Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Ok, köszi!
Sziasztok.
dr 600 dakar .költségmentes állapotban,papírok nélkül eladó.gumik újak......ár 220000
tel 0630 394 4673
Köszi de nem, csak motor érdekel!
Lada samarát beszámítanál?
1990. utólsó széria
91-től már az E36 -t gyártották
Hanyas évjaratu?
Eladó Suzuki GSR 600 ABS Limitált Gyöngyházfehér szinben,hitelátvállalással!

KEZDŐ BEFIZETÉS NÉLKÜL ELVIHETŐ HAVI 26,250 Ft!

Érdeklődni bármikor telefonon: 06 20 450 69 11

GSR 600
Nekem nem Zx6-hoz, hanem GS500f-hez kéne tükör.
Zx6 tükrök párban eladóak. ár: 3000ft/db.
Üdv Mindenkinek!

Eladó a kis Gs500E 2003. 8 hónapban forgalomba helyezésű motorom. Nagyon szeretem, igazi kezesbárány, én tanuló motornak vettem. Soha semmi gondom nem volt vele, mármint egyszersem hagyott az úton. Leginkább haza, Erdélybe jártam vele, mindössze 7000 km-t nyomtunk le. Szezon elején boxer riasztót szereltettem bele, tehát még garis(dőlés-emelés érzékelős). Szintén nemrég cseréltem le az aksit, légszűrőt, fékbetéteket, olajat. A képek önmagukért beszélnek, de gyere el és nézd meg! Lányoknak, nőknek is ajánlom kezdő vasnak!Az ára 670.000 jómagyar forint. Ha valaki nagyobb vasát cserélné el, ráfizetéssel is cserélném, hornet ill kawa er-6n-re.
helló. minarelli rv4-es blokkra keresek komplett 70-80ccm es hengerszetett meg 19mm körüli karburátort szívócsonkal együtt.
üdv.
Sziasztok! GS500f-hez balos tükröt keresek! Nem tud vki? Köszi:)
Cagiva elephant 650 sürgősen eladó
http://www.hasznaltauto.hu/motor/cagiva/cagiva_elephant_elefant-38855
79
Ha érdekel hívj megegyezünk!
Mivel nem valami ismert modell ezért berakom ide a motoromat hátha valakinek megtetszik.
Sokan kételkedve nznek rá, hogy csak néccázas, meg már kihajtott... csak én tudom milyen jó kis gép, az álmomat váltotta valóra 2007-ben, csak 1 seggel 400km-el kicsit kényelmetlen
Bocsi természetesen kawasaki KFX-700
Szia!

2010-es 380km-el makulátlan 1850000ft
Hali!
Nitro N1700VF-ek extra nagy méretben akciós áron 49900 helyett 23500 Ft-ért!
A sisakok üvegszálas héjjal,dupla D gyűrűs csattal rendelkeznek,kivehető-mosható antiallergén bélés,sisakzsák,karc-pára és szerszámmentesen cserélhető plexi,pin-lock rendszer,Forma-1-es letéphető fóliák!
Sharp törésteszten kiváló minősítést kapott!
Elérhető:XL(61-62 cm):2 db
XXL(63-64 cm):3 db
Megtekinteni,kipróbálni Kecskeméten lehet!Postai utánvét lehetséges!
én elvinném (már mióta ), csak valaki adja oda neked a kívánt összeget
vagy nekem is odaadhatja, aztán majd én odaadom neked...szerintem teljesen jó biznisz
Nikon s7c Eladó szép és jó állapotu fotogépem adatok a linken! Gyári tartozékokkal! i.á.:15e FT
aztafaszom.. annyiér ajándék.. de szép is lenne
Az alja 1,3.
mennyi?
heló.Eladó egy komplett Minarelli AM6-blokk,feissen furt hengerrel,teljes motorgenerállal,gyujtással,mindennel cakli-pakk, ez nekem egy tartalék blokk volt de beindítottam és tökéletesen jár.ÁR:42000

tel:. 06-20-424-8584 -egyész nap elértek