Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

A német(amiket felsoroltál) az mind üvegszálas!
cbr-re?lehet olcsobban meguszod ha nemetektöl veszed es aaz tuti jobb.keress ra a bayen
ricambi weiss vagy ducadriver,vagy 1go1-de
amugy meg a kinai (a Hongkongi )csak 2hete küldi ingyen,addig anyiba került mind az aru
okokok jövöhét végefelé szerintem
Értesíts, ha kész lesz lesz, veretünk egyet!
ennyi

átfújtam feketére a fehér részeket, veszek rá matricaszettet ,
csinálok felhajthatós rendszámtáblát

kicsit csinosabb lesz
Ha 650-ért sem viszik el a gixxert, akkor megtartom énis, télen lesz idő barkácsolni, kicsinosítom, azt jóvan.
Üdv. Valaki vásárolt már az e-bay-en hirdetett kínai idomgarnitúrából? gondolkodom rajta hogy veszek, de nem merek mert rosszat és jót is hallottam róla.
Ha van valakinek a motorján ilyen az írjon mert szívesen megnézném milyen élőben.
Üdv, látod ezzel én is igy vagyok 450ért árultam a gépet, ugy hogy (ez megy is(nem személyeskedek))fullra van pakolva extrákkal teljesen egyedi, és nagyon jól motorozható, ugy döntöttem télen fullra felgeneráloztatom, és akkor gyakorlatilag uj lessz a gépem, az hogy a forgalmiban mi van nem érdekel, ez a motor nagyon ott van a szeren. rádobok még egy párszázezret és fullos lessz a gépsárkány. , tavasszal REPSOL-ként megujulva tér vissza a motorostársadalomba. , , ,
ha már enyi pénzt rábaszok. meg új lesz a hajtókar is meg már eddig is csomó mindent ( teló , elektronika , ezaz amaz) felújitottam. akkor már megtartom egy darabig. meglátjuk hogy fog viselkedni.

már nem spórolok vele.

jólessz az csak legyen jó
Mégis marad a narancs?
üzemóra mérő is érdekel, vagy mit tudsz ktm hez lehet ugy egyszerűbb ?
motorex olaj ami az LC4be kell ha nem tudod milyen kell kikeresem. de most én sem tudom 2 liter és hiflo hf 155 és 151-es szűrő

na meg ezeket nem tudom van e neked narancssárga felnicsík ha van KTM-es, egy pár mini index valami faszányos markolat ha lehet narancsárga vagy kék vagy valami jó

jóminőségű 5.1 es fékolaj ( motorex?)

mi van mi nincs szólj és akkor korrigálok.
Hali!
Eladó használt cross gumik:Hátsó: Mitas-C10(120/90-18) Első: Mitas C-11(80/100-21)
Ár:3000 Ft/db, de lehet egyezkedni.
Miskolc
06 30 479 45 21
Sm szett eladó! Iá.: 100.000. 2,5" első, 3,0" hátsó. Első gumi: vágott Michelin slick (teljesen új), hátsó gumi: Dunlop slick (szintén teljesen új), vadi új lánckerék és első féktárcsa, a hátsó meg újszerű, akit érdekel az az adatlapomon talál elérhetőséget.
ja bocsi, veszprém vas zala és győrmosonsopron megye előnyben
hello! van egy ducar pitbikem eladnám vagy elcserélném derbi sendára akár motorhibásra is értékegyeztetéssel! előre is kösz a válaszokat
sziasztok!
Érdeklődöm tudja valaki hol lehet szegecset vásárolni nem aranyárban? 2-300db kéne táskára.
Köszi
Teljesen jó, várom !
hallóó vaú

érdekel ez a téma amit irtál átgondolom mi kellene és akkor írok

oksika?
Hali!
Van az egyik haveromnak egy eladó DT 125 lc2-je ha valakit érdHirdetés(elérhetőségek)
Ui.: összecipzározható?
Még elöljáróban annyit szeretnék, hogy én vasárnap elmotorozok a horvátokhoz, nagy kérés lenne ez az egy hét türelmi idő? utána magamra kapom, és kifizetem.
még mindig eladó a gyönyörű jawa:Jawa 350/634-5
Halló faszi!

Küldtem mélt !
Gsx-r 600 k7-re kellene nekem fejidom tartó konzol.