Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Derbi x-race sm eladó! 250 ezer 2005 ös évj uj láncszett uj gumi hátul uj fékbetétek elől hátul stb. 06704097529
Bocs, csak nagyon kevés időm van.
Ha naponta 4x bemásolod akkor nem hogy megnézni nem fogjuk de ki is fogunk moderáltatni...
http://www.hasznaltauto.hu/3172164

Ezen a linken is elérhető.

Csütörtöktől vasárnap délutánig nem leszek itthon, de utána bármikor megtekinthető. ( Viszont ebben a 4 napban is elérhető vagyok telefonon)
Kategória váltás miatt eladó:

http://www.hasznaltauto.hu/3172164_sukida_co

mmissioner_2006

Az ár csak irányár!

Tel. számom:06 30 536-77-35
E-mail: bikeoffreedom@citromail.hu

Egész nap elérhető vagyok!
Sziasztok!
Eladó 2 részes összecipzározható, púpos, protektoros bőrruhám, használt de nagyon jo állapotban(40.000ft). Protektor vállnál, könyöknél, térdnél, illetve puppal. A ruhának semmi baja nincs. L-es méretű, én 180 cm, 76 kilo vagyok, kb ilyen méretben érdemes gondolkodni. Ugyanitt eladó Styl Martin protektoros használt csizma, picit kopott de semmi baja. 42-43as méretben(30.000ft). Szintén eladó AGV S4 üvegszálas buksi, karcmentes plexivel, L-es méretü(40.000ft)
mail: mordokk@freemail.hu
Sziasztok!
Eladnám Yamaha TDR50-es kismotoromat.
-49ccm,6sebességes,elöl-hátul tárcsafék,7LE,1993as évjárat
-kék színű
-Végsebessége:90km/h
-Állapota:22ezer futott km-mel megkímélt állapotban
-Kategória:Moped,kismotor,pocketbike.
-Te
ljesen ÚJ gumi garnitúrával(aszfalt gumik),Új tükrök,Új markolat.
-Motorikusan is kifogástalan állapotban van.
-Elérhetőségek:06702835158,botesz45@hotmail.com
(MSN-em is ez)
Megválnék hűen szeretett Derbim-től. Nagyobbra váltás miatt. Teljesen gyári, nem tuningolt... A motor esztétikusan és motorikusan is rendben van... Igényes olajakka és Kúti banzinnel hajtott.. Gyárilag Supermoto... (nem tákoltam alá akereket!) 19000-km. Rel amit korrekten gurultam vele. nem idióta módjára... Fém fékcsövek elől és hátul egyaránt. 12 V-os rendszer. Gyári hátsó lábtartókkal.. Saválló kipufogódobbal. Garázsban tartott és igényesen szervizelt.... Tavasszal vettem rá láncot és lánckereket. + -ba Adok mellé egy jobb hátsó idomot. és a gyári kipuffogódobot! és ha valakit érdekel bár sztem egy 50-esnél nem ez a cél... a végsebessége 95km/h Kis optikai tuning is található a motoron 10 Hidegkatódcső van.. ami a (neoncsövek hatását idézi :) ) Érdeklődni : 06-30-463-0165 sztem nagyon szép én tökéletesen megvagyok vele elégedve.. és sokkal jobb mint az újabb kiadású társai..
bátyámnak a felnijei, nemférünk a garázsban, és segítek neki eladni.
iá: 75.000ft.

egyébként szép a mocid.

természetesen 4 db
Most ez 3db vagy 5db
Árban?
Bocs, kicsit más téma. De foglalja a helyet.
Felni eladó!
Sziasztok

csak 1 kis figyelemfelhívás hogy megkíméljétek magatokat 1 kis kellemetlenségtől

aki esetlegesen raptor kipufogót szeretne vásárolni nagyon gyorsan verje ki a fejéből mert 1 nagy hulladék az egész

részletezem
kiégett belőle a tömőanyag majd újratömte a gyártó! 1 hónapot bírt ki és ismét kiégett a tömőanyag
csináltattam vele 1 db killert ami kicsi lett :D (mert ő tudja milyen kell bele)(meg is kérdeztem kell-e a méret) 3mm-el lett kissebb de ugye postán küldte kifizettem és vissza is küldtem neki 3-4 napra rá (mert ugye bele kellett rakni) majd szépen felhívtam és elmondtam neki mi a baj csinál 1 újat amit 3 hónapja a saját elmondása szerint már 2* feladott postára ami érdekes módon mind a 2* elkeveredett a postán (ha ha ha)

mindenki kímélje meg maát ettől a rohadt szemét hazudozós fasztól (Szólik Ferenc)
Denso gyertyák reklámáron(Suzuki gépeknél az a gyári)! NGK CR8EK-val megegyező: 2700/db, NGK CR8E-val megegyező: 2250/db, NGK CR9E-vel megegyező: 2300/db. És még sok minden más.
Sziasztok!
ELADÓ MZ oldalcsomagtartó! SÜRGŐS! Szép állapotban, új festéssel. 5000Ft. e-mail: alex_krizmanics@freemail.hu
Eladó, lehet alkudni:

http://www.hasznaltauto.hu/3172164_sukida_co
mmissioner_2006
hello! fehérvár környékiek ( és mindenki akit érdekel) figyelem! megnyitottuk kicsi boltunkat a budai úton, ha bármi kell nézzetek be. (budai 376). Emil cim az adatlapon.
alkatrészek motorok a tengerentúlról! 30/612-8980 Gabi
sziasztok bukó maszk készítés : http://www.kepesmotor.hu/bukos...
Rendben uram, mindenképp jelzem, ha elmenne.
A kis Yaminaak minden papírja, rendszám, adásvételi nálam, úgyhogy üthetjük, ha úgy alakul...
üdv, Ha minden igaz felétek kellene leszállitanom a GSXR-t a jövö héten, felhajitom a robogót is attán utbaejtelek téged is, annyit kérek ha addig elvinnék a yamahát szolj már ide nekem hogy mi a helyzet oksé, köszi, tegnap elfelejtettem a fotókat, ma megprobálom ezt potolni, ha nem találok ithon képet akkor holnap bentröl reggel dobom a mailodra. üdv
Nemnem, ebben valós a km, az átbaszás az, hogy nincs hátsókereke, de egy laikusnak nem fog feltűnni!
TÖRÖTT Aprilia rs 50, és Af1-et keresek kompletten!
Helló!
Látom már óvatos vagy! erről leszedted a killóméterórát!
Nembaj! Biztos a gumi szar kopott rajta és ezzel akarod átbaszni a kedves vevőt, vagy valami ilyesmi, de hogy rosszban sántikálsz az egyből lejön!
Némá, nő a népszerűségem a sok kamu-kilóméteres hirdetésem után...