Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Hello
Értem, de ha elviszem eredetiségvizsgára átírás előtt (mert kötelező használtmotor vásárláskor), akkor már kapok törzskönyvet, nem?

És akkor valaki nem tudná megmondani hogy kérdezhetném, elennőriztethetném a motor adatait?
Köszi
Sziasztok !
Eladnám, vagy elcserélném simson S51E segégmotoromat.
80ccm-es robogó csere is érdekel.
A simson eladási ára 65 ezer forint.
hy kell nekem 99 es r1 hez fesszab mennyibe van akinek van?
Sziasztok!

Van egy aprilia pegaso típusú 125/50-es moci mit elcserélnék vagy eladnák iá:200.000 huf illetve valamilyen sport motorra cserélném vagy valami izmosabb robogóra (nagyobb is szóba jöhet) sziasztok
hello. eladó egy suzuki ts 125r típusu motorkeékpár váz mz blokkra áttalakítvva. sárhányókkal csak blokk kell bele és megy 25ezer ft. ugyan itt aprilia rs 50 váz kompletten felidomozva ár megeggyezés szerint(blokk nincs),akatrészek is vannak.! üdv.
Aprilia RSV1000 eladó!2005-ös évjárat,Leovince dobokkal,2gyári kulcs,riasztó,jó gumik,fékbetétek stb.....gondos gazdája vagyok.1.5millió,A motoron nincs hitel,de tudok intézni,ha szükséges.
Bőr ruha van,ha kell.VAn gyári dob,üléspúp,emelő.
http://www.hasznaltauto.hu/20221
16_aprilia_rsv1000_2005
Sziasztok!Egy rendszámos,lejártműszakis yamaha DT125-öt készülök venni.Nem tudjátok mennyibe kerül az átírás meg a műszakiztatás?Mennyi ennek a kötelezője?Megéri?
Sziasztok!

