Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

19e km-t mi?
Persze, mert te nézel hülyének mindenkit! Ne aggódj, mást is megszólók, ha ilyen marhaságokat ír.
Ellátogattam! Téged írtak ügyeletes kamugépnek...
Istenkém, ezek a bánat emberek...
Madár legfeljebb te vagy, hogy belepofázol olyan dolgokba, amihez semmi közöd, ha valaki meg akarja venni az itt meghirdetett tárgyat, akkor majd eljön, megnézi, és ha nem látja reálisnak az árat, akkor vagy eláll a vételtől, vagy alkudni fog, de te, bazmeg, má ne haragudj, téged senki nem kérdezett...
2004 októberben vettem egy új DRZ-t, 2005 márciusra volt benne 13000, négy év múlva pedig 55000... tisztában vagyok vele, h mennyit lehet menni egy motorral, de nem vagyunk egyformák, nemigaz?
Megkérdezem a tulajdonost, mert nem az enyém, lehet érdekelné...
Kiafa*om mondta, hogy 89 óta nem használták?
Mán megint megtaláltál?Nem bírtad ki, hogy ne pofázz bele, mi?
Látogass már el a kiafasztérdekelhogymitgondolsz.hu-ra!
Köszi!
dehogy nem akit érdekel: http://www.kepesmotor.hu/bukos...
Kicsit világosabb és nagyobb képet nem tudsz ide betenni?
Vagy óracsere!
Bontóban ott sorakoznak a kmórák, a digitálisak felcímkézve, hogy mennyi van bennük. Kiválasztod a neked megfelelőt, csere akár helyben is, oszt helló!
Én nem hinnék az órának!
Vagy lehet megvették és kikötötték a km óra spirált...
MOTUL AKCIÓ!
Raktárról!

Motul 5100 10W40 literes 2700Ft/l
Motul 5100 10W50 literes 2400Ft/l
Factory Line láncspray 3100Ft/db
Fuchs Silkolene túraláncspray 2600Ft/db
http://www.kepesmotor.hu/honda... eladó egy jo pit bike gép jó áron
Ha nem rossz a motor évi 6000 átlagban a reális. A sajátom 2 szezont futott és véletlenül 12,000 km van benne, 20 év = 120,000 km
Üdv!
Eladnám!
Ha a gyereknek tanuló motort vennél, vagy te vagy friss jogsis, vagy csak olcsón akarsz túrázni, keress meg!
Nem kell ám a hülye szöveg! Itt ne nézd madárnak az embereket jó?
Én meg nem tartom valószínűnek, h 89 óta nem használták...
változott a motorom ára 285.000FT
bocsi hogy elrontottam a neved,csak nem jegyeztem meg,
terve007 nekem irtad azt h érdekel-e ?
üdv, robogócsere érdekel? Aprilia sr sportrobogó, uj variator uj görgősor, uj ékszik itt ott vannak rajta karcok, de szép állapotu. üdv Gábor, elérhetőségek az adatlapomon
Supermoto szett nekem is van eladó! mindössze 100000 HUF-t kérek érte! adatlapon van elérhetőség,vagy itt!