Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

hali! Két megoldás van a problémádra. Az egyik, hogy miután megírtátok az adás-vételi szerződést bemész az okmányirodába és bejelented a vásárlást. Mivel valóban nem lehet műszaki nélkül átiratni, ezért ott kapsz egy igazolást a vásárlás tényéről. Ezt a tortúrát azért kell megcsinálni, mert ha a vásárlástól számított 15 napon belül nem iratod át szabálysértéri bírságot fogsz kapni. És ha 1 év múlva csak az adás vételivel mész átiratni, akkor az ügyintéző csak a vásárlás időpontját látja azt nem, hogy te műszaki nélkül vetted. Ekkor kell az az igazolás amit már fent írtam.
A másik, hogy az adás-vételi szerződés mellé írtok egy megbízási szerződést is, amiben az áll, hogy az eladó megbíz téged a jármű ügyintézésével. Ilyen formanyomtatvány van az okmányirodában. Tehát az adás-vételivel és a megbízásival bemész az okmányirodába és ideiglenesen kivonatod a forgalomból. Ez 1800 forint és fél évre szól. Ha lejár a fél év írtok egy újabb megbízásit és a fél év lejárta előtt megosszabbítod újabb fél évre. Persze újabb 1800 forintért. Az újra forgalomba helyezés is ennyi. Hát ennyi. Én már mindkettőt csináltam. Remélem tudtam segíteni, hali.
Én 94 és pocakos fajta de a puding próbája az evés. Ennyit minimum megér a testi épséged.
ja meg a futóművemmel is gondok vannak, de az egy másik történet
uhh baszod,, komplett? mekkora ez? én 186 vagyok és 100 kg. nem pocakos fajta,,
Hali mindenkinek!
Eladó egy Yamaha dt 125r/50 tipusú 1997-es enduro motor.Mindvégig garázsba volt tartva.Gyári kézvédő,tárcsafékvédő,index-ek,tükrök.Csak full szintetikus olajat kapott.80% dunlop gumi elöl 85% mitas gumi hátul.Hátul utvai gumi van.Nagyrészt aszfalton használva,sohasem pályán.
Csere:Gilera runner 180 vagy 200 4T (50esként)
Aprilia leonardo 150 vagy 250 (50esként)
gaborszeles@citromail.hu
50.000ft
mennyi a ruha?
Nagyon ja, de nem nem minden nap 4x.
http://www.hasznaltauto.hu/3172164_sukida_commissioner_2
006

Új első izzókat kapott!

Fixen 230 ezer, alku nélkül. Viszont aki még a héten jelentkezik érte, 200 ezerért elviheti. (Ez fix ár)

Csak a reg. adó volt 95 ezer, tehát szerintem egy műszakis, rendezett papíros, príma állapotban lévő motorért 100 ezer Ft nagyon megéri.
Hello.

Innovát sajna nem tudok, de ha más márka is érdekel, és nem csak robogó akkor itt van pl. ez:

http://www.hasznaltauto.hu/3172164_sukida_commiss
ioner_2006
most találtam egy 150ccm-s pitbike-ot :)
Gyűrű kéne bele...nem tom hogy mennyibe kerülhet
Blokk nélkül sajnos nem érdekel
Ehhez mit szólnál?
Kawa alkatrészek tömkelege (1990 ZX4) nálam. ETZ 250 csere, beszámítás érdekel. Papírok nélkülit...
Hali!
Eladóvá vált pár cuccom:
-Yamaha YZF-R6 2000-es évjárató R6 eladó (túráztam vele, pályán nem volt soha)
-Rendszámtartó 2001-02-es Yamaha R6-hoz
-Új Alpinestars Bionic protimellény
-Kawasaki klx 650c típusú motorhoz új vezérműlánc
Bővebb infó az adatlapomon/eladó holmiknál, ahol rendes képes hirdetéseket találsz!
Teli tankot!
Hello!
Honda Innova 125 típusú motort tud valaki olcsón eladót?
Üdv!
Hali!
Érdekel valakit egy L-es méretű Levi's "Frisco Outlaw" feliratos póló? Vadi új, még címke minden rajta, rám sajnos nagy. árban megegyezünk, ha kell csinálok róla képet is.
érdeklődni vagy itt a fórumon vagy "matyesz16 kukac citromail.hu" címen lehet.
Üdv!
hali küldöm róla a linket ha érdekel keress engem vagy a párom! csimma
....ja amugy inkább crossozásra kéne....
*kérnék (BOCS)
Valami ütni való gépet vennék max 50.000 Ft-ig
Ha lehet akokr ne ilyen épitett MZ blokkos mocsok legyen mert az van nekem is
Kb. 125-300ccm-ig szeretnék valamit.
Minden verzió érdekel. (ha lehet akkor képet is kérnép )
Kösz előre is :)
szia

tudsz képet küldeni?
Eladó:

http://www.hasznaltauto.hu/3172164_sukida_com

missioner_2006

Irányár :250 ezer Ft. ( 10-20 ezret még elengedek.)

Kérésre még képeket tudok csinálni/küldeni.
Yamaha DT 50 1988-as jó állapotban motorblokk nélkül a legjobb ajánlatért helyhiány miatt sürgősen eladó, értelmes csere érdekel. Irányár 20,000Ft. Csütörtökig 25% engedmény!