Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Ezt tetszik,király vagy.
sziasztok! cserélném Simsonom yamaha jogra! tökéletes állapotban! teljesen felújítva!
Igen, jó!
Ja és lenne még egy kérdés.Ha én rakok össze 1 supermoto szettet az úgy olcsóbb mint egybe megvenni? Köszi.
Hali!És ez jó a DT 80-ba? Mert érdekelne.
Hali! Nekem van, az adatlapomon találsz képet róla. Mail/MSN szintén az adatlapon.
Eladó aprilia rs 125!
link
Sziasztok!
Vennék olyan supermoto kerekeket, ami jó Yamaha DT 80-ba.
Ha van vagy esetleg tudsz, akkor írj.
ez már majdnem olyan perverz, mint a szószparkos mr garrison által kreált izé kép
0690626389 csak panonn sms 450 ft.- pl abc123, vgay magyarország.hu rendszám alapján , vagy bemész a yardra és megkéred öket. simán megnézik
Tolatni lehet vele? Betonfalra is fel lehet menni vele?
Jah, már kezdek unatkozni...
Yamaha DT 125 R (4BL) motorblokk eladó . Főtengely és dugattyú cserés illetve felújítandó. Gyújtással ! 25 000Ft
Mikuni karburátor 10 000Ft
Vagy csere suzuki rm illetve rg 125 blokkra.
Miskolc környékén lakom- utánvétel megoldható.
Érdeklődni lehet a 06-30/738-8462 vagy szabadospeti@parisat.hu címen.
Irányár, de írtam is.
Nem lesz ez kicsit sok ezért a gyönyörűségért?
Eladó:

http://www.hasznaltauto.hu/3172164_sukida_com
missioner_2006
A háccsógumi elgörbült, mert 270-el átmentem vele egy fekvőrendőrön, miközben tankon háttal ülve elengedett kézzel körbeegykerekeztem vele, lejtőn.
a háccsógumi méretéről és állapottyáról tudnál valamit mondani ?
Eladó HárliDévizzon 3kerekű Trike, csak hiányzik 2 kereke!
1879-es, és csak 1012km-rel!185 lóerős, komolyan!Fékbetétek rosszak, gumi jó, benzin kifogyott.Jó nagyot lehet vele esni, igazi kaszkadőrmotor!
Irányára: 35 obulus, vagy cserélném 2 kiló pipamocsokra.

hello!
drz hátsó lábtartót vennék
Helló!
Ez a majom dolog most rosszul esett, mert magamra vettem!
De hidd el ilyen ostoba majmokra is szükség van!
Rakjál még fel hirdetést, hogy tudjunk veled genyózni, mert már kurvára belekötnék valakibe!Meg szerintem a biggenyóoszi is !
Yamaha WR450 új fejidom eladó. Ár:9999Ft
Ja és csak akkor nincs törzskönyve a mocinak, ha régi kétoldalas a forgalmija vagy az a nagyon régi könyvecske!
A törzskönyvet az eladónak kell a kezedbe nyomnia!
Tehát átírás elött aminek a kezedben kell lenni:
forgalmi
törzskönyv
eredeti adás-vételi
eredetvizsga
vevő nevére kötött bizti
Ha ezek megvannak go az okmányiroda. Átírás után kb 2 héten belül ajánlva kapod meg a nevedre szóló új törzskönyvet.
Ha veszel fel hitelt, akkor a bank kapja a törzskönyvet.
Ha az eladó nem tudja produkálni a törzskönyvet, akkor lehet hitel van a mocin és a banknál van, ekkor nem fogod tudni átírni és nem kerülhet a tulajdonodba!Vigyázat-vigyázat!
Remélem érthető volt amit leírtam!