Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Vannak jelentkezők,de egyik se komoly még!Sztem meglesz még és akkor megbeszéljük a részleteket!A számom 06 20 450 69 11 ird be hogy meglegyen
Hali.Van egy eladó CBR 600 RR-em kemény 4700KM-el. De nem azért van benne ennyi mert pályázott ! Csak közúton volt használva teljesen gyári állapotban van.
Nemtudom, de szerintem tudom!
Be kell menned az ocsmányirodába, elmondod a panaszodat, erre ők kiállítanak neked egy újat...!
Nállunk -Karcagon- valószínűleg 1hét, máshol pár nap, megint máshol fél óra.
Tudom, hogy nem ide tartozik de elhagytam a forgalmimat és ilyenkor mit tehetek? Valaki segítsen!
CSá!

LTZ 400-at vagy KFX 700-at keresek jó áron, persze jó állapotút, ha valaki tud lécci írjon egy email-t: sotnosc81@freemail.hu

kösz!
Mondjuk, van egy "kis" árkülönbség a két dolog között... Ha nem ingyen adsz valamit, ugysem fog elkelni -Még nem, de egyszer csak-csak helyrerázódunk...-
én is így vagyok a ZZRemmel. ha nincs rá pénz, akkor ennyi
tudom milyen a gép, mikor megjelent, mint kis B-King akkor mindent elolvastam róla.Előbb el kell vinni valakinek tőlem a szutyoki géjesikszert (ha minden igaz hónap végefelé), aztán ha addig meglesz akkor felőlem nincs akadálya:)
régóta hirdetem de senkinek nincs rá szüksége!
Sziasztok
Szükségem lenne egy suzuki tsx125 gyújtás felőli oldaldeknire, de érdekelne más tsx-es cucc is. :)
Ha komolyan érdekel akkor csörögj rám vagy add meg a számod és beszélhetünk személyesen!

A GSR a kategóriájában e legjobb minden szempontból+ GSX-R blokk van benne ami már bizonyitott!
Mondom, hogy amatőr vagyok.....
A telszám: 20/444-6667
Üdv Mindenki!
Nagyon gyorsan kellene egy kis segítség. Honda VF-400.-hoz (88-as)
keresek gumikarmantyúkat a kuplung felső munkahengerbe. szétszakadt, hiába érdeklődöm nincs pozitív válasz!
Akár komplett munkahenger is jó lenne, persze bontott.
Köszi, szép napot!
Na meg az, hogy kényelmesebbet akarok, valami nakedet, vagy Hornet, vagy egy GSR, esetleg sövényvágó.... nehéz döntés
hihetetlen,hogy ennyi idő alatt nem kelt el!
Van egy eladó üléspúpom Gsx-R 600/750 k4-k5
10000ft / tel:0630/4057638
eladó egy motorhispania fúria 2000-es évjárat frissen felújított,6sebességes Minarelli AM blokkal,frissen fórva prox dugóval még a doboza is megvan frissen fényezve +adok hozzá egy 120/90-18 as hátsó gumit (ami egy agy nélküli felnin van) mert ami rajta van az kopott.csak egy fejidom kell rá és kész ja meg szimering az első telóba.brutális fékekkel,eh-tárcsa,
TEL:.06-20-910-3659
GYERE EL ÉS PRÓBÁLD KI, sajnos szálításban nem tudok segíteni

CSERE ÉRDEKEL (HONDA XL125-re 50-es PAPÍROKKAL)
Nagyon amatőr vagyok!

A moci Szentendrén lakik, és a tulaj telefonszáma:
20/444-667
Sziasztok!

Egy nagyon kedves barátom idő és pénzhiány miatt meg kell, hogy válljon ettől a göngyszemtől:

Honda Goldwing, 1981- es évjáratú, jelenleg nincs műszakija, 130e km- t futott, jövőre veterán papírt kaphat. Színe: fekete, eredeti rádióval, sok krómmal, riasztóval. Irányára: 1.200.000. Ft, de ha a sportmotorra hivatkoztok, biztos enged az árból valamennyit
eladó egy új gerincvédős táska: http://kepesmotor.hu/motoros_t...
Meg meg :)

Mostani hitelhelyzetben min 25% befizetés kell meg magasabb törlesztők vannak!

Nálam nem kell befizetni és a törlesztő is alacsony és szinte új a motor!
Hmmm... meggondolandó
Eladó Suzuki GSR 600 ABS

Hitelátválalással havi 26,250 Ft kezdő befizetés nélkül!

GSR
Köszi az infót
enyém az néccáz eres