Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

én kérek elnézést...
Nem-nem,először volt a Kamaz,utána a Zil...mondom,ahogy öregszel,megy el az eszed!
107 ?
Ő lenne az...
valaki pohi számát nem tudja?
sm szettem eladó lett. 20 3779746.
Hmm, egy próbát megér :)
legyen 10 és akkor assemond el , hogy úgy drótoztuk össze a vázat , miután olyan csúnyán átment rajta az a platós ZIL ....
nyócezeréé hallgatok Csikánó!
ja ez az ....de
Bakker, nyócvankilenc az 20 éve volt!Akkor ez a kis gép lehetett az álma valami ferdeszemű kiskölöknek, aztán rájött, hogy nem ő FonsiNieto, és lerakta a toyota mögé a garázs sarkába porosodni, aztán jött egy bazinagy konténer, beúsztatták európába, ahol még 3 gazdája rájött, h nem ö az a Rossi, vagy ki, és most itt áll, nálam, és szeretném eladni, mert egy cimborám, aki szintén nem egy Talmácsi, nem ér rá vele motorozni, mert külföldön van.Ennyi, és kész, de ha meg akarod venni, eljössz, és megnézed, hogy milyen állapotban van, és ha bebizonyítod, hogy átfordult az óra, akkor neked adom ingyen!
ebben állítottuk vissza a km órát a blokkcsere után?
eladó az adatlapomon lévő R6 , ha érdekel valakit ....
aya@index.hu
supermotyót beszámolok ....
Jó de aki ilyen az általában nem 4 milla alatti gépet tart.
Egy 250-es motort valaki tanulni vesz, amibe éppen hogy mennie kell a kilométernek.
De legyen valós az a 20 alatti kilométer!
Azért tart valaki évi 1500 km-nyi futásteljesítményre motrot, mert lekvár, és divatgépész!
Neked legyen igazad, bár ezért nem tudom miért tart valaki egy motort. Autó az más tészta azért.
Na, ezt soha nem fogom megérteni, láttam már 100ezret futott másfél éves DRZ-t, meg veterán Zsigulit is 28ezerrel, miért ne lehetne benne annyi?Ez a kis Yami pl 4 éve áll (akkor bizony nem szalad bele a km!), és előtte sem pizzafutár gazdái voltak...
Az azt jelenti, hogy évente 900km-t mentek a motorral. akkor meg megette volna a rozsda...
Nem kizárt hogy ennyi van benne, de elég hihetetlen azért valljuk be...
Nem tartom valószínűnek, hogy 119ezer után még ilyen állapotban lenne a gyári fényezés...
119 ezer inkább, nem?
Ha mondjuk feladnád egy apróba lehet jobban követhető lenne...
Eladó Yahamaha FZR 250 Genesis!1989-es, lejárt műszakival, törzskönyv, forgalmi, rendszám van.
19000 km-rel, szép állapotban, gumik, fékbetétek jók.
CSERE jóféle pitbikera.Irányár: 150000 Ft
70, 3378289
Változott a Motorom ára ! 300.000Ft-ésszel még alkudható is,csak vigyétek el ! sürgőss !
Eladó egy Yamaha dt 125 jó állapotban Sürdős!
link