Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Köszi
De még akinek van otthon fölös az írjon!
Kösz!
Alkatrészek fórum.
Sugo-Motors.
Talán ők segíthetnek.
Üdv Mindenkinek!

Érdekelne, hogy valaki tudja-e pontosan melyik évjárat és modell az itt látható Royal Enfield, mert a tulaj sem tudja pontosan. Én egy oldal szelepelt 500-asnak nézem a húszas évek végéről, de nem vagyok biztos benne. Amennyiben valaki pontosan tudná, vagy ismer valakit aki otthon van angol motorokban, kérném jelezze.

Előre is köszönet,

Gábor.
2008 yzf r6r? veszel? beszámítom a gagivádat
Sziasztok!
Nincs valakinek, vagy nem tud vki olyan oldalt ahonnan lehet rendelni Aprilia RS50-re gyári airbox-ot?
Léci írjatok!
Köszike!
Továbbra is eladó a kis zizegőm , ár, alku tárgya, de kéccázéé nem adom, akárki is írta (97-es, 41800km-el, olajcsere megvolt, új láncszett, karbi beállítva, gyári farok megvan, dobozolva, törzskönyves)
Továbbra is bontódik Cagiva Elephant 125 ccm típúsú motorom.
Karburátoron kívül minden megvan ÓLCSÓN adok mindent.
Érd.:Adatlapomon található elérhetőségen vagy itt fórumon.
Eladó egy jó állapotban lévő 2 részes Wintex bőrruha.
CE protektoros a kabát és a nadrág is, gerincprotektor erősített!
Nem szakadt,nem horzsolt sérülésmentes.
56-os méretű.
15 Mátyás királyt kérek érte.
Sajnos előző eladó nem volt korrekt így nem lett jó sőt árban sem úgy küldte ahogy le volt beszélve.
Sziasztoook!

Fox Access nadrág 36-os....183 centi vagyok és 85 kiló...de nagy rám....30.000.-
Fox Short Cut mez L-es 5000.-
Shift Recon mez XL-es 6000.-

Mind zsír új...egyenesen a nagy Ámerikábúúú
Szia!
Bocs,hogy innen kereslek meg.Egy kis infót szeretnék kérni tőled wiseco dugóval kapcsolatban.Légyszi válaszolj . A mail címem : erikaviking77@freemail.hu .
kawasaki kl 650 csere xt tt stb
ez nem az a szar vékony
küldöm!
1500,ha csippelt Kűggyed
eladó egy vastag ps2-ő keveset használt joy nélkül.ÁR:megegyezés szerint
Dobj egy mailt a cimemre (akar a termek linkjevel), aztan megoldjuk.
A paypalrol meg annyit, hogy biztonsagosabb mint az utanvet...sot kijelenthetem, hogy a legbiztnsagosabb fizetesi eszkoz.
Eladó illetve elcserélhető egy szép hangú,karcmentes mastek ovál dob összekötőcsővel.Nekem jelenleg yamaha fzs1000-en van de másmire is jó lehet egy kis átalakítással.
Az irányára:45eft.
Akit érdekel a balu88@mailbox.hu címre írjon vagy elér a 30/9089573-as számon..
találtam egy nekem teccő terméket, amit meg akartam venni, de csak paypallos fizetést engedélyez, utánvétet nem. pedig nekem valahogy úgy kéne, vagy mondjuk valaki helyettem befizetné, s annak perkálnék.olvastam erre egyszer, hogy van aki ezzel rendesen foglalkozik, na ő kéne nekem.
nameg a postaköltséget nem tudod mennyi kintről? mert a termék 14dollár, az itthoni 9ezer forinttal szemben, de a postát nem tudom.
Halihó
Bridgestone Battlax BT-002 használt gumák eladók.
120/70-17 racing street 15000.-
190/55-17 type2 endurance 25000.-
190/55-17 type3 soft 15000.-
Ha párban viszed a harmadik (soft hátsó)ajándék
Elérhetőségeim az adatlapomon
Brembo első fékről képet tudnál küldeni? megköszönném utánvét? e-mail cím adatlapomon.
Eladó hitelátvállalásal egy Suzuki GSR 600 ABS,havi 25,250 Ft és kezdő befizetés nélkül elvihető!

GSR
tessék bátran kérdezni
akár itt (ha publikus), vagy elvileg adatlapomon van ímél cím
eladó:
enduro kerék set féktárcsával lánckerékkel gumival! 15000ft
eladó alsó 4 dugós brembo fék munka henger felsővel együtt 7000ft
öhlins középső rúgós stag felujitásra szorúl 9000ft
ducati 750es levegös blokra való 1pár karbi 10000ft
hátsó brembo fék rendszer 5000ft

érd: Kavalecz balázs 20-542-41-46 vagy Baleee89@gmail.com
debrecenbe van minden
Rossz smile... :D
Bocs de PS2 nem érdekel.