Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

üdv normális áron keresek cbr1000F blokkot csak üzemképes érdekel, és olcsón adok érte egy aprilia SR robogót. ha valakinek van ilyen akkor keressen meg. (nincs baja az enyémnek, csak szeretném gyilkolni egy kicsit, és a saját blokkját nem akarom.
hali
képet küldj létszi
Extreme-Tech2 kormánylengés-csillapító zsír új állapotban, motoron még nem volt! 20 fokozatban állítható. Minden tartozékával eladó (doboz, papírok, csavarok...). Az új ár 2/3-ért eladó! 55.000 Ft
Eladó használt laptop! Lenovo E51. 1,5 Ghz,120Gb winch. 2Gb Ram ,tv kártya,15,5kijelző , táska stb.Ára 57 000.Ft.Átvétel személyesen.Lehetőleg.
má csak aztat monnya meg drága,hogy mit adjak érte...
honda cbr 600 f sport eladó!

most 950!

http://kepesmotor.hu/honda-spo...
eladó zxr 400, 1994-es törzskönyves, motorikusan kitűnő, esztétikailag kifogásolható, ára fix 350 eft. csere nem érdekel. 0620/992-4528
Hova vigyem a krumplit?
Eladók a következő cuccaim
Sendra csizma 44es alig használt 40k
Oakley Juliet Xmetal Gold 45k zsír állapotban van
Held női motoroskabát S-es 20k

Üdv
Dandee
06 30 848 8629
h.daniel k gmail.com
Ok Fülöppp.. főborulás is elkelt.. van még egy 39-es csimma..
Ne kérdezősköggyé árujjá wazze.. én árulok hátpronyót meg csimmát.. hátpronyó mán sinen van..
Hello! Van egy elado mitom 91 es piros szinu kisebb karcokkal ( plexi egvan repedve, jobb index levan torve) allo helyzetben elborult, uj akksi kell bele. De ezen kivul tokeletes motorikus allaptoban van! 2 eve lett benne mindne cserelve azota 50 kmter ha mentem vele!CSERELNEM: CROSS motorra 200 kornyeken vagy elado! akit erdekel msn: mcoliver@freemail.hu mail is ez!
Faja! Áhh, hazafelé betermelem a hasiba...
170 körül van megnyúlva...
Mi ez a topicszétoffolás itt?
Akko maj írgyá hommivan ha uvvan.. jóéjt..
Haya...hujj.. volt szerencsém hozzá párszor.. Feszty-körkép 40fokban motoros ruhában.. Soltvadkert.. micsoda emlékek.. Je t'aimer Corse.. je voudrais une chambre pour deux personnes avec vue sur la mer Corse..
Ámoldjá carbonszálasat... Jóéjt..
Veled köllnye fő..ború..nyi..?
Hayabusa, 2004.11. havi, első tulajdonostól eladó. 1.640.000,- Ft

megtekinthető a FullGas oldalán
tudom-tudom,én is kioperáltam a kabiból,és én is használok gerincvédőt,de... nya menek,főőőborulok
Jó éjt!
álmodozol? fő kőne má burúni?
aznembiztos ám
fater anno vitte muteromat mz-vel, és úgy kaptak defektet. még szerencse, hogy hátsót. előtte sem volt oda a vasakért a muter, azóta meg főként. bár amikor meglett az én mz-m, akkor mégis csak felült utasként
de hogy megint gépet akarok venni, nagyon nem támogatja
Nekem is volt kiskabátban de kiszedtem és ikább ilyen mert attól hamar kihűnék és megmerevednék ha netalán főborúnék..
az a tatár jobban érdekel mint a fű...
aggyá fő postán egy marékkal
mire ideér,megérik az