GSXR K3 600-hoz keresek:
- generator fedelet
- valtokart
- első fékkart
Hello

Szeretném eladni jó állapotban léve 1981-es Jawa 350/634-5 ös motoromat. A motor nagybátyámé volt de Ő ’94ben abbahagyta a motorozást és leadta a rendszámot, ki lett vonva a forgalomból, berakta egy sufniba, hozzám 2007 tavaszán került a motor és 2009. márciusában lett újra forgalomba helyezve. Műszakilag kitűnő állapotban van, elhoztuk hozzám, beleraktunk egy akksit meg egy kis benzint és számunkra is meglepő módon könnyen indult, félautomata kuplung is kiválóan működik, új hátsó gumi van rajta, első még jó de adok hozzá egy 95%-os gumit, bármikor lehet cserélni. A motorban új akkumlátor van, új fékbetétek elöl, hátul, új lánc. Tankja amikor hozzám került a sok állástól rozsdás volt, de börzén vettem hozzá egy rozsdamentes tankot és azzal szépen meg lett csinálva. Krómok szépek a motoron, festése is elfogadható állapotban van. A motor a letétel előtt kapott új, gyári hengereket, kb. 1000km van benne, a régi (egyel nagyobbra fúrt) hengereket, és hozzá való dugattyúkat adom a motorhoz, emellett még sok alkatrészt adok a motorhoz. PAPÍRJAI RENDEZETTEK, műszaki vizsga 2011 tavaszáig érvényes. A motor Budapest XV. kerületben megtekinthető, Irányár.: 200e Ft, éreklődni: 06204888007 vagy nyom191 [kukac] hotmail.com
eladó kawasaki zxr 400, 1994-es évjárat, törzskönyves, extrákkal, motorikusan kifogástalan, esztétikailag kifogásolható, irányár 390 eft. csere esetleg lepukkant veteránmotorra vagy alkatrészeire ( pannonia, csepel stb.) érdeklődni csak telefonon. 0620/992-4528-as számon.
Keresek citromsárga supermoto sárvédőt!
szevasztok eladó vagy cserélhető a mocim
hallod oszi ugytünik hama itt a véjefer, ugyhogy készitheted az alkatrészeket. , ,
Na ja, ez hülye szokásom. Ismersz már annyira.
Sajna, engem is etettek már ilyennel meg, igaz nem motornál, hanem autónál...
Ez így tök fasza cimbi!
Erre céloztam én is. :)))
Nem kell felszívni a sarat! :) Ha vevő a vevő és innen való akkor nem ez fogja befolyásolni, legalábbis sztem.
Na mentem gurulni 1et
suzuki gsxr 1100 alkatrészek eladók.hengerfej,streetfighter fejidom,első telók,hátsófelni,olajhűtő,40-es mikuni karburátor, sportlégszűrők,egyébb alkatrészek.telefonszám: gixersanyi: 30-2137897. inkább telefonon érdeklődj.
potolni kell a kicsikét, vigasztalhatatlan az asszony amióta piacra került a kis gsxr. de hát a pénz nagy úr, egyébként a nagy is eladó, pótalkatrészekkel is. Bár nagyon sajnálnám ha elvinnék, de ez van egyszer fent egyszer lent, a biztositó idén tuti nem fizet ugyhogy most lent
Én nem ismerem, de ő sem engem, nem kétlem, h jó arc, de én sem akartam soha rosszat senkinek.A motorok, amelyeket meghirdettem, az én garázsomban állnak, én láttam, hallottam őket, és a hirdetésben a tényeket közöltem, azt írtam, amit láttam.Véleményem szerint ennek a vitának kizárólag az eladó és a vevő között kell lezajlania, 3. személynek akkor van hozzá köze, ha kérik a véleményét a HELYSZÍNEN!Látatlanban lehetetlen megállapítani valamiről, hogy mennyit ment...
Miért érdekel amúgy a kis Yami, nem eladó volt nemrég a kisgixer is?
ja egyébként veszprém,vas,zala, esetleg győrmosonmegye jöhet számításba! előre is köszi
hy! engem valami műszakis túramotor érdekelne 300e forintig! gs400-500 esetleg honda cb lehetőleg kéthengeres van egy ducar pitbikem beszámítanám vagy kp-re. előre is köszi
Üdv, én ismerem személyesen is "bigone"-t ö egy nagyon jó gyerek, viszont szókimondó, és néha ezt "felgmán" adja elő, de biztos vagyokj benne hogy nem cigánykodásból vagy alkudozásból mondta, elég sokszor megjárta már ennyi, ahhogyan én is. Pl:engem biztosan nem lehet megetetni hogy csak ennnyi vagy annyi van benne, én odamegyek hidegen elinditom meghalgatom bemelegitem kiprobálom, és ha 70ezer van benne de szép hangja van és látok benne fantáziát megveszem. Az én motorom pl erösen felujitás elött áll, engem zavarnak a hangok, elég sokszor megjártam ahhoz hogy teszem azt nekem zörög hidegen a vezérmöláncom egy kicsit. mi lehet a baj. meg van nyulva, az eladó azt mondta felujitás óta 12 ezret ment. "HAZUGSÁG" ha felujitok egy motort a legfontosabb alkatrészt is kicserélem, ki hallot már olyat hogy kap uj dugokat hajtokarokat szelepeket, és bent haggyák a nyulott láncut. ugyanmár ezt senki nem hiszi el. szal oszi barátunk is párszor "beszophatott" ilyet valszeg azért reagált igy az állitásodra. üdv ne hari.
http://hasznaltmotorok.hu/hirdetesek/27128/suzuki-vs-140
0
Nem veled volt bajom, cimbora, ha az elejétől olvasod a történetet, megérted, illetve emberünk már másodszor talál meg a hülyeségével, lásd 436-437-438. oldal, akkor meg pláne megérted.
Vágd már le, hogy egyikünk sem geci és kibaszni akar veled!
Amit én írtam az csak a storyra amir írtál arra szólt POÉNként.
Sztem Oszi sem csesztetni kívánt...