Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

liliomtipró...
milyen kerekek ezek? azonkívül ,hogy feketék....
akko rendezzetek kifestő versenyt
mérment kécer a kurvaanyámat
ja ez meg nem kő valakinek kólya alá? 20ezer vagy csere valami re
ja ez meg nem kő valakinek kólya alá? 20ezer
szerintem kérjél bocsánatot mert az erhattal gyorsan odaér akárhol vagy és szájbabasz
mert nincs még 18 , és ezt még büntetik ...
nem akarok tulipántaposó lenni ....
miért nem rendezitek le sex a sexben
illetve mégegy , és befejeztem ....

Te 16 évesen ezzel az anyucikedvence fejjel ne sértegess másokat , mert vállalnod kell a következményeket , lehet , hogy nem mindenki ennyire türelmes ....
Nem unod még hogy 3 napja azt képzeled hogy milyen kibaszott tájékozott vagy? (csak mert mi igen)

Különben is, anyád nem tanított meg szépen beszélni? Azzal se beszélek így akit 15 éve ismerek, nem hogy egy ismeretlennel. Kicsit visszavehetnél te kis pöcs.

A többieknek bocs az OFF-ért.

Még mindig megvan ám az esőruha meg a csizma
nem értem ,hogy beszélhet ilyen csúnyán , az , aki szivecskéket rajzol a fotógalériájának a címébe ....
most féljek ?
vagy csak ijedjek meg ?
esetleg mondjak ilyen csúnyákat Én is ?
hmm ? nagylegény ? ? ?
erre ott van a dühöngő topic
te meg egy tetves fasszopó ősbunkó cigányvagy! azért mert amikor az észt osztották neked apád meg anyád a bokorban kúrt és neked nem jutott arrol nem tehetek.
Sziasztok!
Van 2db eladó notebook
1. ACER emachine E525 2.2Ghz, Intel GMA 4500M 2GB DDR2 RAM, 250-es vinyó, WIFI, Dual layer DVD iró, 56k-s modem, LAN vadi új 1év garival beépített webcam, dobozában minden tartozékkal IR ÁR 85.000.-
2. ACER emachine E520 1 hónapos szállítás sérült jobb also sarkán műanyag sérül meg a fedlapon ugyan ott repedés 2.16Ghz 2GB RAM 250-es vinyó Intel GMA 4500M videokártya WIFI, DVD, beépített kamera, aksija tökéletes, mert szinte csak tápről ment. IR ÁR 65.000.-
Kérésre rakok fel kéepket.
Jah és egy Panasonic LUMIX FS15 fényképező 30.000.- vadi új 1 év garival fekete színű FÉNYKÉPEZŐ
tel: 0670 280 9222
E-mail: exboy01@freemail.hu
http://www.kepesmotor.hu/suzuk...

fényezése még ebben a hónapban
olajat nem eszik, nem csörömpöl benne semmi
van egy eladó megaline phantom1 típusú nyílpuskám
van hozzá 20 vessző is
irányár 50ezer
alku nélkül 45 pénz
teljesen újszerű, lőttem vele vagy 50et max, csak sajna túlélte a szomszéd aztán feljelentett
valakinek adidas gatyó? sosem használt, nem mackó, nem susogós! 178/70
aztatat majdan hozhatod a vén fatökűhöö,19-25-ig ott leszek...még pontosítunk vele jövő hét elején,de szombaton meghívatom magunk egy zabára! ha gondolod,az asszem 24-e!
Eladó GS500, az ár alkuképes.
AKKÓ NEMKEEAKÓÓ ....

írígy dög ....

pedig félre tettem Neked egy üveg szerb vörösbort ....
már megint jót akarsz Magadnak?
Nem adok Neked semmit,mert az nekem mindig deficites!
Már levágtam,úgyhogy vszínű,már beleérne a bilincs a matricába!
Úhhogy Neked a dob nem jó,az összekötő viszont a Tiédre lett gyártatva.