Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Sziasztok!
Eladó
Honda CBR-1000 hez 1 pár első
írányjelző. Utángyártott nem eredeti Japan.
Viszont vadonat új!
Az SC tipushoz jó.
diesel az korrekt
nem mondtam hogy kössetek belém, én egy véleményt nyilvánítottam ki azt se írtam hogy a swift jobb, átlag magyar ember....(nem vok japán párti, német párti vok, nekünk is az van, csak na kimondom ezt a régi bmw-t javarészt a tetovált bőrfejö köcsögök vagy a cigányok hajtják, azért van nálam elásva ez az autó, nagyon nagyon méjre.) amúgy meg ha m5 vagy m6 motort rakott bele veszett egy pali lehet, többe kerül az a blokk mint maga az egész autó.:D részemröl lezárva, de ha akarjátok hogy röhögjek még írhattok nyugodtan:)
Eladó 125 4T.

2006-os, 2011/7-ig műszaki, havi szinten fenntartási költsége párszáz Ft, fogyasztás 2-2,5 liter.
Nem 50-esként használt, reg. adó stb ki lett rá fizetve.
Fedett helyen tárolva, 21500 km-rel.

Sukida Commissioner
Szia!Fényezés nélkül egy tizes az ára.
Audio system 600/900watt Helix kondenzátor 1 farádos feszültség kijelzős ár 32000
eladó vagy csere
ehhez már csak annyit fűznék hozzá hogy "ez Magyarország..." (sajnos )
eladó/autóra cserélhető
Új motoros ruházat és protektorok 1 Ft-os Vatera aukcióban!
Használt motoros ruházat a legkedvezőbb árakon!
Nézz körül!
Vatera link a termékeimhez
eladó honda cbr 600rr , 2007-es évjáratú magyarországi szervizkönyves, 2 kulcsal, törzskönyvel, újszerű állapotban, hátul új , elől újszerű gumival, túraplexivel, ára 1.350 mft. több infó telefonon! csere nem érdekel! 0620/992-4528
1000
Nem hiszem el, hogy a csere-bere rovatban azon vitatkoztok, hogy egy öreg bmw, vagy egy swift a jó... Azt sem értem, hogy miért kell leszólni más járgányát. Me öreg? Me neki más stílus jön be? Kapjam be me 2-övel régebbi széria a gépem? Ez csere-bere rovat, használtat kínálnak. Van akinek ez tetszik. Nekem van egy ismerősöm, aki BMW örült, uilyen bömöst csinált meg szépre, belebaszott egy mostani m5-m6 faszomsetudja motort. Olyat tolt, h lehidaltam, pedig a Z750 se lassú jármű. OKés, hogy ez egy motorosfórum, de a srác is motorra akarja cserélni a járgányát... Mé nem lehet néha rossz szó nélkül elmenni a másik mellett? Ha nem tetszik nem veszem, nem nézem...

Ennyi, a képek meg magukért beszélnek.
gyerekek, mit kell itt vitázni? a BMW az BMW a suzuki az suzuki, az tény hogy a BMW-k szervizigényes de összességében egy jó autók , az is tény hogy huszonévesen a suzuki egy halom ocskavas lessz, és az is tény hogy a BMW-k benzinzabálók, volt egy bár bömösöm, de mindegyik benzines 10 vagy afölött kajált a suzuki meg egy igénytelen szar, és elmegy 5-6 literrel is, viszont formatervezésben minöségben egy régi bömös felveszi a versenyt a suzukival, ez is tény. viszont a mai válságos idöszakban amig a benzin az egekben jár inkább vennék suzukit mint bmw-t, de az uj bömösök jók föleg a dieselek, röviden ennyi szép napot
már nem azért de 1 szóval se szóltam hozzád az elején... és kisfiú? könnyű ezzel dobálózni a te korod nemigazán látni az Al-on.
Ja és van feleslegben 1 esőruhám és 1 pár csizmám, részletek az adatlapomon az eladó holmik között.
Igazából kezdem unni a dolgot, meg az ebédszünetnek is vége úgyhogy részemről befejeztem.

Mindenki azt vesz amit akar, BMW-vel nincs rossz tapasztalatom, swiftet meg nem vennék.
Én nem írtam sehol, hogy régi szar...neked kéne visszaolvasni mit írtam kisfiú!
onnan hogy van tapasztalat a régi autókkal... és ha végig olvasnád már lassan a régi=szar dolgoknál tartottunk.
És a régi mini milyen kapcsolatban van a 316-os bmw-vel?
" most újitottunk fel egy 1000 ccm-es régi mini-t" tanulj meg olvasni és értelmezni.
Najó belátom. A BMW-k egy kalap sz@rt nem érnek, a régen sem tudtak autót gyártani most meg aztán, nem is mondok semmit...

Fel is hívom nagybátyámat hogy gyújtsa fel őket és vegyen egy jó swiftet. Vagy akkor már rögtön 3-at
Hozzáteszem, egyébként nem drága a járgány.