Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

ZZR 1100 váltó(másodikat kidobálja) Valamint hengersor dugókkal + hengerfej szívószelep problémával elvihető 5ezerFt ért!
helló eladó
piaggio nrg mc2 -es robogo
http://kepesmotor.hu/piaggio-r...
CSERE ÉRDEKEL!
Hello ha érdekel a páromnak van egy 40es méretü nöi spot tura csimmája eladó 15öt kér érte használt de hibátlan benzintyukos csimma!Forma Revenge tipusu!
üdv:tom
Eladó Honda XR 500 endúró. Mellé blokk alkatrészek, másik váz, kerekek, idomok, kipufogó rendszer.

A motorról bővebb információ ITT, vagy e-mailben: beno91@gmail.com

Az ár: 149 000 Ft. Csere nem érdekel.
Sziasztok! Ilyen malaguti sárvédőre lenne szükségem, ha van valakinek rögtön viszem!
Pár eladó vagy elcserélhető cucc:
Gyári Varta akksitöltő(9V-os, ceruza"AA" és mikroceruza"AAA"),
mágneses tanktáska(7 mágnessel, esőbugyival, vállszíjjal),
300W-os számítógéptáp.
700.000,esetleg egy 5öst tudok engedni,többet semmiképp...
650-be vettem..
'99es SV650-re szeretnék egy sportdobot. Akinek van, az dobjon már rám egy üzenetet.
ja rendben van a kep es emnnyi?
na ha most se illeszti be...
ja a kép
2003-as SXS250(gyári tuningos-Vforce3 karbonmembrán,karbon-magnesium dekni stb.)igényesen átépítve Exc cuccokkal(lámpa,speedometer).A KTM Zsembery csinálta az átalakítást.Hidraulikus Magura kupplung,brembo fékek,PDS rugóstag.
90üzemórával vettem,ekkor irja a generált,amit meg is csináltattam egyből(Prox hajtókar,Athena dugo,KTM főtengelycsapágyak)
Ezenkívül kapott még EXC250állórészt(igy van rajta normális világitás),új láncszettet,kerékcsapágyakat,iridiumos gyertyát.Most 98üzemóra van benne
A generált régi cuccal,számlával ill pár képpel tudom igazolni(200ezer volt).Adok hozzá egy garnitúra enduro gumit is illetve egy UFO páncélt.
Rendszám,törzskönyv megvan hozzá.2személyre vizsgáztatva
A motort hosszú távra terveztem,de sajnos továbbtanulás miatt,el kell adnom.Kérésre,küldök további képeket.
Eladó CBR 1000 RR 2006-os, 30ekm, magyarországi, 2 gyári kulcs, végig vezetett szervízkönyv. Szép állapotú, anyagi okok miatt áron alul! Hitel megoldható! Ára: 1,57mFt. Tel: 20/3508433 v. 20/2227783
Hello emberek van nekem egy 4csavaros raptor dobom normál állapotban cserébe érdekelne jó állapotu 150/70-17es vagy 160/70-17 es gumi szupermotora vagy esetleg xt600e-re sportdob! elérhetöségek az adatlapomon!
rendben du.vok ha hazaérek elfogadlak
msnre felveszlek..
szia,
ha megadod a számod felhívlak,vagy én adom meg neked, ahogy akarod
15.. ez is szinte új még.. de nekem már már úton van a SidiVCA..
h.daniel1975 k gmail.com --- a jó email címem
szia

klassz és mennyiért adod? lehet mát írtad
Csak jövő7leszek otthon.. és csak ilyen van most.. hogy eltudd képzelni.. és ne a kutyám lábát nézd mert az bőrkötéses.. nem eladó..
Bocs a képért,de csak ez volt..
Sziasztok!Eladó a motorom,mert egy darabig nem tudom használni és a későbbiekben se biztos!8 órás wertex dugó,újszerű gumik,szinte új láncszett a hátsó kerékbe most van folyamatban küllőcsere.Autó csere szóba jöhet árában vagy max. 100ezerig robogót beszámolok.