Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

hali, kuldtem a szamom, de visszajott hogy nem jo a cim:(
nincs freemail, vagy hotmail vagy gmail vagy masod?
Akkor így ahogy van fel tudom ragasztani ?

mennyibe is fájna ez nekem ? ? ?



assok ....
jóóó vót,csak levágtam
az összekötő viszont eredetileg a Tiédre lett gyártva
nem komám ... tévedsz ... Te síkhüje vagy ...
jááj de hogyfütyűűne ez az enyimen ....

kár , hogy nem jó rá ....


meg nincs is most 2 forint 70 fillérem ilyenekre ...
Eladó Suzuki GSR 600 ABS

Választható ajándékkal havi 26.250 ft!

GSR
Eladó Akrapovic Replica, Serial #:2008/001
Mo.-on ez az egyetlen darab található belőle,nagyon ritka darab.
Összekötőcsővel együtt eladó,esetleg 20 deka gyűrött húszezresre cserélhető.
britton (kukucka) citromail (pötty) huhhbazzeg
na, csak hogy tisztázzuk, te nem vagy motoros. Majd ha évek óta húzod valaminek, amihez nem M-es jogsi kell, és megtanulsz viselkedni, akkor az leszel. Amúgy meg csak egy olyan ember leszel, mint itt sokan, hogy van motorjuk/robogójuk/Aixamjuk.
Ja 16? Bakker mindig tudom, h meg kell nézni az adatlapokat mielőtt okítok vkit...
akkor hölgyek!:)
attol független hogy 16 éves vagyok, az nem azt jelenit hogy hülye is...
egy 16 évessel vitatkoztok ? ? ?
elírtam: jó csajok, az tény, de nem p..k hívják őket
Kérlek, mellőzd az ilyen dumát. Ők a kolleganőim és mindegyiknek 2 diplomája van... de jó csajok az tény, csak p.-k
ha valaki tud eladó 4T sport dobot jó áron, ne kiméljen
de csak ha a puncik is benne ülnek:D, na most komolyan, motoros vok nem autós:D itt van vége, amúgy nem látom az összefüggést az aprilia meg a bmw között sorry:D
apriliád van aztán fikázod a bmw-t......
Eladó KX 500! Tel 0630 642 54 28
Jah, és még egy:
Akinek kell utcai gumi a motorjára, írjon a yahzee@freemail.hu címre! Nagyon kedvezményes áron juthat hozzá a következő gumihoz:
Boltban ennyi
Nálam ennyi!
Postai utánvét is szóba jöhet, cserelehetőség is van.

Továbbá van még egy eladó PC házam is: Teljesen új, táppal 15.000. Táp nélkül 9.9000ft. Erre is van cserelehetőség! Írd meg mid van...
PC HÁZ
Hello

engem erdekelne az a HP pc, legyszives irj mailt a motounlock@gawab.com ra es ird meg a telefonszamod.

Koszi
Sziasztok.
Eladó, vagy SOR4: 600-750-1000? CSERE érdekel. Értékegyeztetéssel. A motor kifogástalan és költségmentes, csupán sokallom a V2 nyomatékát.
Suzuki TL1000S-00's

http://www.hasznaltauto.hu/motor/suzuki/suzuki_tl_
1000_s-3734339
A hitetlenkedő, és rosszindulatú megjegyzőkre gondoltam, akik azt hiszik, hogy öreg autó nem tud élményt nyújtani! Teneked fülig érne a szád és ki nem szállnál belőle, még ha driftelne a srác komolyabban, akkor sem!
"Aki fikázni meri azt büntetésből elvitetem egy körre..."

Jaaa, csak ennyi(?)...akkor azt kell hogy mondjam, ez egy rakás sz@r!
Ebben is van igazság. Amúgy a pali tényleg nem normális jó értelembe. Nagyon szépen megcsinálta a gépet. Kb 7 millába áll neki. De német tuningújságokba is hívják fotózni. Itt egy kép. Aki fikázni meri azt büntetésből elvitetem egy körre...