Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

A másik még amit nemtudom, lehet nem láttál, de ez 2006-os, még 4 éves sincs. És igen van 200-ért Suzuki, de azok min 6, de inkább 8-10 évesek.

Meg egy 88-as 125 MZ-t láttam 120-ért. 20 éves motor 120 ezer... Akkor egy 3 éves?
Ez ilyen...örülni kell annak, ha valaki beszámítja.
Megbízhatónak ez is az, ugyanis gyakorlatilag Suzuki rg, csak más néven. Alkatrészt ehhez is kapni, ráadásul potom összegekért.

Azért gondoltam a min. 200-ra mert azért csak a reg adó volt 95, akkor még műszakiztatás, stb. Ott vagyunk 150-nél. ÉS még nem beszéltünk a motorról, hátsó doboz stb.

Ráadásul ez a forgalomba helyezés egy külön tortúra. Ezzel sincsm ár gond mert minden papírja rendezve van.

Egyébknét először én se bíztam a gépbe, de jópárszor kerültem esőbe és semmi probléma nem volt pl.
Az is ráfizetéses lett volna amit az előbb írtam. Az egyetlen gondom vele, hogy a teljesítmény kevés.
Felhívtam sok sok telefonszámot, pár embert érdekelt a beszámítás...Végül egy RS 50-be számították be, igaz, hogy autóztam érte 800 km-t, de örültem, hogy végre megszabadulhatok a hulladékomtól, meg ráfizetéses csere volt, gondolom az is lendített a helyzetemen.
Figyu, megmondom őszintén, 200-ért Suzuki Tu-t lehet venni, vagy Yamaha Sr-t. A te géped ezeknek a koppintása. Hiába újszerű, de akkor is egy ilyet hamarabb megvesznek, mert van hozzá alkatrész, van neve és tényleg megbízható.
Nem akarlak elkeseríteni, de a te gépedért sztem max 150-et fognak adni legjobb esetben.
Felhívtam valakit, akit kisebb motor csere érdekel(t). Ez volt a hirdetésben. Nagyon normális volt stb., de mikor mondtam, hogy nézze meg a neten a motort, akkor mintha kicsit visszahőköltek volna. Tartanak az ismeretlen márkáktól. Ez mondjuk jogos. Bár ha ismernék tudnák, hogy nincs vele gáz, legalábbis enyémmel nincs. Végülis annyiban maradtunk, hogyha megfelel nekik a motor, meg ez az egész csere akkor visszahívnak.

Te végül, hogy oldottad meg?
Kereskedésben olyat is fognak mondani, magánszemélynél kell próbálkozni.
Sziasztok.
Keresek Suzuki SV1000s 2006 os lengővillát, és hátsó kereket elfogadható áron.Egyenlőre csak az ára érdekel, ha elfogadható megveszem.
Mail ba : fulesman@citromail.hu
BB Köszi a segítséget.
42-es...
Sziasztok.Elado,ill.cserélhetö a képen láthato Setup motoroscsizma.csere érdekel protektoringre. ára.22eFt.
Azzal próbálkoztam először, de olyan összeget mondtak, hogy leesett az állam. Negatív értelemben.
Nem fogod tudni eladni...nekem is volt kínai motorom, beszámítással próbálkoznék a helyedben, 1000 eladó motorból 1-be be fogják.
És kedden? 180? Vagy 250? :D
Hali
Továbbra is elado Rotax 123 alkatrészek a lendkeréken kívül és a dugo hajtókaron kívül minden hibátlan benne eladó alkatrészenként ill egyben is elvihető az egész motor.
Rengetek alkatrész van akit érdekell az dobjon egy emailt.
Dakartothz@freemail.hu-ra
Ok, rendben - hadd jöjjön.


maradjunk a 10esnél okké?

és akkor holnap fel is adom
Ha ilyen betétek vannak benne - akkor az első Brembo szinter-sport 7.000.- Ft, a hátsó 6.700.- .
még egy lc4 620 '94 hátsó fékbetét árat tudnál mondani?
meg akkor már elsőt is
Eladóak!

Ezen a számon lehet érdeklődni: 30/7471871
Sziasztok!

Eladó vált 2 darab Kerék!
Gilera Runner FXR és VXR kerék!
FXR:Gumi+felni 20 ezer ft csak rákell rakni és megy!
VXR:Felni 15 ezer ft
Szia,

motororex sajna nem van... én csak Fuchs Silkolene-t tartok.

szűrő : 155-ös - 1-25o.- , 151-es - 1.4oo.- ( 3db -tól : 1.o5o.- és 1.19o.- )
Fékolaj : Bosch Super Dot 5.1 (én is ezt használom, ill. Mortis pályázól gixxerében is ez van ) - 0.5 L = 3.000.- , 1L -es = 4.ooo.-
Sajnos indexben/csíkban nem tusok segíteni - felszerelés az (még) nincs nálam: csak kopóalkatrészek ( szűrő, fék, lánc, stb ) és kenőanyagok.
http://www.hasznaltauto.hu/3172164_sukida_commissioner_2
006

Hétfőn még 200-ért (fix ár) elvihető!