Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Szia! hááát a fene tudja.... most álítom be rendesen a karbikat, és talán holnap, vagy a jövő héten viszem fényezőhöz a tré kinézetű idomokat, amit nagyon elb...ott valaki, aztán utána viheti aki akararja, de lehet szó így is ahogy van fényezés nélkül, 400 amugy 450 ért adnám
Az nagy valószínűséggel nem érdekli a haverom
nem az enyém a motorhispania
Szia. Tiéd a GSX-R400RS?
heló. 130.000ft
Hello.Van egy Ktm Mx 80 1989-es évjárat eladnám vagy cserélném másik motarra.Most nem üzemképes.Carbon lapka kell bele.
Szia!
Mennyit kérsz a motorodért?
ha több levet ittál vóna nem felejted el oksa, az eljuttatást meg nemtom hogy oldjuk meg lehet ilyen migyulát postázni is?
Na, megnéztem, van még, de kicsit f" fel kell éleszteni, ha időm engedi, akkor ma este csinálok "lét" hozzá, és 1-2 nap, és magához tér, aztán mingggyá annyi lesz ho' na...
Amúgy azóta 1 szer voltam pesten, és nagyon szégyellem magam, hogy kiment a fejemből, igaz hirtelen jött, de erre nincs mentség
tényleg írtam. nememlékeztem, biztos beittam oks.
Szia! te voltál aki e-mailt írt? Amúgy mindjárt megnézem
Vasi úr! ajánlott régebben japán kristálygombát. lehet-e még élni a lehetőséggel
Bazz, motorosok vagyunk ne basztassuk már mi is egymást , eléggé elbaszott amúgy is minden, na
Ehh... ezek maji fijatalok... bezzeg az ín idűmbe nem vótak illenek ám
Bocsi, hogy beleszólok, de ezt tartsd meg az LFP-re! Céép napot!
eladó egy motorhispania fúria 2000-es évjárat frissen felújított,6sebességes Minarelli AM blokkal,frissen fórva prox dugóval még a doboza is megvan frissen fényezve +adok hozzá egy 120/90-18 as hátsó gumit (ami egy agy nélküli felnin van) mert ami rajta van az kopott.csak egy fejidom kell rá és kész ja meg szimering az első telóba.brutális fékekkel,eh-tárcsa,
TEL:.06-20-910-3659
GYERE EL ÉS PRÓBÁLD KI, sajnos szálításban nem tudok segíteni

CSERE ÉRDEKEL (HONDA XL125-re 50-es PAPÍROKKAL)
Vadonatúj motoros ruházati termékek 1 Ft-os Vatera aukcióban, amíg a készlet tart!
Kabátok, nadrágok, protektorok, egyenesen a forgalmazótól, a legjobb áron!
Vatera link a termékekhez
Licitálj, és nyerj új ruházatot verhetetlen áron!
Vagy keress meg személyre szabott árajánlatunkért!
Sziasztok!

- Eladó Kawasaki Zx 636 komplett pályaidom. Egyenlőre nyers idomszett (tankborítás, has, fejidom, fenéklap, első sárvédő) igény szerinti színrefújással! Színrefújva 4 napon belüli átvétellel! Egyszínűen: 55.000,-
Racingos :) (bármilyen replica fújással-monster stb.) 85.000,-
- Kawasaki ZX 636 első lámpa, jó állapotban: 25.000,-
- Suomy Trek sisak Xs-es, egy-két alkalommal használt utassisak: Új ára 33.900,- eladási ára: 23.900 Ft sisakzsákban
- HJC Kawasaki Dragon sisak M-es (fekete) szép állapotban, plusz orrvédővel, bogárhálóval. Új ára 75.000,-, eladási ára: 40.000,- Ft
- GSX-R 1000 K3-K4 pályaidomszett (fejidom két projektor lámpával, hasidom, farokidom-kétülésesnek kialakitva, 2db tankborítás, plexi) igény szerinti színrefújással! Egyszínűen: 65.000,-
Igény szerinti fénnyel: Rizla, Wsbk replica, stb: 95.000,-

Képeket emailben tudok küldeni!

30/270 82 34
Freccia alkatrészek és van egy eladó rendszámos frecciám is:

váz - 8000Ft
michelin 90/80-16 (szinte új) - 5000ft
műszerfal - 5000ft
piros idomok (kivéve fejidom) - 5000ft/db
kipufogó (nem gyári) - 4000ft
első és hátsó kerék - 5000ft/db
hátsó lengővilla - 6000ft
benzin tank - 4000ft
olaj tank - 3000ft
hűtőradiátor - 4000ft
hátsó kapaszkodó és rendszámtábla tartó - 5000ft
1db hátsó index - 2000ft
jobb oldali első indexbúra - 2000ft
hátsó lámpabúra - 2000ft
duda - 2000ft
benzincsap - 3000ft
baloldali kormány - 4000ft
elektronika - 6000ft

Vagy egyben az egész 20.000Ft
eladó sérült müszerfal cbr 600rr 03-04-05-06-ra! ár megbeszélés szerint, olcsón. ami sérült : elején a plexi és a bal lcd. többi minden müködik rajta, 15900km-el.Ha kell képet küldök!
akár mire is jó lehet még macskát dobálni is
JJJA
17-esek ?
NEMMONDOD ...
nemtom valami yamaha. 3.5 első 5.5 hácsó