tetején gombostűfej méretű karcok, illetve a plexin 2 karc a látómezőn kívül. 15.000 Ft

Neoprén térdvédő, L-es méret 6.000 Ft

Mail az adatlapon!
eldó egy teljesen új gernic/hátprotektor 170-190cm-testmagasságig:
http://kepesmotor.hu/hat_gerin...
ELADÓ TIPTOP APRILIA RS 125

link
Csak a héten 90-ért vihető el. Péntekig 90 az ára a hétvégén viszont már 100. ha ennyiért nem megy el elviszem szerelőhöz.

Leírás: Gilera 503 Replica , Miranelli 80cc blokkal szerelt, 6sebességes, elől hátúl tárcsafékes, vízhűtéses, 120-as végsebbel, ledes fordulat mérő, mindene működik. Apróbb esztétikai hibákkal.


Teljes motorgenerál után cserélve lett: Gyűrű, szívómembrán, csapágyak plusz még egy pár apróság.

A motor jelenleg nem 120%-os át kell nézni be kell állítgatni karbi stb ezért kerül ennyibe azaz fél árban sürgősen elvihető, ez a széria 200-tól kezdődik.

Beszámítok laptopot, telefont kondigépet, bringát stb...csere és beszámítási ára 110e.
Írj vagy hívj és megbeszéljük.

Érd:
Tel: 06 20 315 38 09
Mail: hondaforce@freemail.hu
Eladó SUZUKI GSR 600 ABS
Nézd Meg!
15 ezer
eladó nagyobbraváltás miatt ímádott KAWASAKI ZXR 250-es sportmotorom:
http://kepesmotor.hu/kawasaki-...
Eladó. Komplett pályaidom, áttételek, stb. egyben :300 EUR
E-mail : kawasakiMAR@gmail.com
Eladó egy univerzális oldaltámasz! Ár megeggyezés szerint!
Használt "M"-es motoros dzseki 1 Ft-os Vatera aukcióban a termékeim között itt:
Vatera link a termékeimhez
Hali!

Eladó a kis Gs500E 2003. 8 hónapban forgalomba helyezésű motorom. Nagyon szeretem, igazi kezesbárány, én tanuló motornak vettem. Soha semmi gondom nem volt vele, mármint egyszersem hagyott az úton. Leginkább haza, Erdélybe jártam vele, mindössze 7000 km-t nyomtunk le. Szezon elején boxer riasztót szereltettem bele, tehát még garis(dőlés-emelés érzékelős). Szintén nemrég cseréltem le az aksit, légszűrőt, fékbetéteket, olajat. A képek önmagukért beszélnek, de gyere el és nézd meg! Lányoknak, hölgyeknek is ajánlom kezdő vasnak!Az ára 670.000 jómagyar forint. Ha valaki nagyobb vasát cserélné el, ráfizetéssel is cserélném, hornet ill kawa er-6n-re.
eladó egy keveset használt ps2 joy nélkül ÁR:. 14000ft
hello mindenkinek keresek egy állóhengeres rövid minarelli komplett blokkot csak cserélni tudom egy motoros láncfűrészre plusz egy elektromosra amire vezető kell.nagyon sűrgős lenne.jah 50-70ccm-ig.
Eladó új Nitro bukók 5*-os törésteszttel extrém alacsony áron.
Nitro N1710VF 49900 helyett 27000 Ft-ért S,M,L méretekben!
Nitro N1700VF 49900 helyett 21000 Ft-ért XL,XXL méretekben!
N1700VF Más méretekben előjegyezhetők 23500 Ft-os áron.

Kérdéseddel keress bátran!Nem kínai gagyik,eredeti angol,számlával és garanciával!
Postai utánvétel megoldható!
20/974-1680
Van egy kis Etz-m amit eladnák, vagy cserélnék értelmes dologra. Műszaki cikk, autóhifi, vagy 250-es műszakis ETZ, munkába járni tökéletes lenne, akár értékegyeztetéssel is.

Bohóckodni építettem volna, de idén még be sem indítottam idő hiány miatt. Őszes gyári alkatrésze megvan, első-hátsó sárvédő, indexek, lámpák, km óra stb. Kipufogó elég szar állapotban van, és egyik telóból szivárog az olaj az új szimering ellenére is. Papírjai is megvannak, de ki van vonva forgalomból.
heló!
Köszi de csak papíros motor érdekel! És valamennyivel fiatalabb!
hello, milyen csere érdekel? van egy ktm exc 250es gépem
Sziasztok!
Keresek rs 50-re gyári airboxot!
Valakinek esetleg van?