Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Nekem a fehér Dainese love.. Filippínó vártalak és nem nyírtam le a füt.. sör is meghűt pedig.. de a pizzát megettem.. tatár büffsztek még most érik.. holnap kijárok a kombánnyval ha nem gyüsző..
szárazon,fűrészporral! bevegyünk harmadiknak...
vigyázok Rá,mint hímestojira! amúgy meg a kis kabijában van neki,ha esetleg baj lenne!
de ezek szerint neked sem kell...
mer a britni már a peppét vágja gerincre
Britton.. kérdeztem szöszit is múltkor kell e néki a hátpronyesz de aszonta hogy nem szokott a hátára esni..
Aszontam nekijje ho Fertőőőőőőőőőőőőd.. nem azzzuccáttt.. Kastíll.. azt mki tuggya.. különben is tudod hogy a kutyám neki menne és félek hogy meg is enné ott helyben.. akkor meg nincs üzlet..
Brékó Brékó
holnaptól akciós a tescoban(fehérváron legalábbis)a félliteres Tuborg green dobozos sör. 160 HUF
dehogyis! Házi nyúlra nem lövünk!
Vmit fére óvastá..
dehogy,már befűztem csak tegnap megjegyezte, hogy nem kell a mocira idom hiszen állandóan esek kelek pedig csak 1*estem és az em az én hibám volt,de megértem ő csak jót akar, de gondoltam maradok inkább csomag,abból nem lehet "baj"
Ti itt most Nyúlánykát csere-berélitek?
útlevelet vigyél
milyazhogy Te csak így beengedek az utcátokba? beleszóláésom már majdnem nekem is van!
most te tényleg nyilvánosság előtt fűzöd a pasidat?
hmm
jó kis új moci, kiprobálhatom majd?vagy esetleg csomagként? minden megoldás érdekel
oké
Hozooo hátiszatyoárt és csomagolok neked magyar kenyeret.. csak nehogy felrobbanjon a hátadon haza felé.. asszont is hozd ha neki kell a motyesz.. mert rá kell aggatnyi.. én 168cm.. Ő..?
Csak ne sokat adj, mert ottmaradok.
Ugye nem vezethetek ittasan...
osz maj jól bebaszol és maj jól nem mísz haza.. és ott fogod részegen követelni a kastélyt hogy mán pedig te az Esterházy herceg ükükükükunokája vagy.. de lehet menek arra valamilyen formátumban.. (nem jpg) s ha nem már szerdán jöhetsz.. innyi adok..
Hmmm...ha meginvitálsz valami innivalóra...
Fertőd.. látom..
Hova is kéne menni érte?
Nekem is GSXR-em van ám.
ez olyan kivehető bélésű vagy mi a szösz.. ha lejössz érte 10.. ha én viszem 12..
Jah, hogy ez is új...
Aha, azt hittem ez is már az a zselésizé...