Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

heló a dt-ért tudok adni egy ps2-ő alapgépet
Hello!
Eladó az autóm, vagy cserélném valamilyen 400-450 cm3 endurora! Rá is fizetnék egy keveset ha kell.
http://racing-bazar.hu/hasznal...
Hali!
Eladó Nitro bukók szenzációs áron!Számlával,garanciával!
Nitro N1710VF 49900 helyett csak 27000 Ft!
Üvegszálas héj,kivehető-mosható antiallergén bélés,karc-pára és szerszámmentesen cserélhető plexi,letéphető plexi fóliák,gyorszáras csat,orrvédő,bogárháló,sisakzsák!
Sharp töréteszten mind az 5 csillagot megkapta!
S,M,L méretben.

Nitro N1700VF 49900 helyett csak 23500 Ft!
Üvegszálas héj,kivehető-mosható antiallergén bélés,karc-pára és szerszámmentesen cserélhető plexi,letéphető plexi fóliák,dupla D gyűrűs csat,orrvédő,bogárháló,sisakzsák!
Sharp töréteszten mind az 5 csillagot megkapta!
XL,XXL méretekben!Más méretek rövid szállítási idővel!

Megtekinteni Kecskeméten lehet!
Postai utánvét megoldható!
Kérdéseddel keress bátran!
zzrrs@citromail.hu
20/974-1680
Hello én györ moson sopron megyei vagyok csorna környéki valami mocit szeretnék beszerezni tudok érte adni eggy monguse street bmx et és eggy bernhinger vmx 100-at ha van valami irjatok lécci vagy ide vagy az eminem0510@freemail.hu ra
Szia!

Sportkipufogótok nincs véletlenűl raktáron..Használt vagy új érdekelne.E betűs érdekelne és kivehető hangtompítós.
Tökmindegy milyen motorhoz való mert úgyis át lesz alakítva.

Üdv!
Balu
Eladó egy protektoros használt bőrdzseki.Apróbb javítható hibával (ezért ennyi az ára).
M.es méret. 11500 ft.
Ugyan itt eladó egy chopper bőrdzseki is,szintén használt,de hibátlan állapotú.Egy számmal nagyobb az előbbinél. Ára :16500ft
Somogyban található.
Tel:06309397476
Sziasztok!
E-bay rendelésben jártas valaki? egy kis segítség köllene.
Sziasztok!
Van egy eladó Kawasaki Z1000-em. Szép állapotú. Egyedi festésű (csak azért hogy egyedi legyen nem azért mert bukott) A motor 2004es, 15e km van benne. Az irányár:1 180 000Ft.
Ha írsz emailt írd meg a számod és felhívlak
wardev991@gmail.com
Hali!

Eladó a kis Gs500E 2003. 8 hónapban forgalomba helyezésű motorom. Nagyon szeretem, igazi kezesbárány, én tanuló motornak vettem. Soha semmi gondom nem volt vele, mármint egyszersem hagyott az úton. Leginkább haza, Erdélybe jártam vele, mindössze 7000 km-t nyomtunk le. Szezon elején boxer riasztót szereltettem bele, tehát még garis(dőlés-emelés érzékelős). Szintén nemrég cseréltem le az aksit, légszűrőt, fékbetéteket, olajat. A képek önmagukért beszélnek, de gyere el és nézd meg! Lányoknak, hölgyeknek is ajánlom kezdő vasnak!Az ára 670.000 jómagyar forint. Ha valaki nagyobb vasát cserélné el, ráfizetéssel is cserélném, hornet ill kawa er-6n-re.
Halihó
K1-K5 1.2 Bandithoz aki tud eladó sárvédőt kérem jelezze
Bármilyen állapotban és színben is érdekel.
Jó lenne 15pénz körül,ennyi a keret.
Elérhetősségeim az adatlapomon
Köszönöm, ha aktuális megkereslek benneteket.
sajnos nem :S
sziasztok eladnám hondám nagyon jo állapot kipufogó tuning a legjobb olaj a motorba a váltoba hivj megegyezünk 0620 4322623
ÜDV!
Lenne egy Yamaha DT 80-as motorom! Elcserélném a kis gépet, mert csak a helyet foglalja. Beindul és jó állapotban van a blokkja csak be kellene állítani a karbiját. Mond mid van és megbeszéljük!
Érd: e-mail: adatlapomon.

+ ELADÓ egy MZ ETZ 250-es motor. Jó állapotban van, kicsi hiányossága van (pl: elöl index) , de ezek könnyen pótolhatók és ezen kívül használható! Irányár: 40000Ft. Érd: ugyan ott :)
eladó kawasaki zxr250 sportmotor-ár irányár
http://www.kepesmotor.hu/kawas...
Sziasztok!

Eladó utcai/enduró célra első és hátsó Michelin SIRAC gumi. A gumik 95%-osak.

4.10/R18 60-R REAR
90/90R21 54-5 FRONT

irányár: 25.000 Ft

06-20-489-89-93
eladó gerincprotektoros táska- az ár alkuképes
http://www.kepesmotor.hu/motor...
Hi! érdekelne valakit? komolyabb monti csere érdekel
Van egy eladó üléspúpom Gsx-R 600/750 k4-k5
10000ft / tel:0630/4057638
Sziasztok!

Van egy kifogástalan állapotban lévő Aprilia Red Rose eladó. Friss műszakival, keveset használt. Ha valakit érdekel, írjon az alábbi e-mail címre: qnstar@freemail.hu
qnstar
heló.Eladó egy komplett Minarelli AM6-blokk,frissen furt hengerrel,teljes motorgenerállal,mindennel cakli-pakk, ez nekem egy tartalék blokk volt de beindítottam és tökéletesen jár.ir-ÁR:40000

tel:. 06-20-910-3659 -egyész nap elértek
Helló!
Egy 400.-as VF-II. valakinek? 239e. pénz, 100e.-ig jöhet beszámítás. 88.-as, műszakis, 92.-es forgalomba helyezés. Szgk.-ra egy az egyben!
Széles utat!
Új és használt motoros ruházati termékek a legjobb áron, akár 1 Ft-os aukcióban is itt:
Vatera link a termékekhez
erről beszéltem
tök mindegy