Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Üdv! Kondihép eladó vagy cserélhető hasonló értelmes dologra
(motoros cucc,autóhifi vagy amid van ird meg a kispohi@vipmail.hu-ra)
60 kg lapsúlyal!
Max 3x használt!
iár: 40.000 ft!
Budapestre szállitás megoldható!

Ja és ugyanitt még mindig eladó hitelátvállalással egy SUZUKI GSR 600 ABS KEZDŐ BEFIZETÉS NÉLKÜL HAVI 26,250 Ft!

Érd:06 20 450 69 11
GSR600ABS
Köszi, de így is kikészülnek az ősök miattam...
Injektoros keveset fogyaszt, bár ez idővel nőni fog, ahogy tapasztaltam akár hogy állítjuk a fogyasztás nem fog csökkenni. Pillanatok alatt gyorsul 25-re, futómű rendben. Ingyen van. Csereár 400000Ft
karbiszinkron megvolt? na meg hogyan gyorsul? gumik állapota? fogyasztás? feléből mennyit engedsz?


az túlsok hagyjuk is
Heló!

SIMSON CSERE érdekel !

Jó álapotban lévő fagyihűtőmet, normális álapotba lévő simsonra, vagy robogóra cseléném!
Miskolc és vonzáskörzete
Eladó Sukida Commissioner

Most voltam vele olajcserén!
Alkudozni nem nagyon akarok, az árba benne van a 95 ezres reg. adó is, ezért drágább mint a 125/50-ként használt gépek, cserébe nem kell idegeskedni ha megállít a rendőr, vagy bármi van ahol nézhetik a papírokat.
Új, 0km-es, szalonállapotú kismacska ingyen elvihető. Garantáltan költségmentes állapot, csak tankolni kell (viszont azt naponta kétszer).
2010 júniusi forgalomba helyezésű. Csere érdekel, 4 ütemű, rendszámos endurora, ráfizetés nélkül
Jóhogy hivtak rajta mivel engem hivtak és megadtam az új számod
Új és használt motoros ruházat verhetetlen áron itt:
Vatera link a termékekhez
1 Ft-os aukciókban új motoros nadrágok, kabátok, protektorok, minden méretben, amíg a készlet tart!
Visszairtak egy hollandiai veterán klubból ma este. Ránézésre úgy 3000+ Eurora saccolják az értékét, de pontosítani ők sem tudtak.
Ha gondolod megszerzem Neked. :o)

Üdv,

Gábor.
Előre is köszönet, mutasd meg a képeket neki, ha gondold.

Üdv,

Gábor.
upsz....tényleg. 06205099566 Nah...mindegy, lehet vasárnap elviszik, már hívtak a 20-ason.
Üdv bratyóóóó!
Csak szólok hogy nem jó számot irtál ki,nem? 20-s számod van már nem 70-s
Eladó Aprilia RX 125R! Csere is érdekel!
link
Köszi, de nekem már van
42-es.
Eladó méretprobléma miatt egy teljesen új Ghost Cougar csizma vagy cserélhető új hasonló árkategóriájú és stílusú 44-es fekete motoros csizmára.

Érdeklődeni a pohi@vipmail.hu vagy 06703373554 telefonszámon lehet.
Tel: nullahathetven 656 nyolcvanhárom-nyolcvanhárom
Van egy eladó Lazer Fiber D1-es sisakom!
Szalon!
1X volt rajtam!
Méretprobléma miatt eladó!
Leírás a sisakról:
Sisakhéj
Fiber M.D.C.F. (Multi Directional Composite Fibre) karbonhéj aramid szálakkal megerősítve.
Csat típusa
Dupla D-gyűrűs versenycsat

Sisakbelső
100%-ban kivehető, és mosható
Morpho System Plus (arc- és fejpárnák többféle méretben rendelhetők hozzá, így a sisakbelső teljesen egyénre alakítható)
csúcstechnlológiájú Dri-Lex nedvességelvezető belsővel, és emellett Aegis antimikróba védőréteggel ellátott

Biztonsági rendszer
3M Scotchlite- 8 db fényvisszaverő panel (a sisakon elöl, hátul, és a nyak részen)
EPS - a sisak fejtető részébe illesztett dupla védőréteg, amely nagymértékű ütéselnyelést biztosít

Plexi
karcmentes
páramentes pinlock plexivel szerelve
színezett plexik széles választékban rendelhető hozzá
V.P.F.S (Visor Perfect Fit System) rendszer- biztosítja a plexi tökéletes illeszkedését, valamint a megfelelő hangszigetelést, szél-, és vízállóságot

Szellőzés
F.A.S.: 7 csatornás ventillációs rendszer, hátsó légelvezetés, Venturi hatásnak köszönhetően intenzívebb szellőzést biztosít

Különleges felszereltség
ergonómikus kialakítású, 3D-s arcpárnák
rugalmas, kivehető orrvédő és állvédő (rovarháló)
3. generációs, könnyen eltávolítható plexi-rendszer
a plexitömítő csík cserélhető
sisaktartó zsák




Ár
63450.- helyett 50000.... vagy valami nagyon hasonló
Rá kérdeztem, de csak 400cc-től bontanak...

Úgyhogy még várom az ajánlatokat Aprilia rs 50 gyári légszűrőre!
Van Miskolcon egy veterános ismerősöm,aki nagy BSA mágus,ha érdekel,összehozlak vele valahogy.
eladó egy zsír új gerincprotektor:
http://kepesmotor.hu/hat_gerin...
hát sajna én sem tudom megmondani mikori, de van fantázia a dologban, ellennék vele téli estéimen:D
Ok
Majd rákérdezek van-e.
Ők is bontó,talán nem aranyárban mérik.