Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Most láttam a quicksteelnél egy ilyet, elég újszerűnek ( kb. 90% ) tűnt.
új.. 60eu.. ennyi volt.. németo.-ból hozták.. mittomén.. majd jó lesz vkinek.. de 40euért is elviheti akinek kell.. nem ebből fogok meggazdagodni.. nekem nem fontos.. szerintem egy kateg..
Hűűű, az elég drága. Mivel jobb mint egy UFO?
Sziasztok!
160/60-18-as hátsó gumit keresek!Valami olyan kéne ami nem 100 éves és műszakin azért átmenjen vele a motor!
Köszi!
az a baj hogy azért adom el a gépet mert nagyon fiatal motort akarok nem akarok szerelgetni, ez nem az enyémre értendő, de pl a kollégám 600as kawáját napjában szerelgetem mert mindig beszarik benne valami. ugyhogy a sárga ördög azért eladó mert ennyi kell hogy felülhessek a 2006os ZX12R tipusu motorkerékpárra, amit végre valahára nem kell szerelgetni. üdv
ez 15.. nekem 35volt ami van.. de az már nagyon mérges..
nemkell egy 620as motorhibás KTm szupermoto ? rencámos
szevasztok eladó vagy cserélhető a mocim az emlitett mocikra http://www.kepesmotor.hu/kawas...
ja nemnem.
tetszik nekem, de fel kell próbállni,mert már tod van egy pár kicsi cuccom
Fain. Mennyi?
Hát inkább arra a magasságra való...
teccik pavancsolni.. ha teccik..
mi van csaje ilyen könnyen lemondasz a cuccrol? vagy nem értelek?
Bár nemtom én 178cm-magas vok,de oszi csajának biztos jó
Hello emberek van nekem egy 4csavaros raptor dobom normál állapotban cserébe érdekelne jó állapotu 150/70-17es vagy 160/70-17 es gumi szupermotora vagy esetleg xt600e-re sportdob! elérhetöségek az adatlapomon!
mennyié adod a gerincvédőt
szia

köszi meg fogom nézni
Csajra lenne... Kép?
max. 168cm-ra.. piros-fekete.. inkább csajos..
Milyen gerincvédő?
Nékem vanni 39 szinte új fekete csimma.. 20e.. de csak jösző7en leszek otthon.. addig meglesheted majd msn.. gerincvédő is vanni..
Az elsőkereket mennyit fújt a szél?
Szia Már egyszer írtam,hogy van egy alpinestars 39-es női fekete túra.6000 ft.
ohh csaje igy tele vagy?
Sziasztok,,
Keresek 39-40-es mocis csizmát,valakinek lehetne már végre kissebb lába