Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

köcc nagyon kedves vagy igazán
Khm Khm.. Oké Hagyjuk Lókec sok sikert az eladáshoz , pláne ha egyszer az életben felveszed a telefonod hajtsd a Megkímélt gépet ... Szosziii...
Üdv! Eladósorba került honda VT250 xelvis túramotorom. Megkímélt állapotban van, lelkiismeretesen karbantartva. Rendszámos robogó csere érdekel 150cm3-től.
Kabbeeee Ne szóljál be,tudom hol laksz
Csak a héten adom igy.....Jövőhéttől már 100,000 ft-tól vihető csak.
Eladó! Sukida Motorkerékpár 125 ccm 4T

Július 22-én volt olajcserén

a rajta levő hátsó doboz is benne van az árban. (Simán belefér bármilyen sisak).
5 fokozatú a váltója, sebességfokozat-kijelző is van rajta!

Mivel 125-ként van használva nyugodtan el lehet vele menni a rendőrök mellett is, utas is szállítható vele...

Aki aggódik azért mert nem japánról van szó annak is érdemes megnézni. Ki lehet próbálni, átnézni A-tól Z-ig.

Városba tökéletes, 2 literrel elmegy. Ennél kevesebbet csak egy 4T 50-es fogyaszt, az is 1-2 decivel, ellenben 40 km/h-nál vége...

Akit az tart vissza, mert azt hiszi nem éri meg fenntartani annak sem kell aggódnia. Biztosítás, adó minden 1 évre kb 10 ezer Ft.
Alkatrész szempontjából se problémás, könnyen beszerezhető minden autós-motoros boltokban.

A márkaképviselet már nem nagyon van, ellenben van több hely is ahol specifikusan Sukidákat is szervízelnek. ( Tatabányán pontosan tudom a helyet, de máshol is vannak.)

Hallottam én is ezt-azt a kínai/koreai gépekről, nálam nem esett szét semmi, nem robbant fel a motor stb. Lehet, hogy egy főnökség előtt összerakott példány, lényeg hogy működik.

Kérésre küldök még képeket/infot ha valakit komolyan érdekel.
eladó, vagy nagyobbra cserélhető a DRZ-m, csekkoljátok a videóim között. Forgalmiban 24kW! Akorl!
blokkja teljesen felújítva, részletekért írjatok!
matyesz16 @ citromail . hu
20/333-22-56
tyt001@freemail.hu
Aprilia RS 125 most bomba áron!

hirdetés
Csutkakormányos Suzuki GS500 kormányt, és felső kormánykiflit cserélnék a klsszikus kormányra. Üdv. Öregfiú
Válaszoltam
Jó, hogy nem már ingyen adod.....balek
külföldi forgalmi, de nézz előtte utánna,hogy hány részből áll a forgalmi(pl németeknél 2 részes),mert én is beszoptam
dobtam e-mailt.
Új motoros ruházati termékek 1 Ft-os vatera aukcióban, a legjobb árakon! Minden termék full protektoros, kivehető termobéléses!
Vatera link a termékeinkhez

Eladóak.
csak nemesítem a cégért
cz-vel max egy pofon
Köszi!
ITT elég részletesen, és elég sokszor ki van vesézve
10 üveg gönczi
Hát Te még megvagy?Elveszett
visszakérdezni nem ér
milyen vasat?